wideo

Judo Legia Warszawa – PROMO

Judo Legia Warszawa - PROMO

JUDO LEGIA WARSZAWA – PROMO

Klub zaczął swoją działalność we wrześniu 2009 i od samego początku, w bardzo krótkim czasie, zyskał bardzo dobrą renomę i wielką sympatię uczestników. Nie było to dla nas zaskoczeniem, gdyż wszyscy trenerzy w klubie oddają się pracy z wielką pasją i zaangażowaniem, bez reszty oddając się ćwiczącym w dojo małym i większym judokom. Dla nas judo to nie tylko sport, to także przyjaźń, przygoda, zdrowie i marzenia.

Przez ponad 4 lata, do sierpnia 2015 roku, funkcjonowaliśmy jako UKS MUSU Warszawa, prowadząc szkolenie judo dla dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 15 lat oraz dorosłych. Przez te kilka lat udało nam się powiększyć klub o nowe filie, gdzie obecnie łącznie trenuje ok. 400 młodych adeptów judo.

W 2015 roku przyszedł czas na zmiany, otrzymaliśmy propozycję zostania sekcją judo Legii Warszawa. Tą propozycję przyjęliśmy z wielką radością i niedowierzaniem, ponieważ zostaliśmy wybrani jako jeden z kilkudziesięciu klubów w Warszawie. czytaj więcej >

“Wszystko co nas otacza, kiedyś przemija”. Ta bardzo stara prawda oczywiście nie zrobiła wyjątku dla mojej kariery sportowej, jednak nikt i nic nie jest w stanie odebrać mi miłości i pasji, którą czuję dla mojego ukochanego, wyjątkowo cudownego sportu jakim jest JUDO.

Najprostszym i najbardziej naturalnym sposobem kontynuowania mojej największej przygody było otworzenie swojego dojo i przekazywanie swojej wiedzy młodym uczniom i godnym następcom. Wierzę, że oprócz wielu wspaniałych przyjaźni i niezapomnianym chwil, uda mi się wychować medalistów Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy i oczywiście Igrzysk Olimpijskich.” – Krzysztof Wiłkomirski