Aktualności Slider

IV Judo Legia Cup – wyniki

judo legia cup

IV Judo Legia Cup – wyniki

W dniach 6-7 kwietnia 2019 na warszawskim Bemowie odbyła się już czwarta edycja Judo Legia Cup.

Podczas dwóch dni zawodów na 8 matach walczyło ponad 1000 zawodników z całej Polski, rywalizowali w 13 kategoriach wiekowych podzielonych na prawie 130 kategorii wagowych.

SOBOTA 6.07.2019

U10 chłopcy 2010-2011

Do 24,1 kg
1. Fabiańczyk Tymek SCSW
2. Smoczyński Rafał Klub Judo Lemur
3. Ursysiak Mateusz Klub Judo Chojrak
3. Romaniuk Kacper Klub Judo Lemur
5. Górlicki Aleksander Judo Legia
5. Rylski Patryk Klub Judo Chojrak
7. Jakubiec Franek Klub Judo Chojrak
7. Grabowski Bartek Kuma Judo

Do 26 kg
1. Zabłocki Krzysztof Klub Judo Lemur
2. Augustyniak Piotr Klub Judo Chojrak
3. Korba Filip Judo Legia
3. Klóska Mateusz Judo Legia
5. Sknadaj Łukasz Judo Legia
5. Kwiatkowski Mikołaj Judo Legia
7. Kochański Krzysztof Klub Judo Chojrak

Do 27 kg
1. Kurowski Krystian Klub Judo Lemur
2. Sarnowski Miki Klub Judo Lemur
3. Skiepko Karol Klub Judo Lemur
3. Mazurek Mikołaj UKJ Champion
5. Kubiak Piotr Klub Judo Lemur
5. Piechota Stanisław SameJudo
7. Folek Wiktor Klub Judo Lemur
7. Baran Jakub UKJ Ookami

Do 28 kg
1. Wiłkomirski Filip Judo Legia
2. Kalata Oskar Klub Judo Lemur
3. Kalata Oliwier Klub Judo Lemur
3. Nowacki Maciej Gwardia Białystok
5. Kosacki Maks UKJ Champion
5. Rączka Kacper Klub Judo Lemur
7. Donguk Kim Judo Legia
7. Kamiński Tomasz SameJudo

Do 29,5 kg
1. Kowalczuk Piotr Gwardia Białystok
2. Grzymek Kacper Klub Judo Chojrak
3. Krasnodębski Michał UKJ Meiyo
3. Wowak Kacper Klub Judo Shamo Ełk
5. Ciesielski Antoni Klub Judo Lemur
5. Ruciński-Zajć Antoni Judo Legia
7. Staniszkis Jędrzej KS Judo Victoria
7. Żochowski Maciej Klub Judo Lemur

Do 31 kg
1. Rodriguez Miguel Judo Legia
2. Malicki Dominik AZS-AWF Warszawa
3. Kożuchowski Kacper SameJudo
3. Kuciński Mateusz Klub Judo Lemur
5. Krasiński Kornel Judo Legia
5. Krasiński Karol Judo Legia
7. Smoczyński Aleksander Judo Lemur
7. Puchalski Aleksander Kuma Judo

Do 32 kg
1. Karpiński Kamil
2. Brysiak Rafał SameJudo
3. Zbiróg Julian Judo Legia
3. Domiński Jan Kuma Judo
5. Żołnierowicz Gustaw SameJudo
5. Jakubiec Jan Klub Judo Chojrak
7. Duplicki Szymon Judo Legia
7. Padzik Bartek UKJ Meiyo

Do 34,7 kg
1. Sumiński Patryk UKJ Meiyo
2. Kostrzewa Konrad Klub Judo Panda
3. Łowicki Damian Kuma Judo
3. Fligier-Staszewski Igor Meiyo
5. Gwizdała Piotr Klub Judo Lemur
5. Jabłoński Ignacy Judo Legia
7. Szczerbic Jeremi AZS-AWF Warszawa
7. Wrzosek Gabriel UKJ Chojrak Judo

Do 35,6 kg
1. Grzęda Piotr Klub Judo Panda
2. Formela Wiktor UKJ225
3. Gurazdowski Kacper Yawara
3. Sałek Dawid Shamo Ełk
5. Truszkowski Andrzej Judo Legia
5. Wojnarowicz Krzysztof Yawara
7. Kurkiewicz Emilian UKS Ronin Team
7. Jedynak Stefan UKJ Ryś

Do 39,1 kg
1. Kucisz Nikodem UKJ Meiyo
2. Łukasik Michał Judo Legia
3. Kazybski Mateusz Klub Judo Panda
3. Roszkowski Franciszek Klub Judo Chojrak
5. Staszuk Igor SameJudo
5. Pruchniak Igor Judo Rei Świdnik
7. Duch Dawid Klub Judo Lemur
7. Wiertlewski Maciek Kuma Judo

Do 44 kg
1. Klukowski Jan SameJudo
2. Konowalski Marcin
3. Stępień Marcin Ronin Team
3. Jaworski Bruno Klub Judo Panda
5. Nowak Karol Kuma Judo
5. Przybysz Jędrzej Ronin Team

Powyżej 44 kg
1. Albiowski Mateusz UKJ Meiyo
2. Kurman Bogusz Klub Judo Lemur
3. Żmijewski Jakub SameJudo
4. Liśkiewicz Jakub Klub Judo Lemur

U11 dziewczynki 2009-2010

Do 25 kg
1. Rejniak Maja Judo Legia
2. Gontarz Anna SameJudo
3. Niedomagała Kinga Akademia Judo
3. Wiśniewska Zoya Klub Judo Lemur
5. Borucińska Matylda AZS-AWF Warszawa
5. Trzykowska Maja Klub Judo Panda

Do 27 kg
1. Gleń Antonina SameJudo
2. Czerwińska-Kowar Karina Judo Legia
3. Marchel Zuza Klub Judo Lemur
3. Siemiończyk Ida Judo Legia
5. Jachymek Liliana SameJudo
5. Sochacka Nela Judo Fight Club
7. Meglicka Maja Ronin Team
7. Ujma Zuzanna Judo Mizuka

Do 30 kg
1. Kucińska Morganne Judo Legia
2. Bury Ala Klub Judo Lemur
3. Wątroba Dominika Otori Katowice
3. Teperska Malina UKJ Ookami
5. Danielczyk Lena Klub Judo Shamo Ełk
5. Zółtowska Urszula Kuma Judo
7. Celejewska Aniela UKJ Judo Chojrak
7. Chojko Julia Klub Judo Lemur

Do 33 kg
1. Dubkowska Maja UKS Judo Nakło
2. Krajesja Zofia UKJ 225
3. Truszkowska Aleksandra Judo Legia
3. Młynik Hanna Ronin Team
5. Morawska Maja SameJudo
5. Nowomińska Blanka SameJudo
7. Zuzia Kędzierska
7. Krzeszowiec Ola SameJudo

Do 36 kg
1. Siemko Julia UKJ Ryś
2. Swęd Lena Judo Legia
3. Galewicz Zoja Ada Judo Fun
3. Perz Paulina SameJudo
5. Ratuszny Karolina Kuma Judo
5. Resiak Maja Judo Fight Club
7. Miastowska Zuzanna Judo Legia
7. Straszak Natalia UKS Otori Katowice

Do 39 kg
1. Albinowska Patrycja UKJ Meiyo
2. Utrata Adrianna Judo Legia
3. Sosnowska Otylia Klub Judo Shamo Ełk
4. Gogolewska Zofia Akademia Judo
5. Goryluk-Gierszewska UKJ Ryś

Do 43 kg
1. Kołodziejczyk Lena UKJ Ryś
2. Filipczak Gabriela
3. Borzyszkowska Magdalena Klub Judo Chojrak

Ponad 43 kg
1. Zaborowska Julia UKJ Champion
2. Dudek Karolina Klub Judo Lemur
3. Wtulich-Pargulska Antonina Klub Judo Lemur
4. Sternak Hanna Judo Legia

U11 chłopcy 2009

Do 26 kg
1. Kowalik Gabriel Klub Judo Lemur
2. Zabłocki Krzysztof Klub Judo Lemur
3. Łapiński Maciek Judo Fight Club
3. Pasiuk Marcel Gwardia Białystok
5. Bartłomiej Geryk Judo Legia
5. Paszkowski Damian KJ Shamo Ełk
7. Woźniak Mateusz Klub Judo Lemur

Do 28 kg
1. Dobrowolski Bartek SameJudo
2. Kurowski Krystian Klub Judo Lemur
3. Sarnowski Miki Klub Judo Legia
3. Straszak Mateusz Otori Katowice
5. Kowalczyk Szymon SameJudo
5. Rączka Kacper Klub Judo Lemur
7. Kalata Oskar Klub Judo Lemur
7. Czałbowski Szymon Judo Legia

Do 30 kg
1. Koszyk Adrian Klub Judo Chojrak
2. Iwanicki Mateusz Yawara
3. Kajdana Jeremi Judo Legia
3. Pawliszyn Maciek Judo Mizu
5. Czoik Gabriel MKS Pałac Młodzieży Katowice
5. Hess Michał Yawara
7. Kożuchowski Kacper SameJudo
7. Kamiński Tomasz SameJudo

Do 32 kg
1. Parulski Maciej Klub Judo Panda
2. Zawadzki Filip Klub Judo Lemur
3. Brysiak Rafał SameJudo
3. Karpiński Kamil Klub Judo Lemur
5. Fryska Aleksander Klub Judo Lemur
5. Florczak Maksymilian UKJ 225
7. Kudyka Grzegorz
7. Fliszkiewicz Maciek Klub Judo lemur

Do 34 kg
1. Wodzyński Leon Judo Fight Club
2. Krajęta Jakub KS Nastula Club
3. Komoń Mikołaj Klub Judo Panda
3. Żaglewski Maciej Judo Legia
5. Poniewozik Ksawery Judo rei Świdnik
5. Lewandowski Pascal SameJudo

Do 36 kg
1. Mazurkiewicz Tymon KS AZS AWF Katowice
2. Tkaczow Cyryl Judo Legia
3. Mazurek Mateusz Klub Judo Panda
3. Sawicki Kuba Kuma Judo
5. Arasimowicz Wiktor UKS Praskie Centrum Sportu
5. Gołębiowski Wojciech Judo Legia
7. Bartel Mieszko Klub Judo Mizu

Do 39 kg
1. Wołąsewicz Wiktor Judo Mizuka
2. Brzozowski Julian SameJudo
3. Wiśniewski Aleksy SameJudo
3. Krupa Igor Klub Judo Panda
5. Pąprowicz Tymon Judo Legia
5. Zdziech Jerzy Ronin Team
7. Marks Maksymilian Judo Legia
7. Sosnowski Feliks Judo Legia

Do 42 kg
1. Bojanowski Michał Judo Legia
2. Kozyra Jan Klub Judo Panda
3. Zadrożny Artur Klub Judo Lemur

Do 46 kg
1. Bańkowski Paweł Judo Legia
2. Opaliński Filip Judo Rei Świdnik

Do 50 kg
1. Sikorski Antek SameJudo
2. Albinowski Mateusz UKJ Meiyo

Powyżej 50 kg
1. Semp Bartek UKJ 225
2. Niziński Sebastian Judo Legia
3. Jeremin Michał UKJ Meiyo
3. Gruszczyński Stać UKJ 82
5. Snopek Antek UKJ 82
5. Duch Kuba Klub Judo Lemur
7. Żmijewski Krystian
7. Zwoliński Bartosz UKJ 225

U13 dzieci 2007-2008

Mężczyźni:

Do 30 kg
1. Michalak Wojtek UKJ Champion
2. Sienkiewicz Ryszard Judo Legia
3. Kobryń Oliwier KS AZS AWF Katowice
3. Kowalik Gabriel Klub Judo lemur
5. Dolota Kamil Judo Fight Club
5. Biniszewski Aleksander UKJ 225
7. Kuźnik Igor MKS Pałac Młodzieży katowice
7. Litkowski Mateusz MKS Pałac Młodzieży Katowice

Do 33 kg
1.Zdanowski Konrad SCSW
2. Krawcewicz Stanisław Kuma Judo
3. Maruszkin Wiktor UKJ 225
3. Koperwas Jan UKJ Ryś
5. Zawadzki Filip Klub Judo lemur
5. Kazantsev Danylo Judo Legia
7. Jałoszyński Jan Yawara
7. Mydlarski Adam Klub Judo Lemur

Do 36 kg
1. Michalak Franek UKJ Champion
2. Michalski-Stępkowski Bruno Judo Legia
3. Adamoszek Bartosz KS AZS AWF Katowice
3. Komińczuk mateusz UKJ Meiyo
5. Skwark Marcel UKS Judo Olimp Bielsk
5. Błażejczyk Marcin UKJ Ryś
7. Dzieciątko Jan Yawara
7. Tarnowski Oskar Mks Juvenia

Do 39 kg
1. Klech Marek Judo Legia
2. Fabiańczyk Aleksander SCSW
3. Grubelski Jakub Kuma Judo
3. Kleniewski Aleksander UKJ 82
5. Wdowczyk Kacper UKJ Ryś
5. Wąsowski Antoni Klub Judo Lemur
7. Borsuk Franciszek UKJ 82
7. Czermanowicz Kuba SameJudo

Do 42 kg
1. Paszek Damian UKJ Ryś
2. Pieńkosz Maksymilian SameJudo
3. Kowalski Bartosz Klub Judo Chojrak
3. Zając Szymon Ronin Team
5. Szymański Szymon Klub Judo Mizu
5. Zaborowski Miłosz UKS Judo Kontra
7. Wichłacz Karol Judo Mizuka
7. Masalski Tomasz HKS Żubr

Do 46 kg
1. Świdwa Robert Klub Judo lemur
2. Zaremba Filip KS Judo Victoria
3. Szarowicz Szymon Klub Judo Panda
3. Nowogórski Dawid UKJ Ryś
5. Kobyliński Jakub KS Akademia Judo
5. Ginter Ryszard Judo Legia
7. Stelmach Ignacy Ronin Team
7. Stelmach Stanisław KS AZS AWF Katowice

Do 50 kg
1. Sierakowski Mateusz Kuma Judo
2. Wilczyński Piotr Klub Judo Chojrak
3. Kacprzak Kacper SCSW
3. Animucki Maciej Ronin Team
5. Magdoń Jan Yawara
5. Sikorski Antek SameJudo
7. Sznee Tymon Judo Legia
7. Warzęchowski Maciek Kuma Judo

Do 55 kg
1. Marcinkowski Adam UKJ 225
2. Sokołowski Konrad Kuma Judo
3. Ciesielski Jakub UKJ 82
3. Raff Kuba Judo Fight Club
5. Berkowski Eryk UKJ 225
5. Wąsik Tomek UKJ 225

Do 60 kg
1. Kutyłowski Patryk Judo Orkan Sochaczew
2. Sztenke Paweł Yawara
3. Muszyński Jakub KS Akademia Judo
3. Papież Gabriel Klub Judo Chojrak
5. Tomaszkiewicz Justus KS Akademia Judo
5. Turski Paweł UKJ 225
7. Adamoszek Karol KS AZS AWF Katowice
7. Waćko Jakub SameJudo

Do 66 kg
1. Khachatryan Anton SameJudo
2. Żbikowski Krystin MKS Żak Ełk
3. Celi Mateusz Klub Judo Chojrak
4. Przybylski Ignacy MKS Juvenia

Powyżej 66 kg
1. Płatek Olaf KS Shamo Ełk
2. Efner Maciej UKJ Legion
3. Kaliszuk Nicolas KS Nastula Club

Kobiety:

Do 30 kg
1. Lipińska Lilianna SameJudo
2. Kurant Maja Klub Judo lemur
3. Felkner Amelia KJ Shamo Ełk
3. Mucha Zuzanna UKJ Champion
5. Kuc Julia UKJ Ookami
5. Brzozowska Hania UKS Piranie
7. Wiśniowska Aniela Judo Neko

Do 33 kg
1. Wiśniewska Julianna Klub Judo Lemur
2. Uchymiak Alicja UKJ Legion
3. Ślusarska Maja LTS CSP Legionowo
3. Zielińska Ina Klub Judo Mizu
5. Głodek Karolina UKJ Ryś
5. Kwietniak Zuzanna KS Judo Victoria
7. Klaus Blanka UKJ Ookami
7. Celińska Paulina UKS Praskie Centrum Sportu

Do 36 kg
1. Twarowska Barbara Judo Legia
2. Nowosad Róża Kuma Judo
3. Bielecka Łucja Klub Judo Chojrak
3. Majewska Jul Judo Fight Club
5. Laps Martyna Klub Judo Chojrak
5. Wierzbicka Hanna UKJ 82
7. Majchrzak Wiktoria Klub Judo Lemur
7. Zabłocka Krysia Klub Judo Lemur

Do 40 kg
1. Raczyńska Natalia Judo Legia
2. Papaj Julia UKJ ASzWoj
3. Kromka Helena UKJ Ryś
3. Dudek Alicja Klub Judo Lemur
5. Staśkiewicz Anna Klub Judo Chojrak
5. Olszewska Zuzanna Kuma Judo
7. Dziedzic Julia UKJ 225
7. Wojdak Wiktoria Klub Judo Lemur

Do 44 kg
1. Bielawska Emilia Judo Legia
2. Wacniak natalia UKJ Legion
3. Tataj Julia UKJ Ryś
3. Wojcieska Gabrysia UKJ Meiyo
5. Piłat Zofia Judo Legia
5. Balkan Aylin UKJ 82
7. Skorupka Hania Klub Judo Mizu
7. Traut Hanna UKJ 82

Do 48 kg
1. Kołakowska Zuzanna Klub Judo Panda
2. Jaromin Aleksandra Judo Legia
3. Baranowska Zuzanna Klub Judo Lemur
3. Gołębiowska Olga Judo Legia
5. Strąk Oliwia UKJ Judo Chojrak
5. Rączko Pola Mks Juvenia
7. Żukowska Agata UKJ Legion
7. Wtulich Antonina Klub Judo Lemur

Do 52 kg
1. Szymańska Amelia MKS Żak Ełk
2. Banaszewska Zuzanna Klub Judo Lemur
3. Witulska Julia UKJ Praskie Centrum Sportu
3. Kuźmińska Oliwia LTS CSP Legionowo
5. Kędzierska Katarzyna KS Akademia Judo
5. Grudniewska Nela Klub Judo Lemur

Do 57 kg
1. Romanik Oliwia Kuma Judo
2. Michalczyk Zuzanna UKJ Ookami

Powyżej 57 kg
1. Zaręba Nikola Kuma Judo
2. Górka Agata Yawara
3. Woźniak Maria Klub Judo Lemur
4. Salamończyk Amelia Judo Neko

U15 dzieci 2005-2006

Mężczyźni:

Do 36 kg
1. Urjasz Nadine Judo Legia
2. Kucińska Lisa KS AZS AWF Katowice

Do 40 kg
1. Raczyńska Natalia Judo Legia
2. Jędrzejek Lidia Klub Judo Lemur
3. Świtek Zuzanna Klub Judo Panda
4. Orlińska Alicja Yawara
5. Jakóbczyk Maria Kuma Judo

Do 44 kg
1. Bielawska Emilia Judo Legia
2. Przetacka Oliwia UKJ Ryś
3. Pietrzak Gabrysia Klub Judo Lemur

Do 48 kg
1. Jaromin Aleksandra Judo Legia
2. Markiewicz Dominika UKS Siódemka Sochaczew
3. Gąsiecka Oliwia UKS Praskie Centrum Sportu
3. Kazubska Weronika UKS Praskie Centrum Sportu
5. Księżopolska Oliwia UKJ 82
5. Wałęsa Alicja Klub Judo Lemur
7. Szweda Łucja UKJ 225
7. Przewłocka Hanna UKJ 225

Do 52 kg
1. Witkowska Wiktoria Klub Judo Lemur
2. Zozulińska Kalina Judo Legia
3. Banaszewska Zuzanna Klub Judo Lemur
3. Świtek Barbara Klub Judo Panda
5. Wisławska Adrianna UKJ AszWoj
5. Kołodziejczyk Julita Ronin Team
7. Obłoza Anna UKJ AszWoj
7. Kalinowska Justyna Judo Sensei

Do 57 kg
1. Wysocka Róża UKS Praskie Centrum Sportu
2. Bielska Maja Judo Legia
3. Widera Martyna MKS Pałac Młodzieży Katowice
3. Szatkowska Natalia UKJ 225
5. Iwaniec Milena Klub Judo Lemur
6. Szymańska Maja Klub Judo Lemur
7. Pikosz Nicola KS Akademia Judo

Do 63 kg
1. Olszak Paulina Ronin Team
2. Hupert Oliwia UKS Orkan Judo Sochaczew
3. Szymaniak Julia Judo Fight Club
3. Matusiak Laura Mks Juvenia
5. Czajkowska Hanna Ronin Team
5. Kitlas Oliwia UKJ Ookami
7. Dominiak Martyna KS AZS AWF Katowice
7. Radulska Olga Kuma Judo

Powyżej 63 kg
1. Janiszowska Julia UKJ Bushido

Mężczyźni:

Do 38 kg
1. Piątkowski Antoni Klub Judo Lemur
2. Rychlewski Radosław Judo Legia
3. Bielecki Maciej UKJ 225
4. Kosior Michał UKJ Ryś
5. Więckowski Bartosz LTS CSP Legionowo

Do 42 kg
1. Derkacz Marcel UKJ Ryś
2. Manowski Mikołaj Klub Judo Lemur
3. Manowski Dawid Klub Judo Lemur
3. Lipiński Franek SameJudo
5. Jaremko Kamil Klub Judo Lemur
5. Paszek Damian UKJ Ryś
7. Marchel Aleksander Klub Judo Lemur
7. Ceglarski Daniel Judo Legia

Do 46 kg
1. Piechota Stanisław Klub Judo Panda
2. Kalwas Mateusz UKS Judo Sensei
3. Koźlik Franciszek KS AZS AWF Katowice
3. Płoski Bartek Klub Judo Lemur
5. Pruszkowski Kacper UKS Ulisses Team Pruszków
5. Piotrowski Jakub UKS Judo Sensei
7. Heine Jan Klub Judo Lemur
7. Waga Eryk MKS Pałac Młodzieży Łódź

Do 50 kg
1. Golędzinowski Kuba Klub Judo Lemur
2. Lewandowski Marcel KS Shamo Ełk
3. Waćko Mateusz SameJudo
3. Tomaszewski Micjał UKS Ulisses Team Pruszków
5. Brzuszczyński Szymon UKJ 225
5. Król Michał Judo Rei Świdnik
7. Banaszek Stanisław Judo Fight Club
7. Mijas Karol Klub Judo Panda

Do 55 kg
1. Kazimierczak Adam Yawara
2. Osiński Eryk UKS Orkan Judo Sochaczew
3. Polkowski Jan Judo Legia
3. Lis Bartek Klub Judo Lemur
5. Mahameed Vincent Klub Judo Lemur
5. Gajda Kacper UKS Orkan Judo Sochaczew
7. Wołowiec Kuba Judo Sensei
7. Martinek Mateusz UKS Orkan Judo Sochaczew

Do 60 kg
1. Związek Oskar MKS Pałac Młodzieży Katowice
2. Resiak Jakub Judo Fight Club
3. Krawczyk Bartosz Klub Judo Panda
3. Wawrzonek Kuba Klub Judo Lemur
5. Sadkowski Wiktor Judo Rei Świdnik
5. Giszczak Piotr UKS Judo Sensei
7. Zawadzki Kazimierz Judo Legia
7. Sadkowski Konrad Judo Rei Świdnik

Do 66 kg
1. Pruszkowski Hubert UKS Ulisses Team Pruszków
2. Ludzia Jan Kanty Judo Fight Club
3. Głasek Aleksander Judo Legia
3. Khackahryan Anton SameJudo
5. Karnicki Patryk Klub Judo Lemur
5. Sosiński Kuba UKS Judo Olimp Bielsk

Do 73 kg
1. Butyński Rafał KJ Shamo Ełk
2. Niewiadomy Ksawery Judo Fight Club
3. Suska Kamil Klub Judo Lemur
3. Żurawek Kuba SameJudo

Do 81 kg
1. Kozłowski Dominik UKS Judo Olimp Bielsk
2. Łukasiewicz Szymon Judo Rei Świdnik

NIEDZIELA 7.04.2019

U9 dziewczynki 2011 i młodsze

Do 21 kg
1. Wiśniewska Julia SameJudo
2. Majewska Kornelia Klub Judo Kimura

Do 22,5 kg
1. Białecka Maja AZS-AWF Warszawa
2. Olszańska Zuzanna Klub Judo Lemur
3. Tyszczuk Lena UKJ 82
3. Zych Zuzanna UKJ Ryś
5. Żukowska Emilia Klub Judo Kimura
6. Łyda Milena Uniwersytet Warszawski
7. Matusik Apolonia Kuma Judo

Do 23,60 kg
1. Jankowska Julia Judo Legia
2. Czuryłowska Amelia Judo Legia
3. Kitlas Jagoda UKJ Ookami
3. Markiewicz Amelia Klub Judo Lemur
5. Spychała Aleksandra Judo Legia
6. Sieczkowska Antonina UKJ 82
7. Perka Iga Judo Legia

Do 25 kg
1. Witkowska Wiktoria Ronin Team
2. Skorupińska Emilia UKJ 82
3. Milej Emma Judo Legia
3. Borowska Jagoda UKJ 82
5. Kościn Julia Klub Judo Lemur
5. Kruglińska Lena Ookami Warszawa

Do 26 kg
1. Duma Antonina Ronin Team
2. Kalisz Anastazja KS Judo Victoria
3. Tokarska Dominika UKJ 82
3. Meglicka Hanna Ronin Team
5. Kurzyp Lena Klub Judo Lemur
5. Sienkiewicz Oliwia Judo Legia
7. Włodkowska Maria UKJ Ryś
7. Borowska Zofia Judo Neko

Do 27 kg
1. Gawda Amelia Judo Legia
2. Szymańska Kinga Judo Legia
3. Lipowska Ula Kuma Judo
3. Lesniak Barbara Judo Legia
5. Cychowska Julia UKJ 82
5. Miernicka Gabriela SameJudo

Do 28 kg
1. Dominika Konieczna Klub Judo Lemur
2. Sokołowska Karolina KS Judo Victoria
3. Tokarczyk Wiktoria SameJudo
3. Borsuk Aleksandra UKJ 82
5. Korba Małgorzata Judo Legia
5. Wojciechowska Hanna Ikizama
7. Błaszczak Martyna Judo Legia
7. Adamska Amelia Klub Judo Kimura

Do 30 kg
1. Nyczaj Karolina SameJudo
2.Drozdowska Paulina UKJ 82
3. Rejman Julia UKJ 82

Do 33 kg
1. Nyczaj Marta SameJudo
2. Dąbrowska Wiktoria Kuma Judo
3. Niwińska Helena Klub Judo Lemur
4. Pytlińska Natalia Kuma Judo
5. Sierzpowska Agata UKJ AszWoj

Powyżej 33 kg
1. Biała Hania SameJudo
2. Soból WIktoria SameJudo
3. Wiewióra Antonina Uniwersytet Warszawski

U8 chłopcy 2012

Do 16 kg
1. Rejniak Michał Judo Legia
2. Głuszczyński vel Głuszczyk Wiktor Klub Judo Lemur

Do 20 kg
1. Jasiak Michał Ikizama
2. Kołodziej Sebastian Ikizama
3. Muller Bruno Ikizama
3. Walas Wiktor Judo Legia
5. Stolarski Krzysztof Judo Legia
5. Skopiński Mikołaj Klub Judo Lemur
7. Rawdanowicz Jakub Judo Legia

Do 22 kg
1. Gawiński Piotr Judo Legia
2. Kobylec Paweł Klub Judo Lemur
3. Pycak Piotr Judo Legia
3. Szymański Olek Klub Judo Lemur
5. Pękała Jaś Yoko Ząbki
6. Walarus Mikołaj Klub Judo Lemur
7. Królikiewicz Władek Uniwersytet Warszawski

Do 22,7 kg
1. Czapiewski Kuba Klub Judo Chojrak
2. Staśkiewicz Ksawery Klub Judo Chojrak
3. Jóźwik Jędrzej Klub judo Mizu
3. Kamiński Witold Judo Legia
5. Jeżyński Franciszek UKJ 225
5. Jastrzębski Julek Kuma Judo
7. Małysz Marcel LTS CSP Legionowo

Do 23 kg
1. Kalinowski Witek Klub Judo Lemur
2. Łączka Leo Judo Fight Club
3. Zieliński Alek Ikizama
3. Juszczyński Filip Judo Fight Club
5. Nieścior Krzysztof UKJ Ookami
5. Dembiński Mikołaj Judo Legia
7. Dmowski Tymoteusz Judo Legia

Do 24 kg
1. Piechota Krzysztof SameJudo
2. Kądzielski Franciszek LTS CSP Legionowo
3. Skorupiński Kuba UKJ 82
3. Weitz Franciszek Kuma Judo
5. Bogudzki Tymon Uniwersytet Warszawski
5. Kwaśny Wojciech Kuma Judo
7. Łoszewski Tymon UKJ AszWoj

Do 26 kg
1. Klein Wojtek Uniwersytet Warszawski
2. Żurawski Antoni Judo Legia
3. Tymickii Konstanty LTS CSP Legionowo
3. Zbiróg Adam Judo Legia
5. Czamarski Piotr Ikizama
6. Warchuliński Ernest Klub Judo Lemur
7. Soćko Bartek Judo Legia

Do 28 kg
1. Przybylski Witek
2. Siejka Szymon Klub Judo Lemur
3. Pióro Sebastian Judo Legia
3. Tuszyński Aleks Ikizama
5. Formela Dawid UKJ 225
6. Romanow Leon Judo Legia
7. Gołębiowski Maksymilian

Do 30 kg
1. Nogalski Filip Klub Judo Chojrak
2. Waśkiewicz Filip LTS CSP Legionowo
3. Korba Bartek Klub Judo Mizu
4. Dmyterko Paweł Judo Legia

Powyżej 30 kg
1. Wyrwa Iwo Klub Judo Lemur
2. Adaszek Franek Ikizama
3. Zajkowski Jan
4. Łabuda Antoni Judo Legia

U10 chłopcy 2009

Do 22 kg
1. Sierecki Jan
2. Kowalsi Filip Judo Legia
3. Łyskanowski Bartosz Judo Legia
4. Darkowski Jakub Klub Judo Lemur
5. Zreda Kacper LTS CSP Legionowo

Do 24 kg
1. Jóźwiak Gabriel SameJudo
2. Romek Mikołaj SameJudo
3. Noszczak Stanisław
3. Maruszewski Juliusz Klub Judo Lemur
5. Janeczko WIgor Klub Judo Mizu
5. Klaus Wilhelm UKJ OOkami
7. Wadecki Robert Judo Legia
7. Nowosad Bartek Kuma Judo

Do 25 kg
1. Bagiński Iwo Judo Legia
2. Mazur-Prejss Antoni Judo Legia
3. Brona Kacper Judo Legia
3. Lipski Stanisław Klub Judo Lemur
5. Nowak Piotr SameJudo
5. Godlewski Mateusz Judo Legia
7. Piasecki Henryk Judo Legia
7. Petralis Michał UKJ Ryś

Do 26 kg
1. Owczarek Maciej Kuma Judo
2. Szyszkiewicz Antoni UKS Orkan Judo Sochaczew
3. Molenda Marcel Klub Judo Lemur
3. Solicki Franciszek Judo Legia
5. Piotrowski Szymon
5. Ptaszyński Franek Judo Legia
7. Kielak Patryk UKJ 82
7. Włodkowski Kuba UKJ Ryś

Do 26,7 kg
1. Nikitin Semen Judo Legia
2. Dreslerski Makary Judo Legia
3. Szyszkiewicz Stanisław UKS Orkan Judo Sochaczew
3. Żaglewski Łukasz Judo Legia
5. Filar Mikołaj
5. Koźlik Mikołaj Judo Legia
7. Gaudouin Wiktor UKJ 225
7. Folousz Hubert LTS CSP Legionowo

Do 27,5 kg
1. Dański Jerzy Ikizama
2. Zielonka Kacper Judo Legia
3. Kudlicki Marcel Judo Legia
3. Sałkowski Jan Judo Legia
5. Wypych Adam SameJudo
5. Daniluk Tymoteusz Judo neko
7. Orłowski Mateusz Klub judo Lemur
7. Błaszczak Mikołaj Judo Legia

Do 29,5 kg
1. Pułas Mateusz Klub Judo Lemur
2. Wasiuk Jakub Klub Judo Lemur
3. Matys Filip SameJudo
3. Słychan Mateusz Judo Mizuka
5. Pangowski Paweł Uniwersytet Warszawski
5. Grzegorczyk Filip UKJ Ookami
7. Witkowski Mariusz Judo Legia
7. Animucki Michał Ronin Team

Do 30,5 kg
1. Walasek gabriel UKJ Meiyo
2. Gostyński Marcel
3. Bryk Dominik Judo Neko
3. Pilas Fabian UKJ Bushido
5. Tafil Krzysztof KS Nastula Club
5. Narejko Maks Klub Judo Lemur
7. Szczechla Franciszek Judo Legia
7. Kulesz Kacper SameJudo

Do 33 kg
1. Matys Piotr SameJudo
2. Kopyt Kamil Ronin Team
3. Pietkiewicz Robert Judo Neko
3. Białorucki Tomasz Judo Legia
5. Kopeć Adam UKJ 225
5. Kubiak Kuba Klub Judo Lemur
7. Dubrovin Tymon Klub Judo Lemur
7. Łukasiak Piotr Yawara

Do 35 kg
1. Kielanowski Hugo Judo Mizuka
2. Mikowski Wojciech Yawara
3. Pielasa Aleksander SameJudo
3. Pąprowicz Adam Judo Legia
5. Zapalski Aleksander Judo Legia
5. Grzelak Olaf UKJ Ryś
7. Onaszkiewicz Marcin SameJudo
7. Nogal Szymon Judo Neko

Do 37 kg
1. Pawelec Wojciech UKS Orkan Judo Sochaczew
2. Zawadzki Jurek UKJ 82
3. Kubiak Tomasz
3. Jasiński Ignacy Judo Legia
5. Buzun Tymon
5. Paliński Karol UKJ 82
7. Stefaniak Cezary Klub Judo Lemur
7. Kośnik Bartosz UKJ 82

Do 39 kg
1. Wierzbicki Maksymilian UKJ Bushido
2. Duch Dawid Klub Judo Lemur
3. Piaskowski Ignacy Yawara
3. Wiśniewski Kacper SameJudo
5. Majewski Mateusz Judo Legia
6. Filipiński Piotr Judo Legia
7. Mądry Tomasz

Do 44 kg
1. Maćkiewicz Błażej
2. Połeć Mateusz UKS Orkan Judo Sochaczew
3. Tempczyk Mateusz Orkan Sochaczew

Do 51 kg
1. Liśkiewicz Kuba Klub Judo Lemur
2. Wdowiak Kryspin

U11 dziewczynki 2009-2010

Do 25 kg
1. Jarosz Nina Klub Judo Mizu
2. Żaboklicka Iga Judo Legia Warszawa
3. Brzezińska Milena LTS CSP Legionowo
3. Marczak Maria SameJudo
5. Remiarz Aleksandra YOKO Ząbki
5. Kaczorowska Maria Judo Neko
7. Ruta Karolina Uniwersytet Warszawski
7. Sosnowska Dominika KlubJudo Lemur

Do 27,5 kg
1. Kowalska Michalina Judo Legia Warszawa
2. Królicka Natalia Judo Legia Warszawa
3. Osmańska Sara Judo Legia Warszawa
3. Nieścior Helena UKJ Ookami
5. Grodzicka Natalia UKJ 82
5. Błaszczyk Gabriela Yawara Warszawa
7. Miszkurka Samanta Klub Judo Lemur
7. Gochnio Amelia SameJudo

Do 29 kg
1. Chojko Julia Klub Judo Lemur
2. Koperczak Lena Judo Legia Warszawa
3. Maniak Lena UKJ Champion
3. Jaremko Amelia Klub Judo Lemur
5. Sharikova Anzhela
5. Salamońska Julia
7. Dobkowska Amelia Judo Legia Warszawa
7. Romanowska Alicja

Do 31 kg
1. Rybicka Olga SameJudo
2. Łacny Angelina UKJ 82
3. Szklarz Ola YOKO Ząbki
3. Kaleta Beata
5. Palicka Apolonia Judo Neko
5. Hałys Natalia YOKO Ząbki
7. Lesiuk Aleksandra
7. Bogacz Aleksandra LTS CSP Legionowo

Do 34 kg
1. Płomińska Lilianna AZS-AWF Warszawa
2. Traut Zofia UKJ 82
3. Golonka Marysia UKJ Ryś
3. Olejnik Helena Judo Legia Warszawa
5. Kowalska Małgorzata
5. Nowicka Hanna UKJ 82
7. Piechna Elżbieta Judo Legia Warszawa
7. Koper Nina Klub Judo Lemur

Do 37 kg
1. Niedziałkowska Maja KS Nastula Club
2. Rosłonek Emilia UKJ Meiyo Warszawa
3. Kopacz Oliwia UKS Orkan Judo Sochaczew
3. Banasiuk Barbara Yawara Warszawa
5. Kamińska Magdalena UKJ 82
5. Murawińska Nina YOKO Ząbki
7. Krej Asia Klub Judo Mizu
7. Jezierska Amelia UKJ Ookami

Do 43 kg
1. Rogowska Amelia UKS Orkan Judo Sochaczew
2. Walaszczyk Iga UKJ 225
3. Socha Natalia UKJ Kobra
4. Walewander Alicja Yawara Warszawa
5. Rogulska Łucja SameJudo

Do 48 kg
1. Sternak Hanna Judo Legia Warszawa
2. Matuszewska Lena Klub Judo Lemur
3. Szyndlarz Karina YOKO Ząbki
3. Materek Amelia Klub Judo Lemur
5. Okorie Maria UKJ Ookami
5. Misiun Maja Klub Judo Lemur

Powyżej 48 kg
1. Głowacka Lena UKJ Ookami
2. Bester Urszula UKJ 82
3. Rumianek Nikola

U11 Chłopcy 2009

Do 26,5 kg
1. Marszałek Bernard Yawara Warszawa
2. Stępień Sebastian Judo Legia Warszawa
3. Medviv Mark

Do 29,0 kg
1. Kmuk Antoni SameJudo
2. Korecki Wincenty Yawara Warszawa
3. Sierociński Tadeusz SCSW
4. Czachor Mateusz Kuma Judo
5. Lisak Walenty

Do 33 kg
1. Stefankowski Jakub Klub Judo Mizu
2. Majchrzak-Guzik Sebastian Yawara Warszawa
3. Jędrzejewski Wojciech UKJ Ookami
3. Manturzyk Stanisław UKJ Yuko Józefów
5. Wiśniewski Franciszek Judo Neko
5. Rogulski Roch Judo Legia Warszawa
7. Królikowski Antoni UKJ Yukko Józefów
7. Lewicki Michał Judo Neko

Do 35 kg
1. Frąckiewicz Filip YOKO Ząbki
2. Dylewski Antoni Uniwersytet Warszawski
3. Morawski Ignacy Judo Legia Warszawa
3. Bancarzewski Fiip SameJudo
5. Mędrzejewski Szymon SameJudo
5. Lewicki Wiktor Judo Neko
7. Siwek Borys SameJudo
7. Witczak Piotr Judo Neko

Do 39 kg
1. Sobczak Oskar SameJudo
2. Kurowski Jeremi Judo Neko
3. Ziółkowski Antoni UKJ Yuko Józefów
3. Bień Antoni
5. Tyczyński Jan Klub Judo Chojrok
5. Menchynskyi Maksym Klub Judo Chojrak
7. Romaniuk Dawid Klub Judo Lemur
7. Bosz Maksymilian Judo Neko

Do 43 kg
1. Naskręt Witold Yawara Warszawa
2. Nadolczak Hubert Klub Judo Mizu
3. Tempczyk Dominik UKS Orkan Judo Sochaczew
4. Izdebski Tymon Yawara Warszawa
5. Kusio Mikołaj Yawara Warszawa

Do 47 kg
1. Widecki Jakub Yawara Warszawa
2. Stolarski Aleksander Judo Legia Warszawa
3. Salamończyk Jakub
3. Dębek Miłosz Klub Judo Mizu
5. Kruszewski Maksymilian Judo Neko
5. Sierzpowski Paweł UKJ ASzWoj

Do 59 kg
1. Filipowicz Filip Ikizama
2. Knyt Aleksander UKJ 82
3. Grabowski Michał Judo Neko

U13 Chłopcy 2007-2008

Do 28 kg
1. Figlewicz Adam UKJ Ryś
2. Pyliński Wojciech UKJ Ookami
3. Bieniarz Krzysztof Ronin Team
4. Filar Aleksander Judo Neko

Do 32 kg
1. Janowski Julian Klub Judo Lemur
2. Styczyński Adrian UKJ Champion
3. Krosta Benek UKJ 82
3. Prokocki Bartosz Judo Neko
5. Romaniec Wiktor YOKO Ząbki
5. Frelek Dominik SameJudo
7. Rozbicki Krzysztof

Do 34 kg
1. Hilgier Maciej UKS Ronin Team
2. Pisarek Jakub Ikizama
3. Rzepka Szymon Kuma Judo
3. Andrzejczuk Maciej SCSW
5. Dąbrowski Adam Judo Neko
5. Staniszewski Jan Judo Neko
7. Onaszkiewicz Tomasz SameJudo
7. Romanowski Grzegorz UKS Orkan Judo Sochaczew

Do 37 kg
1. Obstój Stanisław KS Nastula Club
2. Bisowski Szymon Klub Judo Mizu
3. Morawski Maciej Judo Neko
3. Granicki Michał UKJ Meiyo Warszawa
5. Krasowski Stanisław Judo Legia Warszawa
5. Mikowski Krzysztof Yawara Warszawa
7. Falęciak-Dąbrowski Antoni Judo Neko
7. Wypych Bartek SameJudo

Do 40 kg
1. Rybicki Szymon SameJudo
2. Bąkowski Edward KS Nastula Club
3. Gębski Antek Kuma Judo
3. Konopka Piotr UKJ Yuko Józefów
5. Pietkiewicz Piotr Judo Neko
5. Rodkiewicz Piotr Judo Neko
7. Trzosiński Jerzy UKJ Meiyo Warszawa

Do 42,5 kg
1. Polkowski Mateusz YOKO Ząbki
2. Andrzejuk Maciej UKJ 82
3. Marcinowski Mateusz UKJ Ryś
3. Piechna Mateusz Judo Legia Warszawa
5. Lesiak Jakub SameJudo
5. Lenart Hubert UKS Orkan Judo Sochaczew
7. Stolarski Krystian

Do 47 kg
1. Wolak Karol KS Nastula Club
2. Kacprzak Szymon Yoko Ząbki
3. Jezierski Mateusz UKJ Ookami
3. Jeżyński Krzysztof Judo Legia Warszawa
5. Ciechan Antek Kuma Judo
5. Hęciak Przemysław SameJudo
7. Romaniuk Bruno Kuma Judo
7. Wiśniewski Łukasz Judo Neko

Do 50 kg
1. Staszewski Filip UKJ Meiyo Warszawa
2. Ciechoński Adrian SCSW
3. Jeremin Krzysztof UKJ Meiyo Warszawa
3. Kadłubowski Szymon
5. Gołda Adam Yawara Warszawa
5. Żyła Piotr Yoko Ząbki
7. Maćkiewicz Gabryjel UKJ Meiyo Warszawa
7. Piechowiak Tymoteusz UKJ Ookami

Do 53 kg
1. Bąkowski Karol
2. Brakoniecki Mateusz Klub Judo Lemur

Powyżej 53 kg
1. Kruszewski Piotr
2. Romanowski Kacper UKJ Champion