Aktualności Slider

Obóz zimowy Muszyna 2021

Obóz zimowy Muszyna 2021

Obóz zimowy Muszyna 2021

Poniżej prezentujemy ofertę obozu zimowego, który zaplanowany został na pierwszy tydzień ferii (16-23.01.2021). Po raz kolejny wybieramy się do Muszyny, w ośrodku oprócz nas będą jeszcze inne kluby judo, więc dodatkowe międzyklubowe randori gwarantowane.

Zgłoszenia tylko i wyłącznie drogą mailową na adres: obozyjudo@gmail.com, mail powinien zawierać dane dziecka imię i nazwisko, datę urodzenia oraz grupę, w której uczestnik trenuje. Po otrzymaniu maila, w odpowiedzi otrzymają Państwo potwierdzenie przyjęcia zapisu.

WAŻNE! W ramach obozu będą organizowane wyjścia na narty/snowboard, w tym również nauka jazdy na nartach pod okiem instruktora, dla początkujących preferowane jest rozpoczęcie swojej przygody właśnie od nart, dlatego nauka na snowboardzie nie będzie prowadzona.

Będzie można również na miejscu wypożyczyć sprzęt sportowy, jednak taką informację będziemy potrzebowali wcześniej by móc zamówić konkretną ilość sprzętu (o szczegółowe informacje poprosimy w karcie obozowej). Koszt wynajmu sprzętu za 1 dzień to 25 zł (x 5 dni), w skład kompletu wchodzą: narty (dla początkujących i zaawansowanych)/snowboard (zaawansowanych), kask i buty. Kijki i gogle (jeśli potrzebne) we własnym zakresie, są to rzeczy, które najczęściej się gubią, dlatego nie będzie możliwości ich wynajmu z wypożyczalni.

Obóz skierowany jest dla dzieci urodzonych w roku 2011 i starszych. Wyjazdy zimowe są nieco trudniejsze od letnich, zależy nam by dzieci były jak najbardziej samodzielne. W przypadku wątpliwości lub jeśli ma to być pierwszy obóz z nami to prosimy o konsultację z trenerem prowadzącym.

Obóz zimowy Muszyna 2021
Obóz zimowy Muszyna 2021