Aktualności

Rashguardy Judo Legia Warszawa

Rashguardy Judo Legia Warszawa

Rashguardy Judo Legia Warszawa

W ofercie klubu pojawiły się koszulki typu rashguard (wizualizacja pokazuje przód i tył). Rashguardy są szyte z elastycznych tkanin i wykończone wzmocnionymi szwami.

Można je stosować samodzielnie lub pod judogę. Odpowiednio dobrany rashguard jest dość obcisły, dobrze przylega, lecz nie krępuje ruchów, a także chroni skórę przed otarciami na macie.

Cena rashguardów:
  • dla dzieci – 85 zł
  • dla dorosłych – 95 zł

Rashguardy można przymierzyć podczas zajęć w lokalizacji na Koncertowej 4 (sala w głównym budynku) – do przymiarki dostępne są zarówno rashguardy dziecięce, jak i dla dorosłych. Również podczas niedzielnego randori – szczegóły >

Zamówienie zawierające imię i nazwisko osoby, dla której jest zamawiany wraz z podaniem rozmiaru i oznaczeniem czy to rashguard dziecięcy czy dla dorosłego (dziecięce dla rozróżnienia mają z tyłu na karku przyklejoną naklejkę z herbem Legii) należy wysłać na adres info@judo.legia.com

Termin przyjmowania zamówień to 14 marca, po tym terminie zgodnie z przesłanymi wiadomościami, zamówienie zostanie wysłanie do realizacji na określoną liczbę sztuk.