Aktualności Galeria

7 medali zawodników Masters

W sobotę aż 10 zawodników kategorii Masters reprezentowało barwy Judo Legia Warszawa na dwóch turniejach – Super Liga Judo oraz Nastula Cup.

W Sobótce odbyły się pierwsze z czterech zaplanowanych startów w ramach Super Ligi Judo 2017. W zawodach wystartowało dwóch naszych zawodników Krzysztof Raczyński i Michał Murawski. Obaj uplasowali się na trzecim miejscu i wrócili z brązowymi medalami. Następny start w ramach Ligi już w maju, w Kobierzycach.

Natomiast ośmiu naszych zawodników stawiło się w Łomiankach na zawodach Nastula Cup. Złote medale dla Judo Legia Warszawa wywalczyli Roman Janiszewski i Andrzej Jaszczyszen. Ze srebrnymi krążkami wrócili: Adam Chodziński, Grzegorz Medyński i Karol Pietrzuczak. Na piątym miejscu uplasował się Robert Urjasz.

Wszystkim startującym gratulujemy! I już 1 kwietnia widzimy się na Judo Masters CUP na Bemowie!