Aktualności

IV Judo Legia Cup – zebranie organizacyjne

IV Judo Legia Cup – zebranie organizacyjne

W tym roku po raz czwarty organizujemy ogólnopolski turniej judo – Judo Legia Cup. Zawody odbędą się w terminie 6-7 kwietnia na hali przy ul. Obrońców Tobruku 40 na Bemowie.

Jest to jedna z największych imprez judo w Warszawie.

Jak co roku zwracamy się do osób związanych z klubem z prośbą o wsparcie organizacji zawodów. Zorganizowanie takiego turnieju to ogromne wyzwanie zarówno logistyczne, jak i finansowe.

Jeśli znają Państwo jakąś firmę lub osobę fizyczną, która byłaby zainteresowana wsparciem zawodów, zarówno w formie finansowej (np. dofinansowanie zakupu medali) lub rzeczowej (np. nagrody dla najlepszych zawodników), będziemy wdzięczni za kontakt z nami.

W zawodach planowany jest start ponad 900 zawodników z całej Polski, miejsce zawodów dodatkowo odwiedzi ok. 1000 osób towarzyszących.

Wszystkie osoby, które chciałaby nam pomóc w organizacji imprezy, czyli wspomóc przy transporcie sprzętu (w tym załadunek i rozładunek maty), przygotowani hali, pomoc przy rejestracji oraz ważeniu uczestników, pomoc przy samym przebiegu zawodów (wsparcie przy stolikach, wypisywanie dyplomów, organizacja dekoracji), prosimy o kontakt z klubem pod numerem 792 080 093 lub mailowo info@judo.legia.com


SERDECZNIE ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NA ZEBRANIE ORGANIZACYJNE, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ
9 MARCA O GODZ. 13:30
NA SALI JUDO W BUDYNKU PORADNI NA KONCERTOWEJ 4.