Aktualności Slider

15 medali zawodników Judo Legia na Memoriale Grzegorza Malika

Memoriał Grzegorza Malika

W niedzielę 8 października odbył się XIII Ogólnopolski Białołęcki Turniej Judo Memoriał Grzegorza Malika. Były to pierwsze zawody dla dzieci (U13) i dzieci młodszych (U11) od czasu zakończenia sezonu startowego w czerwcu.

Nasz klub reprezentowało 35 zawodników, 15 razy udało się stanąć legionistom na podium.

W klasyfikacji medalowej w kategorii U11 nasze zawodniczki zajęły wysokie pierwsze miejsce, natomiast w klasyfikacji medalowej zarówno kobiet i mężczyzn zajęliśmy wysokie drugie miejsce z dorobkiem dwóch złotych jednego srebrnego i sześciu brązowych medali.

Natomiast w klasyfikacji medalowej w kategorii U13 uplasowaliśmy się tuż za podium, na czwartym miejscu z dorobkiem jednego złotego, dwóch srebrnych i trzech brązowych medali.