Aktualności

Badania sportowe – 13.11.2017

Badania sportowe

Badania sportowe – 13.11.2017 r.

W dniu 13 listopada 2017 r. (poniedziałek), w klubie będzie można wykonać badania sportowe. Początek badań o godz. 16:00. OSTATNI TERMIN W TYM SEMESTRZE!

Jeśli będzie to pierwsze badanie sportowe lub mija rok od przedstawiania wyników badań to na spotkanie należy przynieść morfologię oraz badanie moczu, podczas spotkania zostanie również wykonane EKG. Koszt wizyty 60 zł (pierwsza, trzecia, piąta itd. wizyta).

W przypadku badania kontrolnego (druga, czwarta, szósta itd. wizyta) – koszt wizyty wynosi 50 zł (badania nie są potrzebne – dopiero przy następnej wizycie).

Zawodnicy z roczników 2004 i starsi zobowiązani są do przedstawienia badań serologicznych.

Płatność gotówką podczas wizyty.

Zasady dotyczą wizyt tylko u tego lekarza, jeśli poprzednią wizytę mieli Państwo u innego lekarza, zawsze należy przynieść ze sobą komplet badań i odbyć “pierwszą” wizytę.

Bardzo prosimy pamiętać by wziąć ze sobą (ci którzy przychodzą na kolejne badania) kartę zdrowia sportowca. Karta sportowca wydawana jest na pierwszej wizycie. Zgubienie karty będzie powodowało obowiązkowe przyniesienie badań (morfologia i mocz). Lekarz w karcie widzi, która to jest wizyta u niego.

Obowiązują zapisy: info@judo.legia.com. Zapisujemy po kilka osób co pół godziny, każda osoba, która się zgłosi otrzyma w potwierdzeniu orientacyjną godzinę wizyty. Lista jest zapełniana od godz. 16:00. Podczas wizyty prosimy wchodzić według ustalonej kolejności.

WAŻNE! Proszę pamiętać by nie umawiać się na badania (morfologia i mocz) na ostatnią chwilę i dzień przed odwoływać wizytę!

Proszę pamiętać by po badaniu przekazać do klubu ksero lub przesłać skan książeczki. Sama informacja o odbyciu badań jest niewystarczająca.

Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 303 (budynek byłego Gimnazjum nr 92), ul. Koncertowa 4,  (sala zazwyczaj na półpiętrze, tuż przy wejściu do szkoły, na drzwiach wejściowych będzie kartka z numerem pomieszczenia).

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!