Bardzo dobry weekend w wykonaniu judoków Legii Warszawa!

barwy Judo Legia Warszawa

Bardzo dobry weekend w wykonaniu judoków Legii Warszawa! 56 razy stawaliśmy na podium!

W miniony weekend (3-4.02.2018) bardzo mocna grupa naszych zawodników reprezentowała barwy Judo Legia Warszawa na trzech turniejach judo. W sobotę wywalczyliśmy złoty medal na Otwartych Mistrzostwach Mazowsza Juniorów Młodszych, a w niedzielę na 73 zawodników startujących na I Lidze WOM Funny Judo aż 45 stanęło na podium, w tym 18 razy na jego najwyższym stopniu.

W klasyfikacji medalowej i punktowej zajęliśmy pierwsze miejsce na prawie 30 startujących klubów na Lidze WOM.

W sobotę Jakub Witkowski został wywalczył złoty medal podczas Otwartych Mistrzostw Mazowsza Juniorów Młodszych! W tym samym czasie swoje boje toczyli również młodsi zawodnicy w XIV Ogólnopolskim Turnieju Judo Dzieci i Młodzików o Puchar Wójta Gminy Lesznowola.

W kategorii Młodzik brązowy medal wywalczył Jacek Zieliński.

Kazimierz Zawadzki

W niedzielę bardzo silna ekipa naszych judoków zdominowała zawody pn. I Liga WOM Funny Judo.

Marek Kiełkowski

W niedzielę rozegrały się również zawody pn. XIV Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola w kategorii U12.

Mateusz Walo

Wszystkim startującym zawodnikom gratulujemy woli walki i chęci zwycięstwa. W ten weekend pokazaliście jak trzeba walczyć, by zwyciężać. Wszyscy pokazali piękną sportową postawę!

Wielkie brawa i podziękowania należą się również klubowym trenerom, to dzięki waszemu zaangażowaniu i pracy na treningach możemy się wspólnie z zawodnikami cieszyć z takich wyników! Dziękujemy!

No i oczywiście nie zapominajmy o tych najważniejszych kibicach – rodzicach! Jesteście, wspieracie, motywujecie, czasami pocieszacie. Jesteście nieocenieni! Dziękujemy!