Aktualności

Mini turniej judo dla początkujących – 4 marca 2017

Judo Legia Warszawa

Mini turniej judo dla początkujących – 4 marca 2017

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszym wewnątrzklubowym mini turnieju judo pierwszego kroku. Zawody rozegrane zostaną w sobotę 4 marca na sali judo w budynku Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej na terenie Gimnazjum nr 92 przy ul. Koncertowej 4 w Warszawie.

Turniej przeznaczony jest dla dzieci urodzonych w latach 2006-2011, w szczególności dla tych, które jeszcze nigdy nie startowały w zawodach. Chęć startu należy zgłosić trenerowi prowadzącemu najpóźniej do dnia 1.03.2017 (włącznie), ewentualnie w przypadku nieobecności na treningach – mailowo na adres karolina.koszela@judo.legia.com z podaniem imienia, nazwiska, roku urodzenia, dokładnej aktualnej wagi dziecka (na tej podstawie będzie dokonany podział na kategorie wagowe) i nazwiska trenera prowadzącego lub nr grupy.

Szczegółowe informacje znajdują się w załączonym komunikacie. Dokładne godziny rozgrywania poszczególnych kategorii wiekowych i wagowych zostaną podane na naszej stronie internetowej judo.legia.com w czwartek 2 marca – prosimy o ich sprawdzenie przed zawodami!

Dodatkowych informacji udzielają trenerzy prowadzący lub trenerka Karolina pod nr telefonu 792 080 083.

Mini turniej judo dla początkujących