Aktualności Slider

Badania sportowe w klubie – 12 kwietnia 2019

Badania sportowe w klubie – 12 kwietnia (piątek) 2019

W dniu 12 kwietnia 2019 r. (piątek), w klubie będzie można wykonać badania sportowe. Początek badań o godz. 16:20.

Jeśli będzie to pierwsze badanie sportowe lub mija rok (trzecia, piąte, siódma itd. wizyta) od przedstawiania wyników badań to na spotkanie należy przynieść wyniki morfologii + OB, badanie moczu oraz EKG. Koszt wizyty 40 zł.

W przypadku badania kontrolnego (druga, czwarta, szósta itd. wizyta) – koszt wizyty wynosi 40 zł.

Zawodnicy z roczników 2004 i starsi zobowiązani są do przedstawienia badań serologicznych (raz na rok).

Płatność gotówką podczas wizyty.

W związku ze zmianami w trybie orzekania o zdolności do uprawiania sportu, osoby posiadające aktualne i prawidłowe badania (wyniki krwi, moczu i ekg nie starsze niż miesiąc) będą mogły otrzymać orzeczenie na rok. Osoby przychodzące na wizytę kontrolną otrzymają zaświadczenie na pół roku, a przy następnej wizycie na rok.

Prosimy pamiętać by wziąć ze sobą (ci którzy przychodzą na kolejne badania) kartę zdrowia sportowca lub książeczkę klubową.

Obowiązują zapisy: info@judo.legia.com. Zapisujemy po kilka osób co pół godziny, każda osoba, która się zgłosi otrzyma w potwierdzeniu orientacyjną godzinę wizyty. Podczas wizyty prosimy wchodzić według ustalonej kolejności zamieszczonej na liście, a nie tworzyć kolejki na miejscu.

WAŻNE!
Proszę pamiętać by po badaniu przekazać do klubu ksero lub przesłać skan książeczki. Sama informacja o odbyciu badań jest niewystarczająca. Oryginał ZAWSZE zostawiają Państwo dla siebie.

Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 303, ul. Koncertowa 4, (sala zazwyczaj na półpiętrze, tuż przy wejściu do szkoły, na drzwiach wejściowych będzie kartka z numerem pomieszczenia).

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!