Aktualności Slider

Dwa medale Legionistów na Pucharze Polski!

Dwa medale Legionistów w Pucharze Polski

W miniony weekend (24-25 listopada) odbył się Puchar Polski kadetów i juniorów w Oleśnicy. Klub Judo Legia Warszawa reprezentowało 4 zawodników: w bloku finałowym mieliśmy okazję oglądać Kubę Witkowskiego, który po 3 wygranych walkach przegrał nieznacznie bój o złoty medal w kategorii do 73 kg i zajął drugie miejsce.

W kategorii do 90 kg znakomicie pokazał się Stanisław Kropiewnicki, który w półfinale przegrał na wazari z późniejszym złotym medalistą turnieju. W walce o 3 Stachu pewnie zwyciężył i zdobył brązowy medal.

Znów nieco szczęścia zabrakło Jackowi Zielińskiemu, który po pierwszym wygranym pojedynku uległ późniejszemu brązowemu medaliście w kategorii do 66 kg i odpadł w kwalifikacjach.

W niedzielę na turnieju juniorów swój debiut w barwach legionistów i na polskiej ziemi zanotował Ismail Shora, który odpadł w kwalifikacjach silnie obsadzonej kategorii do 60 kg.

Zawodnikom i trenerowi, Radkowi Gaczyńskiemu gratulujemy świetnych wyników!