Aktualności

Egzaminy na pasy Judo Legia Warszawa

Egzaminy na pasy Judo Legia Warszawa

Egzaminy na pasy Judo Legia Warszawa

Na 24 lutego (sobota) zostały zaplanowane egzaminy na stopnie uczniowskie – pasy. Egzamin sprawdza czy judoka opanował techniki wymagane na stopień.

Do egzaminu mogą przystąpić zawodnicy powołani przez trenerów klubowych, spełniający określone wymagania. W przypadku pasa białego niezbędne jest zdanie wcześniej testu z historii judo, bez zdanego egzaminu teoretycznego, zawodnik nie może przystąpić do egzaminu praktycznego.

Egzaminy odbędą się na sali judo w budynku Poradni przy ul. Koncertowej 4.

Na sali będą obecni egzaminatorzy – trenerzy klubowi, przygotowane będą trzy komisje egzaminacyjne na których równocześnie będą się odbywały egzaminy.

Udział w egzaminie jest odpłatny:

– biały pas – koszt egzaminy 10 zł

– od pasa biało-żółtego – koszt egzaminu 30 zł (w tej cenie zdający otrzymuje również pas firmy adidas).

Zawodnik może przyjść ze swoim pasem na egzamin, jednak musi to być pas firmy adidas (inne pasy nie będą honorowane), wtedy opłata za egzamin wynosi 10 zł.

Płatność gotówką w dniu egzaminu.

Każdy zawodnik, który przejdzie egzamin pomyślnie otrzyma również certyfikat potwierdzający posiadany stopień. Od pasa biało-żółtego i żółtego dodatkowo otrzyma książeczkę sportowca.

Wymogi na poszczególne pasy dostępne są pod poniższym adresem: judo.legia.com/stopnie-kyu/.

Prosimy pamiętać, że przystępując do egzaminu na kolejny pas, mogą się pojawić pytania dotyczące zakresów z pasów niższych, więc warto sobie poszczególne elementy powtórzyć.

Poniżej podział godzinowy na grupy. Jeśli ktoś nie może uczestniczyć w egzaminie, prosimy o przesłanie takiej informacji na maila: info@judo.legia.com.

Następny egzamin wewnętrzny zaplanowany jest na maj/czerwiec 2018, to również będzie termin poprawkowy, dla osób którym w sobotnim terminie się nie powiedzie.

Podczas egzaminu na sali mogą przebywać tylko komisja egzaminacyjna i zdający uczestnicy.

Godz. 9:50 egzamin na pas biało-żółty i żółty

Tymon             Sułkowski

Kacper            Lipka

Aleks               Czuryłowski

Miguel            Rodriguez

 

Godz. 10:00 egzamin na biały pas           

1                   Szymon           Dubiński                          6 kyu     10:00

2                  Krzysztof         Stolarski                          6 kyu     10:00

3                   Jan                   Stanikowski                    6 kyu     10:00

4                   Leon                Siedlecki                         6 kyu     10:00

5                   Piotr                Filipiński                          6 kyu     10:00

6                   Filip                 Żak                                   6 kyu     10:00

7                   Adam              Czerwiński                      6 kyu     10:00

8                   Emma              Milej                                6 kyu     10:00

9                   Milena            Dudek                             6 kyu     10:00

10                 Apolonia         Słoniewska                     6 kyu     10:00

11                 Amelia            Czuryłowska                   6 kyu     10:00

12                 Krzysztof         Syryt                                6 kyu     10:00

13                 Wiktor            Peikow – Czyżewski       6 kyu     10:00

14                 Artur               Jaromin                           6 kyu     10:00

15                 Andrzej           Matysiak                         6 kyu     10:00

16                 Jakub               Rawdanowicz                 6 kyu     10:00

17                 Jan                   Sobczak                           6 kyu     10:00

18                 Maciej             Brzoza                             6 kyu     10:00

 

Godz. 10:30 egzamin na biały pas           

1                   Tymon             Dmowski                         6 kyu     10:30

2                   Leon                Romanow                       6 kyu     10:30

3                   Kacper            Brona                              6 kyu     10:30

4                   Jerzy                Oleksiak                          6 kyu     10:30

5                   Piotr                Gawiński                         6 kyu     10:30

6                   Paweł              Dmyterko                       6 kyu     10:30

7                   Franciszek      Kreczmański                   6 kyu     10:30

8                   Aleksander    Górlicki                           6 kyu     10:30

9                   Jan                   Wiśniewski                     6 kyu     10:30

10                 Leszek             Wiśniewski                     6 kyu     10:30

11                 Hania               Mielecka                         6 kyu     10:30

12                 Aleksandra     Zawadzka                        6 kyu     10:30

13                 Matylda          Jaźwiec                           6 kyu     10:30

14                 Antonina        Głodek                            6 kyu     10:30

15                 Nikodem         Jendrzejczak                  6 kyu     10:30

16                 Anna               Suchenia                         6 kyu     10:30

17                 Weronika       Dejmek                           6 kyu     10:30

18                 Jan                   Woźnicki                         6 kyu     10:30

 

Godz. 11:00 egzamin na biały pas           

1                   Igor                  Golenia                           6 kyu     11:00

2                   Filip                 Hermanowicz                 6 kyu     11:00

3                   Igor                  Dąbrowski                      6 kyu     11:00

4                   Michał             Matejczyk                       6 kyu     11:00

5                   Victor              Bertagnolio                    6 kyu     11:00

6                   Jakub               Mroczkowski                  6 kyu     11:00

7                   Andy               Vasquez                          6 kyu     11:00

8                   Tymon             Gajewski                         6 kyu     11:00

9                   Julian               Zbiróg                              6 kyu     11:00

10                 Roch                Rogulski                          6 kyu     11:00

11                 Maja                Władzińska                    6 kyu     11:00

12                 Szymon           Kałuża                             6 kyu     11:00

13                 Tola                 Woźniak                         6 kyu     11:00

14                 Filip                 Jedynak                           6 kyu     11:00

15                 Olga                 Gołąbek                          6 kyu     11:00

16                 Bartlomiej      Pająk                                6 kyu     11:00

17                 Filip                 Grochala                         6 kyu     11:00

18                 Nadia               Jabłonowska                  6 kyu     11:00

 

Godz. 11:30 egzamin na biały pas           

1                   Mikołaj            Kwiatkowski                   6 kyu     11:30

2                   Feliks               Zmorzyński                     6 kyu     11:30

3                   Oliwia              Kasińska                          6 kyu     11:30

4                   Mateusz          Klóska                             6 kyu     11:30

5                   Aleksander    Tokarzewski                   6 kyu     11:30

6                   Zofia                Koper                              6 kyu     11:30

7                   Maja                Kiss Tano                         6 kyu     11:30

8                   Maria              Drzewińska                    6 kyu     11:30

9                   Jan                   Senk                                6 kyu     11:30

10                 Paulina            Dzwonnik                        6 kyu     11:30

11                 Stefan             Stępniak                          6 kyu     11:30

12                 Zofia                Wójtowicz                      6 kyu     11:30

13                 Jan                   Szczeblewski                  6 kyu     11:30

14                 Julia                 Twardowska                   6 kyu     11:30

15                 Jakub               Mierzwa                          6 kyu     11:30

16                 Daniel             Davsevic                         6 kyu     11:30

17                 Aleksander    Ruzik                                6 kyu     11:30

18                 Jan                 Stankiewicz                         6 kyu     11:30

 

Godz. 12:30 egzamin na biały pas           

1                   Szymon           Haraburda                      6 kyu     12:00

2                   Bartek             Haraburda                      6 kyu     12:00

3                   Aleks               Lendzion                         6 kyu     12:00

4                   Michał             Lendzion                         6 kyu     12:00

5                   Michał             Łukasik                            6 kyu     12:00

6                   Maciej             Kotek                               6 kyu     12:00

7                   Dariusz            Szaniawski                      6 kyu     12:00

8                   Stanisław        Krasowski                       6 kyu     12:00

9                   Oskar              Sereda                            6 kyu     12:00

10                 Aleksandra     Sereda                            6 kyu     12:00

11                 Magdalena     Rejniak                            6 kyu     12:00

12                 Aleksander    Szczuciński                     6 kyu     12:00

13                 Mikołaj            Koźlik                               6 kyu     12:00

14                 Jakub               Kajzer                              6 kyu     12:00

15                 Igor                  Skiba                                6 kyu     12:00

16                 Semen            Nikitin                              6 kyu     12:00

17                 Lena                Rodak                              6 kyu     12:00

18                 Maksymilian   Marzecki                         6 kyu     12:00

 

Godz. 12:30 egzamin na biały pas i biało-żółty pas            

1                   Franek            Kurek                              6 kyu     12:30

2                 Aleksander      Ostrowski                            6 kyu     12:30

3                   Jan                   SAŁKOWSKI                    6 kyu     12:30

4                   Franciszek      NOWICKI                         6 kyu     12:30

5                   Julian               ZMORZYŃSKI                  6 kyu     12:30

6                   Ernest             GORDON                         6 kyu     12:30

7                   Kajetan           Skiba                                5,5 kyu 12:30

8                   Marek             Kiełkowski                      5,5 kyu 12:30

9                   Aleksander    Stolarski                          5,5 kyu 12:30

10                 Patryk             Przychodzeń                  5,5 kyu 12:30

11                 Amelia            Zielińska                          5,5 kyu 12:30

12                 Maja                Marszałek                       5,5 kyu 12:30

13                 Weronika       Pacuk                              5,5 kyu 12:30

14                 Zuzanna          Miastowska                    5,5 kyu 12:30

15                 Ida                   Siemiończyk                   5,5 kyu 12:30

16                 Krystyna         Matysiak                         5,5 kyu 12:30

17                 Andrzej           Kucemba                        5,5 kyu 12:30

18                 Karol               Krasiński                         5,5 kyu 12:30

 

Godz. 13:00 egzamin na biało-żółty pas  

1                   Kian                 Wołk                                5,5 kyu 13:00

2                   Adam              Grochal                           5,5 kyu 13:00

3                   Mikołaj            Sołtyk                              5,5 kyu 13:00

4                   Aleksander    Androszczuk                  5,5 kyu 13:00

5                   Krzysztof         Jabłoński                         5,5 kyu 13:00

6                   Danylo            Kazantsev                       5,5 kyu 13:00

7                   Filip                 Gutkowski                       5,5 kyu 13:00

8                   Bartosz            Skiba                                5,5 kyu 13:00

9                   Rafał                Kilijanek                          5,5 kyu 13:00

10                 Filip                 Korba                              5,5 kyu 13:00

11                 Max                 Davies                             5,5 kyu 13:00

12                 Donguk           Kim                                  5,5 kyu 13:00

13                 Jan                   Papierz                            5,5 kyu 13:00

14                 Gustaw            Urbanowicz                         5,5 kyu 13:00

15                 Kajetan           Skiba                                5,5 kyu 13:00

16                 Hanna             GONDKO                         5,5 kyu 13:00

17                 Krzysztof           Nosowski                   5,5 kyu 13:00

18                 Szymon           CEGŁOWSKI                    5,5 kyu 13:00

 

Godz. 13:30 egzamin na biało-żółty pas i żółty pas            

1                   Aleksander    SOLIS                               5,5 kyu 13:30

2                   Jakub               STRZELECKI                     5,5 kyu 13:30

3                   Kornel             Krasiński                         5,5 kyu 13:30

4                   Stanisław        Chmielewski                   5,5 kyu 13:30

5                   Andrzej           Truszkowski                    5,5 kyu 13:30

6                   Franciszek      Pałka                                5 kyu     13:30

7                   Michał             Ruszkowski                     5 kyu     13:30

8                   Stanisław        Rumowski                       5 kyu     13:30

9                   Bartłomiej      Sobotka                           5 kyu     13:30

10                 Jerzy                Boksz                               5 kyu     13:30

11                 Michał             Szymczak                        5 kyu     13:30

12                 Mikołaj            Szaniawski                      5 kyu     13:30

13                 Anastazja        Kania                               5 kyu     13:30

14                 Maciej             Świątkowski                    5 kyu     13:30

15                 Michał             Ruszkowski                     5 kyu     13:30

16                 Konrad            Kulak                               5,5 kyu     13:30

17                 Antoni             Świątkowski-Ciećwierz 5 kyu     13:30

18                 Ksawery          Kamiński                         5 kyu     13:30

 

Godz. 14:00 egzamin na biało-żółty pas, żółto-pomarańczowy pas, pomarańczowy pas i zielony pas

1                   Paweł              Bańkowski                      5 kyu     14:00

2                   Michał             Studziński                       5 kyu     14:00

3                   Dawid              Janas                                5 kyu     14:00

4                   Morganne      Kucińska                         5 kyu     14:00

5                   Tymon             Pąprowicz                       5 kyu     14:00

6                   Mateusz          Walo                                5 kyu     14:00

7                   Danuta            Orczykowska                 5 kyu     14:00

8                   Julia                 Kępska                            4,5 kyu 14:00

9                   Laila                 Materka                          4,5 kyu 14:00

10                 Piotr                Wojtkowski                    4,5 kyu 14:00

11                 Ryszard           Sienkiewicz                    4,5 kyu 14:00

12                 Natan              Banach                            4,5 kyu 14:00

13                 Adam              Wichrowski                    4,5 kyu 14:00

14                 Bruno              Michalski – Stępkowski 4,5 kyu 14:00

15                 Antonina        Tokarczyk                       4 kyu     14:00

16                 Maksymilian    Mazur               5 kyu     14:00

17                 Kalina              Zozulińska                       3 kyu     14:00

 

Wszystkim zdającym życzymy powodzenia!

Czytaj więcej: