Pakiet startowy

Pakiet startowy Judo Legia Warszawa

Na pakiet startowy składa się:

  • Judoga z herbem klubu
  • Koszulka reprezentacyjna
  • Smycz klubowa
  • Plastron (spersonalizowana naszywka)

Dobór odpowiedniego rozmiaru
W przypadku judog bardzo często się okazuje, że w praniu się trochę kurczą, w klubie posiadamy dwukrotnie uprane judogi do przymiarki (rozmiary od 110 do 140). Judogi są na co 10 cm, czyli na 110, 120, 130 itd cm. Jeśli w tym momencie w danej lokalizacji nie ma judog do przymierzenia, prosimy o przymierzenie od kolegów i koleżanek z grupy – ułatwi to dobór odpowiedniego rozmiaru. Prosimy również o nie wybieranie judogi na wyrost, czyli dużo większej, ponieważ dziecku będzie niewygodnie.

Plastron
Jeśli chodzi o plastron (naszywka na plecy), jest on spersonalizowany, czyli zawiera imię i nazwisko lub w przypadku większej ilości znaków (powyżej 15 liter) inicjał imienia i nazwisko. Nie stosujemy skróconych imion ani zdrobnień. Plastron będzie trzeba samemu naszyć na judogę

W związku z tym, że część plastronów jest źle przyszyta, bardzo prosimy zapoznać się z poniższą instrukcją:

INSTRUKCJA – POBIERZ

plastron-pakiet-startowy

Cena i płatność:

  • Pakiety z judogami do 150 cm włącznie – 150 zł
  • Pakiety z judogami od 160 cm – 200 zł

Kwotę za pakiet startowy należy przelać na poniższe konto bankowe:

35 1160 2202 0000 0002 9886 5904
DORWIL Krzysztof Wiłkomirski
ul. Rosoła 20/7
02-786 Warszawa

Tytułem „PAKIET STARTOWY imię i nazwisko uczestnika + nr grupy + rozmiar judogi” np. Pakiet Startowy Jan Kowalski U5 150 cm.

Przypominamy również, że czas na zakup pakietu startowego to do 2 miesięcy od momentu przystąpienia do klubu. Pakiet jest obowiązkowy dla każdego członka klubu.

Po zamówieniu pakietu, jest on przygotowywany i przekazywany do trenera do wydania. Elementem, na który trzeba poczekać chwilę dłużej są spersonalizowane naszywki, które po odebraniu z drukarni są również przekazywane do trenera prowadzącego.