Aktualności Galeria Nasze sukcesy Slider Wyniki

Bardejov zdobyty! Wywalczyliśmy II miejsce w klasyfikacji medalowej!

16 młodych legionistów wystartowało w weekend 5-6 maja w zawodach Bardejov Judo Cup na Słowacji.

Na najwyższym podium stawaliśmy aż 8 razy, po srebrne medale sięgnęliśmy 5 razy oraz wywalczyliśmy jeden brązowy medal. W klasyfikacji medalowej zajęliśmy wysokie drugie miejsce na 46 startujących klubów.

II miejsce
Karina Czerwińska-Kowar (w wyższej kategorii wiekowej)

Natalia Raczyńska
Barbara Twarowska (w wyższej kategorii wiekowej)
Kalina Zozulińska

II miejsce
Maja Bielska

III miejsce
Oliwia Wiśniewska

Walczyli, ale tym razem stanęli poza podium: Roksana Czerwińska-Kowar, Jan Polkowski, Daniel Ceglarski

To był nasz pierwszy start na zagranicznych zawodach, należał do bardzo udanych! Wszystkim startującym gratulujemy!

Na szczególne uznanie zasługuje Basia Twarowska, która wystartowała w dwóch kategoriach wiekowych i w obu była nie do pokonania i wywalczyła dwa złote medale! Brawa również dla Kariny Czerwińskiej-Kowar, która również walczyła w dwóch kategoriach wiekowych i wywalczyła dwa srebrne medale.