Aktualności

Bezpłatne bilety na mecze piłkarskiej Legii Warszawa

Judo Legia Warszawa

Bezpłatne bilety na mecze piłkarskiej Legii Warszawa

Dzięki partnerstwu z klubem Legia Warszawa S.A. możemy zaproponować Państwu bezpłatne bilety na mecze piłkarskiej drużyny Legia Warszawa na Stadionie Miejskim przy ul. Łazienkowskiej 3.

Z oferty mogą skorzystać członek klubu oraz jeden rodzic (opiekun). Zgłoszenia przyjmowane są tylko drogą mailową na adres info@judo.legia.com Pozytywne rozpatrzenie rezerwacji w dużej mierze zależy od prawidłowego zgłoszenie według wzoru, który prezentujemy poniżej.

Liczba biletów jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń. Bilety które otrzymujemy od Legii są imienne i niestety po wysłaniu przez nas listy z nazwiskami nie mamy już możliwość zmian. Niewykorzystane bilety przepadają, dlatego prosimy o przemyślane rezerwacje. Dodatkowo Legia rozlicza nas ze stosunku zarezerwowanych biletów do liczby wykorzystanych wejściówek, co może w przyszłości mieć wpływ na wielkość otrzymywanej puli. Legia zastrzega też sobie prawo odmowy wystawienia bezpłatnych biletów dla osób nie wykorzystujących wejściówek na wcześniejsze spotkania.

WAŻNE! Osoby posiadające Kartę Kibica mają bilety zakodowane na swojej karcie, więc nie ma potrzeby odbierania biletów przed meczem.

Zbiórka rodziców z dziećmi zazwyczaj odbywa się na 30 minut przed rozpoczęciem spotkania przed wejściem C (wejście na trybunę rodzinną). Obecnie nie ma wymogu posiadania karty kibica, natomiast każda osoba musi mieć przy sobie dokument za zdjęciem potwierdzający tożsamość.

Staramy się zawsze potwierdzać otrzymane mailowo zgłoszenie rezerwacji, niestety niektóre skrzynki pocztowe (m.in. wp.pl) traktują część naszych maili jako spam i je odrzucają. Dlatego jeśli nie otrzymają Państwo potwierdzenia do 3 dni od wysłania zgłoszenia prosimy o kontakt telefoniczny (przed kontaktem prosimy sprawdzić jeszcze katalog „Spam”)

Gorąco prosimy o przesyłanie mail dokładnie tak jak to zostało opisane (dodatkową treść prosimy przesyłać tylko jeśli jest to niezbędne), ponieważ minimalizuje to możliwość przeoczenia zgłoszenia oraz bardzo ułatwia nam pracę. Dodatkowo prosimy o bardzo dokładne sprawdzenie przesyłanych do nas peseli, gdyż złe zgłoszenia są odrzucane przez Legię i często nie mamy już możliwości zamówienia biletów na wskazany przez Państwa mecz.

Poniżej prezentujemy wzór perfekcyjnego maila 🙂

 

mail-judo-legia-warszawa
Przykładowy mail

NAJBLIŻSZE MECZE:

PIŁKA NOŻNA

LEGIA WARSZAWA – KORONA KIELCE– 30.11.2019, sobota, godz. 20:00

Zgłoszenia przyjmowane są tylko drogą mailową na adres info@judo.legia.com – w tytule wiadomości prosimy wpisać MECZ LEGIA WARSZAWA vs KORONA KIELCE, w treści prosimy wpisać (opiekuna) oraz numer kontaktowy np.
Jan Nowak 08091812357
Piotr Nowak 75051898741 – opiekun 600 123 XXX

Rezerwacje na powyższy mecz można przesyłać do wtorku, 26.11.2019 do godz. 22:00.

Liczba biletów jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń. W związku z małą pulą biletów, pierwszeństwo będą miały osoby, które wcześniej z wejściówek nie udało się skorzystać. Z biletów mogą skorzystać członkowie posiadający uregulowane zobowiązania wobec klubu, w opłaty, badania sportowe, zaświadczenia lekarskie oraz zakupiony pakiet startowy. 
Bilety, które otrzymujemy od Legii są imienne i po wysłaniu przez nas listy z nazwiskami nie ma już możliwość zmian. Niewykorzystane bilety przepadają, dlatego prosimy o przemyślane rezerwacje.
Zbiórka rodziców z dziećmi odbędzie się o godzinie 19:40 przed wejściem C (wejście na trybunę rodzinną). Bilety będą udostępniane do godziny 19:50. Obecnie nie ma wymogu posiadania karty kibica, natomiast każda osoba musi mieć przy sobie dokument za zdjęciem potwierdzający tożsamość.

 


Mapa stadionu:
Bezpłatne bilety na mecze piłkarskiej Legii Warszawa