Aktualności

Badania sportowe – 25 listopada (piątek)

25 listopada (piątek) w klubie będzie można wykonać badania sportowe, rozpoczynamy o godz. 16:00.

Jeśli będzie to pierwsze badanie sportowe lub mija rok od przedstawiania wyników badań to na spotkanie należy przynieść morfologię oraz badanie moczu, podczas spotkania zostanie również wykonane EKG. Koszt takiej wizyty 50 zł (pierwsza, trzecia, piąta itd wizyta).

W przypadku badania kontrolnego (druga, czwarta, szósta itd wizyta) – koszt wizyty wynosi 40 zł (badania nie są potrzebne – dopiero przy następnej wizycie).

Zasady dotyczą wizyt tylko u tego lekarza, jeśli poprzednią wizytę mieli Państwo u innego lekarza, należy przynieść ze sobą komplet badań.

Bardzo prosimy pamiętać by wziąć ze sobą (ci którzy przychodzą na kolejne badania) kartę zdrowia sportowca. Karta sportowca wydawana jest na pierwszej wizycie.

Obowiązują zapisy: info@judo.legia.com. Zapisujemy po kilka osób co pół godziny, każda osoba, która się zgłosi otrzyma w potwierdzeniu orientacyjną godzinę wizyty. W związku z tym, że wizyta jest w ciagu tygodnia, proszę o podanie preferowanej godziny, nie obicuję, że uda mi się w 100% dopasować, ale ułatwi mi to ustalenie kolejki. Lista jest zapełniana od godz. 16:00.

Aby badania się odbyły musi być zapisanych m.in. 10 osób.

Proszę pamiętać by po badaniu przekazać do klubu ksero lub skan aktualnych badań.

Miejsce: Gimnazjum nr 92, ul. Koncertowa 4 (sala zazwyczaj na półpiętrze, tuż przy wejściu do szkoły, na drzwiach wejściowych będzie kartka z numerem).