Aktualności

Badania sportowe już w sobotę 16 września

Judo Legia Warszawa

Badania sportowe już w sobotę 16 września

16 września (sobota) w klubie będzie można wykonać badania sportowe, początek o godz. 8:30.

Jeśli będzie to pierwsze badanie sportowe lub mija rok od przedstawiania wyników badań to na spotkanie należy przynieść morfologię oraz badanie moczu, podczas spotkania zostanie również wykonane EKG. Koszt wizyty 60 zł (pierwsza, trzecia, piąta itd. wizyta).

W przypadku badania kontrolnego (druga, czwarta, szósta itd. wizyta) – koszt wizyty wynosi 50 zł (badania nie są potrzebne – dopiero przy następnej wizycie).

Płatność gotówką podczas wizyty.

Zasady dotyczą wizyt tylko u tego lekarza, jeśli poprzednią wizytę mieli Państwo u innego lekarza, zawsze należy przynieść ze sobą komplet badań i odbyć “pierwszą” wizytę.

Bardzo prosimy pamiętać by wziąć ze sobą (ci którzy przychodzą na kolejne badania) kartę zdrowia sportowca. Karta sportowca wydawana jest na pierwszej wizycie. Zgubienie karty będzie powodowało obowiązkowe przyniesienie badań (morfologia i mocz). Lekarz w karcie widzi, która to jest wizyta u niego.

Obowiązują zapisy: info@judo.legia.com. Zapisujemy po kilka osób co pół godziny, każda osoba, która się zgłosi otrzyma w potwierdzeniu orientacyjną godzinę wizyty. Lista jest zapełniana od godz. 8:30. Podczas wizyty prosimy wchodzić według ustalonej kolejności.

Proszę pamiętać by po badaniu przekazać do klubu ksero lub przesłać skan książeczki. Sama informacja o odbyciu badań jest niewystarczająca.

Miejsce: Gimnazjum nr 92, ul. Koncertowa 4 (sala zazwyczaj na półpiętrze, tuż przy wejściu do szkoły, na drzwiach wejściowych będzie kartka z numerem pomieszczenia).

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

PIERWSZEŃSTWO MAJĄ OSOBY, KTÓRE Z POWODU BRAKU KONTYNUACJI BADAŃ NIE ZOSTAŁY DOPUSZCZONE DO ZAJĘĆ W ROZPOCZĘTYM SEZONIE.

Kolejne badania zaplanowane są na 2 października (poniedziałek) – będzie to również termin dla osób, które dopiero dołączyły do grup judo. Planowana jest jeszcze kolejna wizyta w październiku lub listopadzie.