Aktualności

Poznaj świat tekstyliów Nefretete

Poznaj świat tekstyliów Nefretete

Poznaj świat tekstyliów Nefretete

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu naszego partnera wspierającego działalność klubu i zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Firma Nefretete World to producent ekskluzywnych ręczników i pościeli z certyfikowanej bawełny egipskiej.


nefretete-world.com

Nie będziemy się bardziej rozpisywać, bo poniższy opis na pewno w wyczerpujący sposób najlepiej przedstawi wizję projektu.

„Nefretete to przedsięwzięcie, które jakiś czas temu urodziło się w naszych głowach. Dorastaliśmy do niego powoli, spędzając długie godziny na rozmowach o… życiu. W końcu znamy się od lat, spędzamy ze sobą mnóstwo czasu i to w najdziwniejszych okolicznościach, dzielimy jedno hobby.

Pod każdym względem różnimy się od siebie, choć wiele nas łączy i to na tyle, że mogłoby się wydawać, że w gruncie rzeczy jesteśmy tacy sami. Mamy wiele pasji, które również pozwalają nam spędzać czas w towarzystwie, inne zaś umożliwiają nam odizolowanie się od ludzi i świata.

Poznaj świat tekstyliów Nefretete

Do pewnych rzeczy się dojrzewa, inne mamy wpojone odgórnie. Można powiedzieć wyssane z mlekiem matki. Człowiek jest istotą lubiącą wygodę. Mierzi nas dyskomfort, podświadomie dążymy do luksusu. Wystrzegamy się powtarzania błędów, aby nie tracić czasu i nie ponosić zbędnych kosztów. Rzecz jasna, czasem godzimy się na kompromisy.

Przyzwalamy na mniejszy wydatek ze świadomością, że w końcu przymkniemy oko jeśli nie wszystko będzie nam pasowało. I tu naprawdę nie chodzi tylko o względy materialne, bo owym wydatkiem może być choćby poświęcenie wolnego czasu. Nie ukrywamy, że Nefretete to sposób na biznes, ale kierujemy się wspólną misją.

To co stanowi ów punkt wspólny to uwielbienie… jakości. Nie lubimy miernoty, nie stawiamy na półśrodki. Staramy się nie chodzić na skróty. Działamy, ale każdemu ruchowi towarzyszy koncentracja i przyświeca określony cel. Nie chcemy otaczać się tandetą, bo wiemy, że czasem śmieszna oszczędność poniesie za sobą skutki, kiedy będziemy musieli zapłacić za coś dwa, albo i trzy razy. Wcale nie mamy tu na myśli, że coś taniego nie może być dobre.

Zdarza się i tak, ale wtedy właśnie musimy być świadomi konieczności kompromisu. Jednak przekonujemy się z biegiem czasu, że pewne kompromisy stanowią iluzję, bo i tak ich skutki wrócą do nas jak bumerang.”

Ręczniki – jakość dla całej rodziny
Nasze produkty powstają z pasji. Nigdy nie kierujemy się chęcią zysku wybierając konkretny artykuł, który ma zasilić naszą ofertę. Ręcznik Nefretete musi być wyjątkowy, mieć w sobie to coś. A kiedy go dotykasz, od razu wiesz, że musisz go mieć. Tak działa magia naszych ręczników, ręczników Nefretete. W naszym magicznym świcie znajdziesz najwyższe gramatury bawełny egipskiej oraz niespotykane dotąd jej połączenia z wełną. Otul się magią…

Poznaj świat tekstyliów Nefretete
Poznaj świat tekstyliów Nefretete

Pościele – wygoda przez całą noc
Jednym z najważniejszych celów naszej marki było wprowadzenie na Polski rynek najlepszych tkanin do sypialni na świecie. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo zestawy pościeli w najgęstszych splotach wykonane certyfikowanej bawełny egipskiej. Dodatkowo, już wkrótce naszą ofertę zasilą pościele utkane z kalifornijskiej bawełny Supima. Nasze pościele sprawią, że Twój wypoczynek nabierze innego wymiaru, a kładąc się do łóżka przeniesiesz się w krainę najpiękniejszych snów. Śpij jak Nefretete.

Poznaj świat tekstyliów Nefretete
Poznaj świat tekstyliów Nefretete

Zapraszamy do odwiedziny strony nefretete-world.com i zapoznanie się ze szczegółową ofertą i opisem produktów.