Aktualności Slider

RUSZA NABÓR DO KLASY SPORTOWEJ JUDO

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że w sezonie 2021/2022 podobnie jak w latach poprzednich powstanie kolejna I klasa sportowa o profilu gimnastyka z elementami judo.

Oferta skierowana jest zarówno dla członków naszego klubu, jak i wszystkich trenujących judo w Warszawie. W I klasie prowadzonych będzie 10 godzin wychowania fizycznego, z czego 3 godziny ogólnorozwojowe i 7 godzin specjalistycznych.

Rekrutacja do klas pierwszych odbywa się elektronicznie poprzez System Rekrutacji Biura Edukacji m. st. Warszawy.

Zainteresowani powinni zalogować się i złożyć wniosek w terminie: 
2 marca od godz. 13.00 – 8 marca do godz. 16.00.

Aby dziecko było zakwalifikowane przez system do klasy sportowej, muszą Państwo ustawić Szkołę Podstawową nr 303 – klasę sportową w wybranej dyscyplinie na pierwszym miejscu preferencji.

Oprócz elektronicznej rejestracji, do dnia 8 marca godz. 16.00  Rodzice kandydatów składają bezpośrednio w sekretariacie szkoły lub wysyłają mailowo skany następujących dokumentów:

  1. Podpisany wniosek o przyjęcie do szkoły (wydrukowany z systemu) *.
  2. Podpisaną „Kartę dla Rodziców i Kandydata do klasy I sportowej w Szkole Podstawowej nr 303”.
  3. Orzeczenie o bardzo dobrym stanie zdrowia podpisane przez lekarza podstawowej opieki zdrowotnej lub medycyny sportowej (wystarczy informacja, że stan zdrowia dziecka pozwala na podejście do testów do klasy sportowej).
  4. Podpisane „Oświadczenie Rodziców ucznia klasy sportowej spoza rejonu”.
  5. Dokumenty potwierdzające kryteria, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy Prawo oświatowe (w przypadku spełniania kryteriów) *.

* Od tego roku istnieje możliwość złożenia wniosku oraz dokumentów potwierdzających kryteria dodatkowe, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy Prawo oświatowe (w przypadku spełniania kryteriów), za pomocą profilu zaufanego z poziomu Systemu Rekrutacji Biura Edukacji m. st. Warszawy.

TESTY: GIMNASTYKA SPORTOWA Z ELEMENTAMI JUDO sala gimnastyczna SP 303 ul. Koncertowa 8

I termin: 11 marca 2021 r. (czwartek) godz. 16.00

II termin: 14 marca 2021 r. (niedziela) godz. 10.00

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji znajdą Państwo tutaj: https://sp303.edu.pl/szkola/rekrutacja/rekrutacja-do-klas-1-sportowych-2019-2020

Informacja o naborze do IV klasy sportowej o profilu judo pojawi się w późniejszym terminie.