Aktualności Nasze sukcesy Slider Wyniki

III Judo Legia Cup – wyniki

III Judo Legia Cup

III Judo Legia Cup – wyniki

W dniach 21-22 kwietnia 2018 odbyła się trzecia edycja Judo Legia CUP. W zawodach udział wzięło ponad 1000 zawodników z Polski i z zagranicy. Poniżej prezentujemy wyniki z dwóch dni zmagań małych i większych judoków.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!

JUDO LEGIA CUP 21.04.2018

Dziewczynki U11 (2008-2009)

-24kg – 4 zawodniczki
1. Karina CZERWIŃSKA-KOWAR – Judo Legia Warszawa
2. Hanna GONDKO Judo Legia Warszawa
3. Maja TRZYKOWSKA-ROSIAK – UKS Judo Panda
4. Maja REJNIAK – Judo Legia Warszawa

-27kg – 12 zawodniczek
1. Sandra WALENDZIK – Klub Judo Lemur
2. Ala BURY – Klub Judo Lemur
3. Zuzanna KWIETNIAK – Klub Sportowy Judo Victoria
3. Morganne KUCIŃSKA – Judo Legia Warszawa
5. Julia KUC – UKJ Ookami
5. Zuzanna MUCHA – UKJ Champion
7. Nina SACZUK – UKS Ronin Team
7. Marianna GOŁĘBIEWSKA – Judo Legia Warszawa

-30kg – 14 zawodniczek
1. Basia TWAROWSKA – Judo Legia Warszawa
2. Marta MAŃKOWSKA – Olimpia Grudziądz
3. Diana ZAZIRINA – Volyn Judo UKR
3. Lena KUZIA – UKJ Millenium
5. Julia BIELECKA – Klub Judo Chojrak
5. Hanna MŁYNIK – UKS Ronin Team
7. Aleksandra TRUSZKOWSKA – Judo Legia Warszawa
7. Maja KUBASZEWSKA – Klub Judo Lemur

-33kg – 13 zawodniczek
1. Julia MAJEWSKA – Judo Fight Club
2. Łucja BIELECKA – Klub Judo Chojrak
3. Dominika MAJEWSKA – Yuko Józefów
3. Julia PAPAJ – UKJ ASzWoj
5. Pola PIWOWAR – Klub Judo Lemur
5. Julia SIEMKO – UKJ Ryś Warszawa
7. Karolina GŁODEK – UKJ Ryś Warszawa
7. Maria GAWROŃSKA – UKJ Meiyo Warszawa

-36kg – 10 zawodniczek
1. Alicja DUDEK – Klub Judo Lemur
2. Iga WIŚNIEWSKA – Olimpia GRUDZIĄDZ
3. Anna STAŚKIEWICZ – Klub Judo Chojrak
3. Aleksandra KOSTKA – Klub Judo Chojrak
5. Martyna LAPS – Klub Judo Chojrak
5. Patrycja ALBINOWSKA – UKJ Meiyo Warszawa
7. Zuzanna MIASTOWSKA – Judo Legia Warszawa
7. Zuzanna OLSZEWSKA – Kuma Judo

-39kg – 5 zawodniczek
1. Olga GOŁĘBIOWSKA – Judo Legia Warszawa
2. Wiktoria WAŁĘSA – Klub Judo Lemur
3. Dominika SADOŚ – UKJ Drako
4. Magdalena BORZYSZKOWSKA – Klub Judo Chojrak
5. Pola ADAMCZYK – Klub Judo Lemur

-43kg – 5 zawodniczek
1. Myroslava PRYTYCHENKO – Volyn Judo UKR
2. Zofia PIŁAT – Judo Legia Warszawa
3. Kinga JASTRZĘBSKA – Judo Legia Warszawa
4. Kalina DUDEK – Klub Judo Lemur
5. Urszula JAROSZ – UKJ Ryś Warszawa

+43kg – 6 zawodniczek
1. Agata ŻUKOWSKA – UKJ Legion Zamość
2. Antonina JAŹWIŃSKA – UKJ Meiyo Warszawa
3. Julia ZABOROWSKA – UKJ Champion
3. Antonina JAWORSKA – Yuko Józefów
5. Małgorzata DRÓŻDŻ – UKJ 82
5. Maria WOŹNIAK – Klub Judo Lemur

Dziewczynki U13 (2006-2007)

-30kg – 7 zawodniczek
1. Barbara TWAROWSKA – Judo Legia Warszawa
2. Roksana CZERWIŃSKA-KOWAR – Judo Legia Warszawa
3. Nadine URJASZ – Judo Legia Warszawa
3. Róża NOWOSAD – Kuma Judo
5. Alicja UCHYMIAK – UKJ Legion Zamość
5. Inez BRODOWSKA – UKS Ronin Team
7. Natalia BREITKOPF – UKS FENIKS Bytom

-33kg – 8 zawodniczek
1. Anna KOWALSKA – Klub Judo Lemur
2. Zuzanna ŚWITEK – Klub Judo Panda
3. Julia RZENIEWICZ – Klub Judo Lemur
3. Maria JAKÓBCZYK – Kuma Judo
5. Monika Alicja KSIĄŻKIEWICZ – MUKS Kokoro Łódź
5. Kamila KASZUBA – UKJ Ryś Warszawa
7. Monika GRANICKA – UKJ Meiyo Warszawa
7. Anna LEŚNIEWSKA – KS Nastula Club

-36kg – 9 zawodniczek
1. Emilia BIELAWSKA – Judo Legia Warszawa
2. Oliwia PRZETACKA – UKJ Ryś Warszawa
3. Laila MATERKA – Judo Legia Warszawa
3. Helena KROMKA – UKJ Ryś Warszawa
5. Greta JÓŹWIAK – UKS Safari 152
5. Aylin BALKAN – UKJ 82
7. Zofia DZIĘGIELEWSKA – UKJ Drako
7. Zuzanna MIERNICKA – UKJ 225 Warszawa

-40kg – 12 zawodniczek
1. Maria JESIONEK – Klub Judo Lemur
2. Natalia RACZYŃSKA – Judo Legia Warszawa
3. Gabriela PIETRZAK – Klub Judo Lemur
3. Zuzanna MIĄZEK – UKS Praskie Centrum Sportu
5. Julia TATAJ – UKJ Ryś Warszawa
5. Zuzanna GOROCHOW – UKJ Ryś Warszawa
7. Weronika KAZUBSKA – UKS Praskie Centrum Sportu
7. Nela DOMACHOWSKA – UKS FENIKS Bytom

-44kg – 13 zawodniczek
1. Aleksandra JAROMIN – Judo Legia Warszawa
2. Julita KOŁODZIEJCZYK – UKS Ronin Team
3. Barbara ŚWITEK – UKS Judo Panda
3. Wiktoria WITKOWSKA – Klub Judo Lemur
5. Zuzanna KOBYLAŃSKA – UKS Ronin Team
5. Adrianna WISŁAWSKA – UKJ ASzWoj
7. Antonina TOKARCZYK – Judo Legia Warszawa
7. Nina WOJCIECHOWSKA – Judo Mizuka Sp. z o.o.

-48kg – 9 zawodniczek
1. Zuzanna BANASZEWSKA – Klub Judo Lemur
2. Kalina ZOZULIŃSKA – Judo Legia Warszawa
3. Maja BIELSKA – Judo Legia Warszawa
3. Anna OBŁOZA – UKJ ASzWoj
5. Anastazja KANIA – Judo Legia Warszawa
5. Oliwia KUŹMIŃSKA – LTS CSP Legionowo
7. Amelia SZYMAŃSKA – MKS Żak Ełk
7. Weronika DEJMEK – Judo Legia Warszawa

-52kg – 12 zawodniczek
1. Róża WYSOCKA – UKS Praskie Centrum Sportu
2. Natalia SZATKOWSKA – Klub Judo Lemur
3. Urszula SALAMOŃCZYK – Yawara Warszawa
3. Nadia ŁĄCKA – UKJ Arcus
5. Agata GÓRKA – Yawara Warszawa
5. Magdalena GRZEGORZEWSKA – UKJ Arcus
7. Wiktoria CIEŚLAK – Klub Judo Lemur
7. Olga RADULSKA – Kuma Judo

-61kg – 5 zawodniczek
1. Weronika KIDAWSKA – Kuma Judo
2. Oliwia HUPERT – UKS Orkan Judo Sochaczew
3. Julia SZYMANIAK – Judo Legia Warszawa
4. Olga PIECHNA – UKS Siódemka Sochaczew
5. Basia NYGA – Kuma Judo

+61kg – 2 zawodniczki
1. Roksana WYSOCKA – SCSW
2. Valeriia SOLOMENKO – Volyn Judo UKR

Dziewczynki U15 (2004-2005)

-44kg – 6 zawodniczek
1. Wiktoria WITKOWSKA – Klub Judo Lemur
2. Jadwiga DRYJAŃSKA – Klub Judo Lemur
3. Barbara GLEN – UKJ Bushido
3. Anna SZCZĘSNA – UKS Judo IKIZAMA
5. Ala WAŁĘSA – Klub Judo Lemur
5. Dominika MARKIEWICZ – UKS Siódemka Judo Sochaczew

-48kg – 5 zawodniczek
1. Natalia PODOLAK – UKJ Legion Zamość
2. Anita HOŁOWNIA – Technik Orion
3. Julia ŁUKASZEWICZ – KS Akademia Judo
4. Magdalena WASILUK – HKS Żubr
5. Konstancja NAPIERAJ – KS Akademia Judo

-52kg – 3 zawodniczki
1. Alicja KOWALSKA – ULKS Judo Kowala
2. Hanna CZAJKOWSKA – UKS Ronin Team
3. Aleksandra POŁASKA – KS Akademia Judo

-57kg – 7 zawodniczek
1. Marcelina ROMANIUK – KS Akademia Judo
2. Natalia MAJEWSKA – Yuko Józefów
3. Agnieszka ZAŁUSKA – AZS Uniwersytet Warszawski
3. Weronika KIDAWSKA – Kuma Judo
5. Martyna JANAS – MUKS Kokoro Łódź
5. Milena IWANIEC – Klub Judo Lemur
7. Dorota NYGA – Kuma Judo

-63kg – 3 zawodniczki
1. Aleksandra KOWALEWSKA – KS Nastula Club
2. Paulina OLSZAK – UKS Ronin Team
3. Aleksandra ZAWADZKA – Judo Legia Warszawa

+63kg – 7 zawodniczek
1. Aleksandra KOWALEWSKA – KS Nastula Club
2. Roksana WYSOCKA – SCSW
3. Gabriela GAWRYLAK – UKS Judo IKIZAMA
3. Maja WILEŃSKA – Yuko Józefów
5. Iga ŁOBIŃSKA – Judo Rei Świdnik
5. Julia ROMELCZYK – ULKS Judo Kowala
7. Zuzanna KUCHARSKA – UKJ ASzWoj

Chłopcy U10 (2009-2010)

M1 (-22,8kg)
1. Krzysztof ZABŁOCKI – Klub Judo Lemur
2. Miki SARNOWSKI – Klub Judo Lemur
3. Tadeusz LASZCZUK – Yuko Józefów
3. Tymek FABIAŃCZYK – SCSW
5. Jan BĄCZYKOWSKI – UKS Ippon Kożuchów
5. Damian PASZKOWSKI – MKS Żak Ełk

M2 (-24,7kg) – 14 zawodników
1. Michał KRASNODĘBSKI – UKJ Meiyo Warszawa
2. Filip PACHOLAK – Klub Judo Lemur
3. Krystian KUROWSKI – Klub Judo Lemur
3. Maciej PEC – Yuko Józefów
5. Piotr AUGUSTYNIAK – Klub Judo Chojrak
5. Filip KORBA – Judo Legia Warszawa
7. Maciej OWCZAREK – Kuma Judo
7. Patryk PRZYCHODZEŃ – Judo Legia Warszawa

M3 (-25,9kg) – 14 zawodników
1. Jeremi KAJDANA – Judo Legia Warszawa
2. Gabriel KOWALIK – Klub Judo Lemur
3. Kamil KARPIŃSKI – Klub Judo Lemur
3. Filip WIŁKOMIRSKI – Judo Legia Warszawa
5. Adrian KOSZYK – Klub Judo Chojrak
5. Kacper GRZYMEK – Klub Judo Chojrak
7. Michał STUDZIŃSKI – Judo Legia Warszawa
7. Jędrzej STANISZKIS – Klub Sportowy Judo Victoria

M4 (-27,5kg) – 14 zawodników
1. Szymon ŁUKASZEWICZ – Judo Fight Club
2. Mateusz IWANICKI – Yawara Warszawa
3. Franciszek PŁECHA – Ikizama
3. Filip ZAWADZKI – Klub Judo Lemur
5. Karol KRASIŃSKI – Judo Legia Warszawa
5. Tymoteusz WROTECKI – UKJ Ryś Warszawa
7. Denys KOHLIT – Volyn Judo UKR
7. Borys Rangosz-Kalinowski – UKJ 82

M5 (-29kg) – 14 zawodników
1. Tomasz WRÓBEL – Ikizama
2. Kacper TUJAK – Ikizama
3. Miguel RODRIGUEZ – Judo Legia Warszawa
3. Stanislav OSTAPENKO – Volyn Judo UKR
5. Kornel KRASIŃSKI – Judo Legia Warszawa
5. Bruno MOŁAS – UKS Ronin Team
7. Jan DOMIŃSKI – Kuma Judo
7. Stanisław CHMIELEWSKI – Judo Legia Warszawa

M6 (-30,5kg) – 14 zawodników
1. Leon WODZYŃSKI – Judo Fight Club
2. Cyryl TKACZOW – Judo Legia Warszawa
3. Tomasz GOCMAN – Kuma Judo
3. Ignacy DZIEPAK – UKJ Millenium
5. Aleksander FRYSKA – Klub Judo Lemur
5. Piotr GRZĘDA – Klub Judo Panda
7. Krzysztof WAROWNY – Klub Judo Panda
7.Mikołaj KOMOŃ – UKJ 82

M7 (-32,4kg) – 14 zawodników
1. Michał BOJANOWSKI – Judo Legia Warszawa
2. Krystian KACPRZAK – SCSW
3. Nikodem KUCISZ – UKJ Meiyo Warszawa
3. Yehor MARCHUK – NOVATOR
5. Marcel GOŚCINIAK – LTS CSP Legionowo
5. Szymon KACZMARSKI – UKJ Ryś Warszawa
7. Mateusz MAZUREK – UKS Judo Panda
7. Krzysztof KUJAWA – Kuma Judo

M8 (-37,2kg) – 14 zawodników
1. Marcel WOŹNIAK – Judo Mizuka Sp. z o.o.
2. Piotr WOŁĄSEWICZ – Judo Mizuka Sp. z o.o.
3. Igor KRUPA – Klub Judo Panda
3. Timo NEEF – Judo Fight Club
5. Antoni MOSING – UKJ 82
5. Myroslav OLSHEVSKYI – Volyn Judo UKR
7. Tymon PĄPROWICZ – Judo Legia Warszawa
7. Franciszek ROSZKOWSKI – Klub Judo Chojrak

M9 (-41kg) – 10 zawodników
1. Szymon KONIOR – Judo Mizuka Sp. z o.o.
2. Paweł BAŃKOWSKI – Judo Legia Warszawa
3. Julek WADYCH – Yuko Józefów
3. Marcel LASKOWSKI – MKS Żak Ełk
5. Filip KULIK – UKJ Legion
5. Szymon GAŁAN – UKS Judo Panda
7. Antoni KRZAK – UKJ ASzWoj
7. Miłosz RYBAK – UMKS Dziatwa

M10 (-46,2kg)
1. Sebastian NIZIŃSKI – UMKS Dziatwa
2. Stanisław GRUSZCZYŃSKI
3. Mateusz ALBINOWSKI – UKJ Meiyo Warszawa
4. Sebastian ŻBIKOWSKI – MKS żak Ełk

M11 (+47kg)
1. Bartek SEMP – UKJ 225 Warszawa
2. Jakub DUCH – Klub Judo Lemur

Chłopcy U11 (2008)

-26kg – 13 zawodników
1. Gabriel KOWALIK – Klub Judo Lemur
2. Wojtek MICHALAK – UKJ Champion
3. Kamil DOLOTA – Judo Fight Club
3. Filip PACHOLAK – Klub Judo Lemur
5. Miki SARNOWSKI – Klub Judo Lemur
5. Filip ELMOLA – Akademia Judo KS
7. Aleksander STĘPIEŃ – MUKS Kokoro Łódź
7. Franciszek NOSZCZAK – AZS Uniwersytet Warszawski

-28kg – 9 zawodników
1. Ryszard SIENKIEWICZ – Judo Legia Warszawa
2. Tomasz WRÓBEL – UKS Judo Ikizama
3. Kostek SOBOTKA – UKS Praskie Centrum Sportu
3. Piotr STARK – UKJ Ryś Warszawa
5. Szymon LIPSKI – Klub Judo Lemur
5. Filip SKRAJNY – UKS Judo Ikizama
7. Dawid WIŚNIEWSKI – UKS Feniks Bytom
7.Witold Reszka – Kuma Judo

-30kg – 7 zawodników
1. Karol PODPORA – Judo Legia Warszawa
2. Mikołaj ROMANOWSKI
3. Krystian SZEWCZYK – UKJ Meiyo Warszawa
3. Vladyslav GONCHAR – NOVATOR
5. Antoni LULIŃSKI – UKS PCS
5. Danylo KAZANTSEV – Judo Legia Warszawa
7. Gabriel SZMITKO – MKS Żak Ełk

-32kg – 13 zawodników
1. Bruno MICHALSKI-STĘPKOWSKI – Judo Legia Warszawa
2. Ksawery MOSING – UKJ 82
3. Antoni RYDZEWSKI – Kuma Judo
3. Mateusz KOMIŃCZUK – UKJ Meiyo Warszawa
5. Antoni GRZYWA – MUKS Kokoro Łódź
5. Julian WIĘCKOWSKI – UKJ Ryś Warszawa
7. Paweł PROTSENKO – UKS Jedenastka
7. Ignacy PIMPICKI – UKJ Ryś Warszawa

-34kg – 9 zawodników
1. Marcel WOŹNIAK – Judo Mizuka Sp. z o.o.
2. Aleksander KLENIEWSKI – UKJ 82
3. Valerii MARUSHCHAK – Volyn Judo UKR
3. Sebastian OGRODZKI – LTS CSP Legionowo
5. Marcin BŁAŻEJCZYK – UKJ Ryś Warszawa
5. Bartosz KĘDROŃ – Klub Judo Chojrak
7. Kamil LEWANDOWSKI – MUKS Kokoro Łódź
7. Alan RUSZNICA – UKS Ronin Team

-36kg – 14 zawodników
1. Yevhenii RUDCHENKO – Volyn Judo UKR
2. Mykhailo DUDNYK – NOVATOR
3. Karol LENARTOWSKI – Klub Judo Lemur
3. Tomasz MASALSKI – HKS Żubr
5. Jaroslav HORBACH – UKR
5. Filip MECNER – Klub Judo Chojrak
7. Wiktor WOŁĄSEWICZ – Judo Mizuka Sp. z o.o.
7. Timur KOMAREWSKI – HKS Żubr

-39kg – 9 zawodników
1. Jakub BORZĘCKI – UKJ Ryś warszawa
2. Bartosz KOWALSKI – Klub Judo Chojrak
3. Karol WOLAK – KS Nastula Club
3. Mateusz ROTUSKI – UKS FENIKS Bytom
5. Paweł JABŁOŃSKI – MKS Żak Ełk
5. Łukasz BOBIŃSKI – Judo Legia Warszawa
7. Vladyslav FRANCHUK – Volyn Judo UKR
7. Filip RZESZOTEK – UKS Praskie Centrum Sportu

-42kg – 11 zawodników
1. Jerzy KUCHARCZYK – Judo Legia Warszawa
2. Michał KUCIŃSKI – Klub Judo Lemur
3. Igor GLEGOŁA – UKS Judo Ikizama
3. Kacper KACPRZAK – SCSW
5. Tymoteusz DRANIEWICZ – MUKS Kokoro Łódź
5. Grzegorz KOZIŃSKI – MUKS Kokoro Łódź
7. Wiktor JACKOWICZ – Judo Legia Warszawa
7. Dawid NOWOGÓRSKI – UKJ Ryś Warszawa

-46kg – 4 zawodników
1. Adam TABARKI – UKJ 82
2. Maciej WARZĘCHOWSKI – Kuma Judo
3. Igor MICHALSKI – MUKS Kokoro Łódź
4. Jan ZDUNEK – UKS Ronin Team

-50kg – 3 zawodników
1. Filip SZCZEPANIAK – Klub Judo Mizu
2. Julian PRZEPIÓRA – UKJ Champion
3. Wiktor PIEKARSKI – Kuma Judo

+50kg – 2 zawodników
1. Mateusz CELI – Klub Judo Chojrak
2. Tymon ZWIERZCHOWSKI – MUKS Kokoro Łódź

Chłopcy U13 (2006-2007)

-30kg – 13 zawodników
1. Franek MICHALAK – UKJ Champion
2. Jan KOPERWAS – UKJ Ryś Warszawa
3. Antoni NOWAK – Klub Judo Lemur
3. Franciszek GRECHUTA – UKJ Millenium
5. Michał IWANICKI – Yawara Warszawa
5. Tomasz STEFAŃSKI – UKJ Arcus
7. Dawid TURSKI – Judo Mizuka Sp. z o.o.
7. Kajetan BYLINIAK – UKJ 82

-33kg – 19 zawodników
1. Konrad ZDANOWSKI – SCSW
2. Julian SACZUK – UKS Ronin Team
3. Adam PIĄTKOWSKI – Klub Judo Lemur
3. Mate ZVIADAURI – UKS Czerwone Smoki Nadarzyn
5. Szymon LAMPART – UKJ Millenium
5. Kuba GRUBELSKI – UKJ Meiyo Warszawa
7. Kacper KORNATKA – UKJ Ryś Warszawa
7. Łukasz PROKOPIUK – KJ Politechniki Białostockiej

-36kg – 26 zawodników
1. Arsenij HUPENIUK – Brześć Sdushor Bushido
2. Kamil JAREMKO – Klub Judo Lemur
3. Krystian JAROSIK – MUKS Kokoro Łódź
3. Mikołaj DUDEK – Klub Judo Lemur
5. Mikołaj MANOWSKI – Klub Judo Lemur
5. Marcin WIELĄDEK – Klub Judo Lemur
7. Karol CZARNECKI – UKJ Champion
7. Szymon ZAJĄC – UKS Ronin Team

-39kg – 27 zawodników
1. Mateusz ZWIĄZEK – Yuko Józefów
2. Maksymilian MADEJ – Bydgoski Klub Sportowy Judo
3. Dawid MANOWSKI – Klub Judo Lemur
3. Szymon SZAROWICZ – UKS Judo Panda
5. Igor DOMOWICZ – UKJ Millenium
5. Borys SZCZERBA – Klub Judo Lemur
7. Daniel CEGLARSKI – Judo Legia Warszawa
7. Marek KLECH – Judo Legia Warszawa

-42kg – 18 zawodników
1. Szymon ROSZKOWSKI – KJ Politechniki Białostockiej
2. Szymon BRZUSZCZYŃSKI – UKJ 225 Warszawa
3. Robert ŚWIDWA – Klub Judo Lemur
3. Damian PASZEK – UKJ Ryś Warszawa
5. Jan HEINE – Klub Judo Lemur
5. Karol MIJAS – Klub Judo Panda
7. Antoni KWIECIŃSKI – UKJ Champion
7. Mateusz SIERAKOWSKI – Kuma Judo

-46 – 11 zawodników
1. Danylo HORBATENKO – Volyn Judo UKR
2. Jan KRAUSS – UKJ Ryś Warszawa
3. Aleks KOWALCZYK – UKJ ASzWoj
3. Jan JEDYNAK – UKJ Ryś Warszawa
5. Michał TOMASZEWSKI – UKS Ulisses Team Pruszków
5. Volodymyr RUDCHENKO – Volyn Judo UKR
7. Marcel HRYNISZYN – LTS CSP Legionowo
7. Mateusz MARTINEK – UKS Orkan Judo Sochaczew

-50kg – 14 zawodników
1. Taras NIELZIEV – Volyn Judo UKR
2. Bartosz KRAWCZYK – Klub Judo Panda
3. Vincent MAHMEED – Klub Judo Lemur
3. Ihor LOSKUTOV – Volyn Judo UKR
5. Patryk WITECKI – Klub Judo Lemur
5. Antoni SŁONIEWSKI – Judo Legia Warszawa
7. Konrad SADKOWSKI – Judo Rei Świdnik
7. Bernard GRABARCZYK – UKJ Ookami

-55kg – 9 zawodników
1. Franek LUDZIA – Judo Fight Club
2. Jędrzej PIETRASZEWSKI – Klub Judo Lemur
3. Patryk KUTYŁOWSKI – UKS Orkan Judo Sochaczew
3. Jan MATECKI – UKJ Ookami
5. Tymofii KOTYRLO – MUKS Kokoro Łódź
5. Maciej WOJNO – Yawara Warszawa
7. Kajetan KIEJNOWSKI – Kuma Judo
7. Piotr SZELUGA – UKS Ronin Team

-60kg – 5 zawodników
1. Igor LAMPART – UKJ Millenium
2. Bartosz PONIEWAŻ – Yawara Warszawa
3. Patryk KARNICKI – Kuma Judo
4. Krystian ŻBIKOWSKI – MKS Żak Ełk
5. Gabriel PAPIEŻ – Klub Judo Chojrak

+60kg – 2 zawodników
1. Jakub WITKOWSKI – UKS Czerwone Smoki Nadarzyn
2. Kacper BALCEROWSKI – KS Nastula Club

Chłopcy U15 (2004-2005)

-38kg – 11 zawodników
1. Stanisław PIECHOTA – Klub Judo Panda
2. Franciszek GEPNER – Technik Orion
3. Paweł SURDEL – UKJ Millenium
3. Illia SHVEDENKO – Volyn Judo UKR
5. Jakub ZREDA – LTS CSP Legionowo
5. Jakub RZENIEWICZ – Klub Judo Lemur
7. Mikołaj MANOWSKI – Klub Judo Lemur
7. Stanisław SALWIN – UKJ Meiyo Warszawa

-42kg – 16 zawodników
1. Illia KOVAL – NOVATOR
2. Kuba GOLĘDZINOWSKI – Klub Judo Lemur
3. Nikodem GAJCY – UKJ Meiyo Warszawa
3. Adam MAŁOLEPSZY – UKJ ASzWoj
5. Filip SKÓRKA – UKJ Ryś Warszawa
5. Stanisław BANASZEK – Judo Fight Club
7. Andrzej KOWALIK – Technik Orion
7. Tymon ZIELIŃSKI – Judo Mizuka Sp. z o.o.

-46kg – 15 zawodników
1. Taras POTAPCHUK – Luck Kolos UKR
2. Aleksander JAGIELSKI – UKJ Ryś Warszawa
3. Bartek LIS – Klub Judo Lemur
3. Eryk ZDANOWSKI – SCSW
5. Eryk OSIŃSKI – UKS Orkan Judo Sochaczew
5. Dominik SKRZECZYŃSKI – UKS Kata Pruszków
7. Artem BORCHENKO – MUKS Kokoro Łódź
7. Artem STAVISIUK – NOVATOR

-50kg – 13 zawodników
1. Marcin ŚWIDWA – Klub Judo Lemur
2. Bohdan KUTS – MUKS Kokoro Łódź
3. Kuba WAWRZONEK – Klub Judo Lemur
3. Kacper WĄTKOWSKI – UKS Orkan Judo Sochaczew
5. Mikołaj MŁYNIK – UKS Ronin Team
5. Kamil HARĘŻA – UKS FENIKS Bytom
7. Adam KAZIMIERCZAK – Yawara Warszawa
7. Jakub RESIAK – Judo Fight Club Wesoła

-55kg – 23 zawodników
1. Bartek LEPIANKA – Klub Judo Lemur
2. Adam DEREŃ – UKJ Millenium
3. Tymoteusz BARANOWSKI – Klub Judo Lemur
3. David HONCHARUK – NOVATOR
5. Bartłomiej SOBCZYK – UKJ Millenium
5. Oskar PIŁAT – KS Akademia Judo
7. Maciej WICIK – UKJ Arcus
7. Witek RYBARCZYK – Klub Judo Lemur

-60kg – 14 zawodników
1. Michał WĄSIKOWSKI – Judo Legia Warszawa
2. Michał GINSZT – HKS Żubr
3. Antoni KOSTUJ – UKJ Champion
3. Maciej FILIPEK – Okami K.S.
5. Max KUPIEC – UKJ Legion
5. Maks ŻAKOWSKI – UKS Orkan Judo Sochaczew
7. Konrad MATUSIAK – MUKS Kokoro Łódź
7. Bartosz ARKUSZEWSKI – Kuma Judo

-66kg – 12 zawodników
1. Vsevolod KLYMOV – NOVATOR
2. Martin SENDŁAK UKJ Legion
3. Hubert PRUSZKOWSKI – UKS Ulisses Team Pruszków
3. Filip ROMANIK – Okami K.S.
5. Damian KAROLAK – Klub Judo Panda
5. Jan KUROWSKI – UKJ Iwiczna
7. Szymon SMERECKI – UKS Ulisses Team Pruszków
7. Tomasz WITKOWSKI – UKJ ASzWoj

-73kg – 7 zawodników
1. Ivan HURNIAK – NOVATOR
2. Brajan LEŚNIEWSKI – UKS Judo Kowala
3. Damian KUBIAK – KS Akademia Judo
3. Kajetan KUCHARSKI – KS Akademia Judo
5. Jan CZERNIAWSKI – KS Akademia Judo
5. Kuba CZARNECKI – Yuko Józefów
7. Krzysztof NOWAK – LTS CSP Legionowo

-82kg – 2 zawodników
1. Dawid PĘKACKI – Klub Judo Lemur
2. Szymon TOKAJUK – HKS ŻUBR

JUDO LEGIA CUP 22.04.2018

CHŁOPCY U8 (2011 i młodsi)

M1 (-21kg)
1. Piotr GAWIŃSKI Judo Legia Warszawa
2. Olaf SZYMAŃSKI SCSW
3. Patryk RYLSKI Klub Judo Chojrak
3. Mateusz GODLEWSKI Judo Legia Warszawa
5. Wiktor WNĘT Judo Legia Warszawa
5. Antoni SŁOMSKI Judo Legia Warszawa
7. Krzysztof SYRYT Judo Legia Warszawa

M2 (-22kg)
1. Kacper ROMANIUK Klub Judo Lemur
2. Maksym CZULAK Klub Judo Lemur
3. Stanisław LIPSKI Klub Judo Lemur
3. Adam BUJKO Klub Judo Lemur
5. Jakub MADEJSKI Klub Judo Chojrak
5. Karol NOWAKOWSKI Judo Legia Warszawa
7. Kajetan URBANOWICZ Judo Legia Warszawa

M3 (-23kg)
1. Krystian KUROWSKI Klub Judo Lemur
2. Antoni GUMIŃSKI Kuma Judo
3. Kacper BRONA Judo Legia Warszawa
3. Iwo BAGIŃSKI Judo Legia Warszawa
5. Ignacy BUSK UKJ Ookami
5. Łukasz SKNADAJ Judo Legia Warszawa

M4 (-24kg)
1. Feliks PULIKOWSKI UKS Judo IKIZAMA
2. Piotr KUBIAK Klub Judo Lemur
3. Alex KUHR Judo Legia Warszawa
3. Krzysztof KOCHAŃSKI Klub Judo Chojrak
5. Antoni KUŁAK UKJ Ookami
5. Mikołaj KOŹLIK Judo Legia Warszawa
7. Makary DRESLERSKI Judo Legia Warszawa

M5 (-25kg)
1. Oliwier KALATA Klub Judo Lemur
2. Mikołaj BIEŃCZYK Kuma Judo
3. Borys BRYMAS Judo Legia Warszawa
3. Filip GREGORCZYK UKJ Ookami
5. Kacper RĄCZKA
5. Piotr CIEŚLAK Judo Legia Warszawa

M6 (-26kg)
1. Oskar KALATA Klub Judo Lemur
2. Mateusz PUŁAS Klub Judo Lemur
3. Michał KNYCH Yawara Warszawa
3. Aleksander CIEŚLAK Klub Judo Lemur
5. Leon ROMANOW Judo Legia Warszawa
5. Kuba WASIUK Klub Judo Lemur
7. Juliusz DĄBROWSKI UMKS Dziatwa

M7 (-30kg)
1. Mateusz KUCIŃSKI Klub Judo Lemur
2. Bartek PADZIK UKJ Meiyo Warszawa
3. Leon ŚWIDERSKI UKS Judo IKIZAMA
3. Wiktor BAGAN Klub Judo Lemur
5. Franciszek DMITRUK UKS Ronin Team
5. Alex WALASEK Klub Judo Chojrak
7. Artur WICHROWSKI Judo Legia Warszawa
7. Aleksander SZCZUCIŃSKI Judo Legia Warszawa

M8 (+34kg)
1. Igor STASZEWSKI UKJ Meiyo Warszawa
2. Krzysztof WOJNAROWICZ Yawara Warszawa
3. Dawid DUCH Klub Judo Lemur
4. Ignacy JASIŃSKI Judo Legia Warszawa

DZIEWCZYNKI U9 (2010 i młodsze)

-21kg
1. Klara KURPIEL UKJ Bushido
2. Zoja WIŚNIEWSKA Klub Judo Lemur
3. Zuzanna NOWAK Klub Judo Lemur
3. Zuzanna OLSZAŃSKA Klub Judo Lemur
5. Amelia MARKIEWICZ Klub Judo Lemur
5. Stefania KURZYPSKA Akademia Judo KS

-22kg
1. Kinga NIEDOMAGAŁA Akademia Judo KS
2. Pola ŁAGODZIŃSKA UKS Ronin Team
3. Julia JANKOWSKA Judo Legia Warszawa
3. Wiktoria WITKOWSKA UKS Ronin Team
5. Karolina SOKOŁOWSKA Klub Sportowy Judo Victoria
5. Aleksandra REMIARZ YOKO Ząbki

-23kg
1. Kalina MATEUSIAK Klub Judo Lemur
2. Antonina DUMA UKS Ronin Team
3. Maja REJNIAK Judo Legia Warszawa
3. Matylda BORUCIŃSKA KS AZS AWF Warszawa
5. Katarzyna MANIKOWSKA Judo Legia Warszawa
5. Michalina ZAWADZKA Judo Legia Warszawa

-24kg
1. Ida SIEMIOŃCZYK Judo Legia Warszawa
2. Amelia URBAŃSKA UKJ Ookami
3. Anastazja KALISZ Klub Sportowy Judo Victoria
3. Zofia KOŚNA UKJ Champion
5. Hanna MEGLICKA UKS Ronin Team
5. Emma MILEJ Judo Legia Warszawa

-25kg
1. Karina CZERWIŃSKA-KOWAR Judo Legia Warszawa
2. Nela SOCHACKA Judo Fight Club
3. Amelia GAWDA Judo Legia Warszawa
3. Klara KAROLAK Judo Legia Warszawa
5. Malwina PAWŁOWSKA Klub Judo Lemur
5. Natalia KRÓLICKA UKJ Meiyo Warszawa
7. Barbara JANISZEWSKA Klub Sportowy Judo Victoria
7. Julia JASTRZĘBSKA UKS Judo IKIZAMA

-26kg
1. Hanna GRZECHNIK Kuma Judo
2. Magdalena KĘDROŃ Klub Judo Chojrak
3. Hanna WŁODARCZYK Kuma Judo
3. Natalia ADAMCZYK Klub Judo Lemur
5. Maja PAWLAK Gwardia Opole
5. Helena NIEŚCIOR UKJ Ookami
7. Maria PIETKUN Klub Judo Lemur

-30kg
1. Anna SAWICKA Klub Judo Lemur
2. Hanna KARYŚ Kuma Judo
3. Julia NOWICKA LTS CSP Legionowo
3. Wanda ROMANOW UKS Ronin Team

-34kg
1. Maja RESIAK Judo Fight Club
2. Karolina RATUSZNY Kuma Judo
3. Nadia KRAUCKA UKS Judo IKIZAMA
4. Ada KOLENKIEWICZ UKS Ronin Team

+34kg
1. Liliana PAWŁOWSKA Klub Judo Lemur
2. Nina OGRYCZAK Uniwersytet Warszawski
3. Oliwia KOZAK LTS CSP Legionowo

CHŁOPCY POCZĄTKUJĄCY U10 (2009-2010)

M1 (-22kg)
1. Marcel TOPYŁA UKS Judo IKIZAMA
2. Rafał SMOCZYŃSKI Klub Judo Lemur
3. Jan KOLKA UKS Ronin Team
4. Jan WALENDOWICZ Klub Judo Mizu Kobyłka
5. Julian SZCZEPANIAK Klub Judo Lemur

M2 (-23,4kg)
1. Bernard MARSZAŁEK Yawara Warszawa
2. Mateusz KLÓSKA Judo Legia Warszawa
3. Mikołaj KWIATKOWSKI Judo Legia Warszawa
3. Filip GALAS UKJ Meiyo Warszawa
5. Nikodem HERSKI UKS Sadyba
5. Łukasz REUTT Klub Judo Mizu Kobyłka
7. Wojtek NIKODEM UKJ 82
7. Łukasz KIEŁCZEWSKI UKS Ronin Team
9. Sebastian STĘPIEŃ Judo Legia Warszawa
9. Kacper ZAWARTKO Klub Judo Lemur
9. Marcel OPAŁA UKS Ronin Team
12. Maks KIEŁCZEWSKI UKS Ronin Team
12. Kacper GRZELAK UKS Ronin Team
12. Mikołaj NIEDZIAŁKOWSKI UKS Ronin Team

M3
1. Mikołaj MAZUREK UKJ Champion
2. Karol SKIEPKO Klub Judo Lemur
3. Kajetan FRIEMAN UKJ Champion
3. Maciej RUDZIŃSKI Yawara Warszawa
5. Wiktor FOLEK Klub Judo Lemur
5. Szymon CZAŁBOWSKI Judo Legia Warszawa
7. Kacper ZIELONKA Judo Legia Warszawa
7. Aleksander TOKARZEWSKI Judo Legia Warszawa
9. Julian DUK KS AZS AWF Warszawa
9. Sebastian ZYCH UKS Ronin Team
9. Zygmunt PIELAK Yuko Józefów
12. Maciej OWCZAREK Kuma Judo
12. Bartek SULEJ UKJ AszWoj
12. Wiktor WASIK LTS CSP Legionowo

M4
1. Kacper SKUP Klub Judo Panda
2. Maksymilian KOSACKI UKJ Champion
3. Wincenty KORECKI Yawara Warszawa
3. Jan PŁECHA
5. Jakub WASIUK Klub Judo Lemur
5. Wojciech LIS Klub Sportowy Judo Victoria
7. Igor MLĄCKI Yuko Józefów
7. Aleksander JANOWSKI Klub Judo Lemur
9. Gustaw URBANOWICZ Judo Legia Warszawa
9. Michał SPYCHAŁA Judo Legia Warszawa
9. Feliks CIEPLIŃSKI Judo Legia Warszawa
12. Maciej OBRĘBSKI UKS Ronin Team
12. Jakub KRUGLIŃSKI UKJ Ookami
12. Bartolomeusz BOROWY KS Nastula Club

M5
1. Jan TYTIURKA UKS Ronin Team
2. Stanisław MANTURZYK Yuko Józefów
3. Szymon LEWANDOWSKI Yawara Warszawa
3. Maksymilian MARZECKI Judo Legia Warszawa
5. Adam ŁUCZAK Judo Legia Warszawa
5. Franciszek WUJEK UKS Ronin Team
7. Aleksander KOŚNY UKJ Champion
7. Aleksander MIKUTANIEC Klub Judo Lemur
9. Bartek MAGDA UKS Ronin Team
9. Konstanty LUSTYK Kuma Judo
9. Alan MARCINIAK UKS Ronin Team
12. Jeremi BUZUN UKS Ronin Team
12. Bartosz LUDWICZAK Ikizama

M6
1. Marcin WRÓBEL SCSW
2. Wojciech JĘDRZEJEWSKI UKJ Ookami
3. Adam PELC UKS Ronin Team
3. Michał RĘCZYN KS Nastula Club
5. Alan KURANOWSKI Judo Legia Warszawa
5. Adam PIETRASZKO Kuma Judo
7. Kamil KOPYT UKS Ronin Team
7. Ksawery BŁASZCZYŃSKI Klub Judo Lemur
9. Igor MAROŃSKI Akademia Judo KS
9. Jerzy GAJOWIAK Yawara Warszawa
9. Gabriel WALASEK UKJ Meiyo Warszawa
12. Stanisław TRZCIŃSKI SCSW
12. Marcel GOSTYŃSKI UKS Ronin Team
12. Franciszek TKACZ UKS Orkan Sochaczew

M7
1. Kacper WIERZBICKI Yawara Warszawa
2. Wiktor FROŁOW UKJ Champion
3. Piotr GWIZDAŁA Klub Judo Lemur
3. Piotr KALISZ Ikizama
5. Jan PIASECKI Yawara Warszawa
5. Aleks OSSOWSKI Ikizama
7. Sebastian BIS UKS Ronin Team
7. Antoni KRÓLIKOWSKI Yuko Józefów
9. Oskar KOPCZYŃSKI Kuma Judo
9. Jan KOBYLAŃSKI UKS Ronin Team
9. Piotr PIETRASZKO Kuma Judo
12. Aleksander KUCHTA Judo Legia Warszawa
12. Julian ZBIRÓG Judo Legia Warszawa
12. Franciszek SĄDEJ Judo Legia Warszawa

M8
1. Tymon JÓŹWIAK UKS Safari 152
2. Franek BACKER Kuma Judo
3. Igor FIDELUS Judo Legia Warszawa
3. Wojciech MIKOWSKI Yawara Warszawa
5. Emilian KURKIEWICZ UKS Ronin Team
5. Jakub ZYGMUNT UKS Ronin Team
7. Adam PĄPROWICZ Judo Legia Warszawa
7. Mateusz MAJEWSKI Judo Legia Warszawa
9. Igor ANUSZKIEWICZ UKS Ronin Team
9. Roch ROGULSKI Judo Legia Warszawa
9. Aleksander ZAPALSKI Judo Legia Warszawa
12. Jan STERNIK Kuma Judo
12. Marcin CZEREDYS UKS Ronin Team
12. Tomasz Janocha-Zahorski Judo Legia Warszawa
12. Piotr ŁUKASIAK Yawara Warszawa

M9
1. Bartek ANTOLAK KS Nastua Club
2. Wojciech GOŁĘBIOWSKI Judo Legia Warszawa
3. Andrzej TRUSZKOWSKI Judo Legia Warszawa
3. Jakub KRAJĘTA KS Nastua Club
5. Kacper GURAZDOWSKI Yawara Warszawa
5. Kuba SAWICKI
7. Mateusz FIJAŁKOWSKI Ikizama
7. Antoni ZIÓŁKOWSKI Yuko Józefów
9. Dawid ROMANIUK Klub Judo Lemur
9. Wojciech PAWELEC UKS Orkan Sochaczew
9. Piotr BARCHWIC Kuma Judo
12. Bruno NOWICKI SCSW
12. Michał ŁUKASIK Judo Legia Warszawa
12. Jakub CIECHOMSKI Judo Legia Warszawa

M10
1. Antoni DYDERSKI KS Nastua Club
2. Wiktor BRYCZEK Kuma Judo
3. Aleks LENDZION Judo Legia Warszawa
3. Adrian PATOKA Judo Legia Warszawa
5. Witold NASKRĘT Yawara Warszawa
5. Adrian DZIUBA Klub Judo Mizu
7. Marcel CZERWIŃSKI UKS Ronin Team
7. Jan TWORKOWSKI Judo Legia Warszawa
9. Błażej OPIELA Yawara Warszawa
9. Antoni CZERWIŃSKI-MOLSKI UKS Ronin Team

M11
1. Miłosz DĘBEK Klub Judo Mizu
2. Karol NOWAK Kuma Judo
3. Mikołaj KOZŁOWSKI UKJ Meiyo Warszawa
3. Alan BORUCKI Klub Judo Lemur
5. Bruno BRYMAS Judo Legia Warszawa
5. Marcin STĘPIEŃ UKS Ronin Team
7. Jędrzej PRZYBYSZ UKS Ronin Team
7. Aleksander POSKROBKO Judo Legia Warszawa
9. Filip JEDYNAK Judo Legia Warszawa

M12 (-42kg)
1. Jan ŚWIDERSKI Yawara Warszawa
2. Kuba LIŚKIEWICZ Klub Judo Lemur
3. Krzysztof BUCKI Yuko Józefów
4. Benedykt ANIOŁEK Akademia Judo KS
5. Wojtek POLAK Ikizama

M13
1. kuba DUCH Klub Judo Lemur
2. Michał JEREMIN UKJ Meiyo Warszawa
3. Bogusz KURMAN Klub Judo Lemur

CHŁOPCY POCZĄTKUJĄCY U11 (2008)

-28kg
1. Bartek MAŁOLEPSZY ASzWoj
2. Paweł REUTT Klub Judo Mizu
3. Julian JANOWSKI Klub Judo Lemur
4. Tomasz TUMIŁOWICZ Yuko Józefów
5. Kacper NIKODEM UKJ 82

-30kg
1. Szymon RZEPKA KS AZS AWF Warszawa
2. Maciej ANDRZEJCZUK SCSW
3. Olgierd SAMBORSKI Judo Legia Warszawa
3. Julian KOWALSKI UKJ Champion
5. Amir TAKOUCHET UKS Orkan Judo Sochaczew
5. Szymon BISOWSKI Klub Judo Mizu
7. Wojciech BRZUSTOWSKI UKJ Ookami

-34kg
1. Maciej GLEN UKJ Bushido
2. Michał GRANICKI UKJ Meiyo Warszawa
3. Konrad WOŹNICA Klub Judo Mizu
3. Kacper SIARKIEWICZ UKJ 82
5. Piotr BALA KS Nastula Club
5. Maciej KOŁEK Judo Legia Warszawa

-37kg
1. Jacek BARGIEŁ UKS Orkan Judo Sochaczew
2. Mikołaj KĘPKA Judo Legia Warszawa
3. Mateusz PIECHNA Judo Legia Warszawa
3. Tomasz ZIARKOWSKI Yawara Warszawa
5. Krzysztof RYBARCZYK Klub Judo Lemur
5. Dominik SIERADZKI Klub Judo Mizu

-40kg
1. Mateusz JEZIERSKI UKJ Ookami
2. Tymon PIETRZAK Klub Judo Lemur
3. Antoni PSZCZÓŁKOWSKI KS AZS AWF Warszawa
4. Mikołaj SIBILSKI Judo Legia Warszawa

-46kg
1. Filip STASZEWSKI UKJ Meiyo Warszawa
2. Jan BRYCZEK Kuma Judo
3. Adrian CIECHOŃSKI SCSW
3. Marcel WILAMOWSKI UKS Orkan Judo Sochaczew
5. Jan MAGDOŃ Yawara Warszawa
5. Filip ZAJĄC UKJBushido

+46kg
1. Marcel MARCZEWSI UKS Orkan Judo Sochaczew
2. Stanisław BEDNARSKI Judo Legia Warszawa
3. Kacper ROMANOWSKI UKJ Champion

DZIEWCZYNKI U11 (2008-2009)

-25kg
1. Amelia GUZEWICZ UKJ Meiyo Warszawa
2. Marianna GOŁEBIEWSKA Judo Legia Warszawa
3. Hania PIETKUN Klub Judo Lemur
3. Patrycja JAKUBOWSKA UKJ Champion
5. Julia SALAMOŃSKA LTS CSP Legionowo
5. Weronika MICHALSKA UKJ Meiyo Warszawa

-27kg
1. Hanna ROSTKOWSKA Judo Legia Warszawa
2. Alicja KRZEMIŃSKA Yawara Warszawa
3. Małgorzata SZOT Judo Legia Warszawa
3. Nina LENDZION Judo Legia Warszawa
5. Lena MANIAK UKJ Champion
5. Julia BIEŃKOWSKA UKS Judo Ikizama

-32kg
1. Hania WIERZBICKA UKJ 82
2. Maja KUBASZEWSKA Klub Judo Lemur
3. Krystyna MATYSIAK Judo Legia Warszawa
3. Małgorzata KOŹMIN KS Nastula Club
5. Maja LEWIŃSKA Judo Legia Warszawa
5. Anna SALWIN UKJ Meiyo Warszawa

-36kg
1. Anna STAŚKIEWICZ Klub Judo Chojrak
2. Gabriela BOBAK Yawara Warszawa
3. Irena LEŚNIAK Judo Legia Warszawa
3. Blanka BLUCZAK SCSW
5. Maja NIEDZIAŁKOWSKA KS Nastula Club
5. Liliana DEPCZYŃSKA Judo Legia Warszawa

-39kg
1. Zofia KROPIEWNICKA Judo Legia Warszawa
2. Hanna ULEJCZYK Judo Legia Warszawa
3. Zuzanna NOWAKOWSKA KS Nastula Club
3. Lena NOWOSZEWSKA Judo Legia Warszawa
5. Maja TUL Judo Legia Warszawa

-41kg
1. Gabrysia WOJCIESKA UKJ Meiyo Warszawa
2. Nadia ZIEMLEWICZ Klub Judo MIZU
3. Patrycja KUZIO Klub Judo Lemur

-46kg
1. Maya SZYŁŁO UKS Ronin Team
2. Pola GARBACZ Klub Judo Chojrak

+46kg
1. Marianna WOŹNIAK Klub Judo Lemur
2. Nikola ZARĘBA Kuma Judo
3. Lena GŁOWACKA UKJ Ookami

CHŁOPCY POCZĄTKUJĄCY U13 (2006-1007)

-30kg
1. Dawid ZUCHALSKI LTS CSP Legionowo
2. Michał CHMIELEWSKI Judo Legia Warszawa
3. Kosma KORZENIOWSKI UKJ ASzWoj
3. Krzysztof MIKOWSKI Yawara Warszawa
5. Andrzej TYMOWSKI UKJ Ookami
5. Krzysztof ROZBICKI UKJ Ookami

-33kg
1. Stanisław OBSTÓJ KS Nastula Club
2. Jakub WOLSKI UKS Sadyba
3. Miłosz WITKOWSKI Kuma Judo
4. Jakub SIEMKO UKJ Ryś Warszawa
5. Krzysztof JANIEC Kuma Judo

-37kg
1. Maksymilian DUBRAWSKI UKJ Bushido
2. Maciej WOLSKI UKS Sadyba
3. Marcel WIŚNIEWSKI Klub Judo Mizu
3. Łukasz KANIASTY Judo Legia Warszawa
5. Antek GĘBSKI Kuma Judo
5. Bruno MROCZKOWSKI Kuma Judo
7. Piotr NIEMIEC Klub Judo Mizu
7. Michał KASPERCZAK Yoko Ząbki

-40kg
1. Antoni KIRKIEWICZ UKJ Meiyo Warszawa
2. Filip BUJAKOWSKI UKJ Champion
3. Bruno ROMANIUK Kuma Judo
3. Ryszard MIECZKOWSKI KS Nastula Club
5. Kajetan LEŚNODORSKI Judo Legia Warszawa
5. Paweł KUPCZYK Yoko Ząbki
7. Jan KUŁAK UKJ Ookami

-43kg
1. Karol WRÓBEL SCSW
2. Witold FORDOŃSKI KS Gwardia
3. Szymon KACPRZAK YOKO Ząbki
3. Kazimierz RAKOWIECKI Judo Legia Warszawa
5. Krzysztof JEREMIN UKJ Meiyo Warszawa
5. Jakub STRZELECKI Judo Legia Warszawa
7. Konrad ŚPIEWAK UKJ Champion
7. Tymoteusz PIECHOWIAK UKJ Ookami

-46kg
1. Szymon GAWRYLAK UKS Judo IKIZAMA
2. Igor GOLENIA Judo Legia Warszawa
3. Szymon WLAZEŁ KS Gwardia
3. Bartosz SKIBA Judo Legia Warszawa
5. Tymon ZAKASZEWSKI TKS Judo Toruń
5. Karim HAMMAN UKJ Ookami
7. Aleksander GARBOWSKI Judo Legia Warszawa

-51kg
1. Nazar KRAVTSOV UKJ Meiyo Warszawa
2. Bartek ŻAK UKS Judo IKIZAMA
3. Mikołaj KUSKOWSKI Kuma Judo
4. Szymon BIEGAJ YOKO Ząbki

-54kg
1. Krzysztof MUCZYŃSKI Klub Judo Mizu
2. Mikołaj BORTNIK UKS Judo IKIZAMA
3. Mateusz DRONSZCZYK Yawara Warszawa
4. Jakub KOSTRZEWA Klub Judo Mizu

-62kg
1. Dominik WORONOWICZ UKJ Bushido
2. Bartłomiej OSBOTKA Judo Legia Warszawa
3. Bartosz WICHOWSKI Judo Legia Warszawa
4. Kuba GŁOWACKI YOKO Ząbki

Czytaj więcej: