Aktualności Slider

Badania sportowe w klubie – 13 października 2018

Badania sportowe w klubie – 13 października 2018

W dniu 13 października 2018 r. (sobota), w klubie będzie można wykonać badania sportowe. Początek badań o godz. 13:00.
Jeśli będzie to pierwsze badanie sportowe lub mija rok (trzecia, piąte, siódma itd. wizyta) od przedstawiania wyników badań to na spotkanie należy przynieść wyniki morfologii + OB, badanie moczu oraz EKG.

Koszt wizyty 40 zł.

W przypadku badania kontrolnego (druga, czwarta, szósta itd. wizyta) – koszt wizyty wynosi 40 zł.

Zawodnicy z roczników 2004 i starsi zobowiązani są do przedstawienia badań serologicznych (raz na rok).

Płatność gotówką podczas wizyty.

Bardzo prosimy pamiętać by wziąć ze sobą (ci którzy przychodzą na kolejne badania) kartę zdrowia sportowca. Karta sportowca wydawana jest podczas wizyty. Lekarz w karcie widzi, która to jest wizyta oraz notuje wyniki niektórych badań.

Obowiązują zapisy: info@judo.legia.com. Zapisujemy po kilka osób co pół godziny, każda osoba, która się zgłosi otrzyma w potwierdzeniu orientacyjną godzinę wizyty. Zapisy przyjmowane są po kolei, a nie na wskazaną godziną. Podczas wizyty prosimy wchodzić według ustalonej kolejności zamieszczonej na liście, a nie tworzyć kolejki na miejscu.

WAŻNE!
Proszę pamiętać by po badaniu przekazać do klubu ksero lub przesłać skan zaświadczenia. Sama informacja o odbyciu badań jest niewystarczająca. Oryginał ZAWSZE zostawiają Państwo dla siebie.

Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 303, ul. Koncertowa 4, (sala zazwyczaj na półpiętrze, tuż przy wejściu do szkoły, na drzwiach wejściowych będzie kartka z numerem pomieszczenia).

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!