Aktualności Nasze sukcesy Slider

Masters Judo Legia Cup – wyniki

MASTERS JUDO LEGIA CUP - WYNIKI

Masters Judo Legia Cup – wyniki

Prezentujemy wyniki turnieju Masters Judo Legia Cup, który odbył się przy okazji II Judo Legia Cup 2017, 1-2 kwietnia, w hali OSiR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 40. Przez dwa dni rywalizacji walki toczyły się na ośmiu matach.

Masters Judo Legia Cup (11)

POCZĄTKUJĄCY 6-3 KYU

-66kg
1. Robert FORMIN – Gwardia Łódź
2. Nurzhol NURPEISSOV – Judo Legia Warszawa
3. Przemysław MARCHEL – Klub Judo Lemur
4. Marek MIELNICKI

-73kg
1. Marek CYDOROWICZ – AZS Uniwersytet Warszawski
2. Andrzej MICHALSKI-STĘPKOWSKI – Nastula Club
3. Hubert KOSTEWICZ – UKS Judo-Kano Płock
3. Bartosz CEMPURA – UKS Judo-Kano Płock
5. Piotr WALCZAK – UKJ Bushido
5. Mateusz HOFFMANN – Judo Legia Warszawa
7. Jacek BYŚ – Judo Legia Warszawa
7. Marcin GRACZYK – Judo Legia Warszawa
9. Jacek LEWANDOWSKI – Gwardia Łódź

-81kg
1. Mateusz GROMEK – Yoko Ząbki
2. Rafał SOBIERALSKI – Nastula Club
3. Iwo CZERNIAWSKI – Klub Judo Lemur
3. Mateusz DĄBROWSKI
5. Wojciech ROMANIUK – Judo Legia Warszawa
5. Przemysław FRĄCKOWSKI – UKS Kodokan Toruń
7. Jerzy TALBIERSKI – Judo Legia Warszawa
7. Robert PANASIUK – Yoko Ząbki

-90kg
1. Karol PIETRZUCZAK – Judo Legia Warszawa
2. Karol TRONCI – MKS Żak Ełk
3. Karol WACHOWSKI – UKS Ronin Team

-100kg
1. Robert TRACZ – Nastula Club
2. Bartek KUROWSKI – Klub Judo Lemur
3. Peter KUBINEC – Zvolen Slovakia
4. Piotr ROMANOWSKI – Nastula Club
5. Paweł ZAWADZKI – UKS Ronin Team

+100kg
1. Grzegorz POWIDEŁ – Gwardia Łódź
2. Karol GRUSZCZYŃSKI – Nastula Club
3. Tomasz JANUKOWICZ – Judo Legia Warszawa

ZAAWANSOWANI > 3 KYU

-66kg
1. Roman SUCHAN – Zvolen Slovakia
2. Bartłomiej WIĄCZEK – Nastula Club
3. Patko JURAJ – Zvolen Slovakia

-73kg
1. Mateusz PACHOLAK – Klub Judo Lemur
2. Andrzej JASZCZYSZEN – Judo Legia Warszawa
3. Maciej PUDŁOWSKI – ASzWoj
3. Adam GANCARZ – Klub Judo Lemur
5. Adam TRYCH – Yoko Ząbki
5. Andrzej DUDEK – MKS Judo Hejnał Kęty

-81kg
1. Mieszko RAJDA – MKS Judo Hejnał Kęty
2. Mateusz GRUSZCZYŃSKI – Klub Judo Lemur
3. Krzysztof CHITRUSZKO – MKS Żak Ełk
3. Patryk MARULIK – Gwardia Wrocław
5. Adam PAJER – MKS Żak Ełk
5. Mariusz KOS – AZS UW
7. Łukasz CZYŻEWSKI – Klub Judo Lemur

-90kg
1. Marek BŁAUT – UKS Judo Częstochowa
2. Grzegorz MEDYŃSKI – Judo Legia Warszawa
3. Wojciech JABŁOŃSKI – UKS Sakura
3. Adam REMIARZ – Yoko Ząbki
5. Mariusz CZAJKOWSKI – Okami K.S.
5. Przemysław KAMIŃSKI – UKS Judo Częstochowa
7. Marcin BURY – Klub Judo Lemur
7. Leszek JAROSIŃSKI – UKS Judo Kano Płock

-100kg
1. Paweł STOPIŃSKI – AZS AWFiS Gdańsk
2. Roman JANISZEWSKI – Judo Legia Warszawa
3. Łukasz ZATYKA – Klub Judo Lemur
4. Mariusz STANKO – MKS Żak Ełk
5. Marcin SUWAŁA – Szogun Piaseczno

+100kg
1. Nikola MILANOVIC – Gwardia Łódź
2. Grzegorz JĘDRZEJEWSKI – Judo Ostrowiec Świętokrzyski
3. Bartosz NOWOSIELSKI – AZS AWF Katowice

Czytaj więcej: