Aktualności Slider

IV Turniej Judo Puchar Burmistrza Białołęki Lemu Cup – relacja

lemur cup

IV Turniej Judo Puchar Burmistrza Białołęki Lemur Cup za nami!

W weekend 4-5 listopada na warszawskiej Białołęce odbył się IV Turniej Judo o Puchar Burmistrza
Białołęki, turniej poświęcony pamięci trenera Sławomira Pacholaka.

W sobotę w zawodach udział wzięli doświadczeni zawodnicy, którzy mają za starty na zawodach. Do
rywalizacji przystąpiło prawie 50 klubów, zarówno z Polski, jak i zagranicy.

U9

II miejsce
Filip Wiłkomirski
Michał Bojanowski
Karina Czerwińska-Kowar
Adrianna Utrata
Mikołaj Konieczny

III miejsce
Aleksandra Truszkowska

IV miejsce
Lena Swęd

V miejsce
Maciej Żaglewski

Udział:
Ksawery Kamiński
Cyryl Tkaczow
Paweł Bańkowski

U11

I miejsce
Barbara Twarowska
Roksana Czerwińska-Kowar

II miejsce
Aleksandra Jaromin

III miejsce
Julia Kępska
Zofia Piłat

V miejsce
Natalia Raczyńska

VII miejsce
Danylo Kazantsev
Jeremi Słok
Jakub Kowalczyk
Adam Wichrowski
Wiktor Jackowicz

Udział:
Karol Podpora
Michał Szymczak
Karol Banasiewicz
Natan Banach
Ryszard Ginter
Jerzy Kucharczyk

U13

V miejsce
Nadine Urjasz
Pola Wojnar

VII miejsce
Maja Bielska
Karol Sterczewski

Udział:
Aleksander Głasek

Niedziela była dla zawodników początkujących, którzy stawiają pierwsze kroki we
współzawodnictwie.

U13

I miejsce
Dawid Wiśniewski

II miejsce
Julia Szymaniak

III miejsce
Stanisław Mańk
Kirang Kim

V miejsce
Łukasz Kaniasty
Kazimierz Rakowiecki

U11

I miejsce
Anastazja Kania
Hanna Gondko

II miejsce
Bruno Nowicki

III miejsce
Bartosz Sterczewski
Patryk Szewczuk
Stanisław Bednarski

V miejsce
Mateusz Walo
Danuta Orczykowska

VII miejsce
Olgierd Samborski
Jakub Strzelecki

Udział:
Dariusz Szaniawski
Filip Gutkowski
Mikołaj Szaniawski
Szymon Dubiński
Maciej Grycz
Szymon Murach
Kazimierz Wacławek

U7

II miejsce
Łukasz Sknadaj

U9

II miejsce
Kornel Krasiński

III miejsce
Karol Krasiński
Tomasz Piasecki
Stanisław Kwaczek
Sara Osmańska

V miejsce
Jan Papierz
Hubert Krzysiak
Antoni Świątkowski-Ciećwierz
Malwina Niemczykiewicz
Maja Rejniak
Julia Sobieszek

VII miejsce
Max Davies
Aleks Lendzion
Matylda Niemczykiewicz
Lena Koperczak

Udział:
Maciej Piasecki
Krystian Sinkowski
Donguk Kim
Filip Korba
Antoni Ruciński-Zając
Rafał Kilijanek
Maks Marzecki
Stefan Perek
Artur Jaromin
Adam Żurek
Kacper Lipka

Były to bardzo duże zawody, dla wszystkich startujących zawodników ogromne brawa za odwagę i
waleczną postawę!

Galeria z turnieju

Czytaj więcej: