Aktualności

Badania sportowe w klubie – 15 maja 2018 – zmiana lekarza

Judo Legia Warszawa

Badania sportowe w klubie – 15 maja 2018 – zmiana lekarza

W dniu 15 maja 2018 r. (wtorek), w klubie będzie można wykonać badania sportowe. Początek badań o godz. 18:00.

W związku ze zmianą lekarza, proszę o ponowne zapoznanie się z zasadami wizyt.

Jeśli będzie to pierwsze badanie sportowe lub mija rok (trzecia, piąte, siódma itd. wizyta) od przedstawiania wyników badań to na spotkanie należy przynieść wyniki morfologii + OB, badanie moczu oraz EKG. Koszt wizyty 40 zł.

W przypadku badania kontrolnego (druga, czwarta, szósta itd. wizyta) – koszt wizyty wynosi 40 zł. W ZWIĄZKU ze zmianą lekarza prosimy o przyniesienie do wglądu badań przedstawionych na poprzedniej wizycie.

Zawodnicy z roczników 2004 i starsi zobowiązani są do przedstawienia badań serologicznych (raz na rok).
Płatność gotówką podczas wizyty.

Bardzo prosimy pamiętać by wziąć ze sobą (ci którzy przychodzą na kolejne badania) kartę zdrowia sportowca. Karta sportowca wydawana jest na pierwszej wizycie. Zgubienie karty będzie powodowało obowiązkowe przyniesienie badań (morfologia i mocz). Lekarz w karcie widzi, która to jest wizyta oraz notuje wyniki niektórych badań.

Obowiązują zapisy: info@judo.legia.com. Zapisujemy po kilka osób co pół godziny, każda osoba, która się zgłosi otrzyma w potwierdzeniu orientacyjną godzinę wizyty. Podczas wizyty prosimy wchodzić według ustalonej kolejności zamieszczonej na liście, a nie tworzyć kolejki na miejscu.

WAŻNE! Proszę pamiętać by nie umawiać się na badania (morfologia i mocz) na ostatnią chwilę i dzień przed odwoływać wizytę!
Proszę pamiętać by po badaniu przekazać do klubu ksero lub przesłać skan książeczki. Sama informacja o odbyciu badań jest niewystarczająca. Oryginał ZAWSZE zostawiają Państwo dla siebie.

Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 303 (budynek byłego Gimnazjum nr 92), ul. Koncertowa 4, (sala zazwyczaj na półpiętrze, tuż przy wejściu do szkoły, na drzwiach wejściowych będzie kartka z numerem pomieszczenia).

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!