Aktualności

Seminarium z Soichi Hashimoto – aktualizacja

Seminarium z mistrzem świata Soichi Hashimoto

Seminarium z Soichi Hashimoto – aktualizacja.

Już w najbliższą sobotę odbędzie się seminarium z Mistrzem Świata, Soichi Hashimoto. Będzie to niezwykłe przeżycie dla tych mniejszych, jak i większych judoków – móc trenować pod okiem jednego z najlepszych judoków na świecie.

Poniżej przypominamy o kilku informacjach organizacyjnych:

UDZIAŁ

Koszt udziału w seminarium to 115 zł, w tej cenie są dwa treningi z Mistrzem.

Dzieci z roczników 2005-2011 

9:00-10:45 – pierwszy trening
12:00-13:00 – obiad
13:00-14:00 – zdjęcia i autografy z Soichi Hashimoto
14:00-15:45 – drugi trening

Dzieci z rocznika 2004 i starsi, w tym również uczestnicy dorośli

11:00-13:00 – pierwszy trening
13:15-14:15 – obiad
16:00-18:00 – drugi trening
18:00 – zdjęcia i autografy z Soichi Hashimoto

Najlepiej przybyć na miejsce ok. 30 minut przed rozpoczęciem pierwszego treningu w wybranej grupie w celu dokonania rejestracji. Każdy uczestnik otrzyma pieczątkę co będzie potwierdzało możliwość wzięcia udziału w spotkaniu z Mistrzem oraz przebywania na sali, na której będzie się odbywało seminarium.

Do seminarium w pierwszej kolejności zostaną dopuszczone osoby, które dokonały opłaty na wskazane konto oraz wysłały zgłoszenie mailowe.

Osoby, które będą chciały zgłosić się na miejscu, będą miały taką możliwość – opłata 115 zł gotówką, JEDNAK w cenie 115 zł nie będzie obiadu.

STRÓJ – JUDOGI

Każdy uczestnik seminarium musi być ubrany w judogę oraz mieć obuwie na zmianę, typu klapki. Prosimy pamiętać o zabraniu czegoś do picie, najlepiej wodę.

OBIAD

Przy rejestracji będą również wydawane imienne kupony upoważniające do pobrania jednego obiadu dla uczestnika. Na miejscu nie będzie możliwości dokupienia dodatkowego obiadu. Prosimy pamiętać by pilnować kuponu, bez niego odbiór obiadu będzie niemożliwy.

Oferta udział w seminarium wraz z obiadem w cenie 115 zł jest dostępna tylko dla tych, którzy wyślą zgłoszenie mailowe wraz z potwierdzeniem przelewu na maila info@judo.legia.com do czwartku do godz. 24:00. Po tym terminie, w cenie 115 zł obiad nie będzie dostępny. Wynika to z tego, że zamówienia na obiady musimy wysłać z odpowiednim wyprzedzeniem.

SALA + DOJAZD

Seminarium odbywa się na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 340 na Ursynowie, przy ul. Lokajskiego 3. Szkoła znajduje się w odległości ok. 500 metrów od Metra Natolin – bardzo dogodny dojazd. Przed szkołą jest mały parking (wjazd od ul. Przy Bażantarni), obok sklep Biedronka (parking dzielony z mieszkańcami), w razie braku miejsc można zaparkować przed Kościołem – wjazd od ul. Przy Bażantarni (Kościół znajduje się na wysokości szkoły, tylko po drugiej stronie ulicy).

Na sali mogą przebywać jedynie uczestnicy seminarium – zarówno dzieci z młodsze z pierwszej grupy, jak i starsze z drugiej grupy.

Seminarium jest zamknięte tylko dla uczestników, którzy opłacili swój udział. Osoby, które chcą obejrzeć seminarium w roli widza (rodzice bądź opiekunowie uczestników seminarium) mogą wykupić wejściówkę w kwocie 30 zł za cały dzień.

Na sali obowiązuje całkowity używania telefonów komórkowych (wyciszony głos, brak prowadzenia rozmów), jak również prosimy o niezabieranie młodszego rodzeństwa, w tym noworodków i niemowlaków oraz małych dzieci, dla których przebywanie na sali przez długi czas mogłoby być trudne ze względu na temperament 🙂

Seminarium z Soichi HashimotoFILMOWANIE I ZDJĘCIA

Podczas seminarium obowiązuje całkowity zakaz robienia zdjęć i filmowania, są to zasady wynikające z zapisów w kontrakcie. Podczas seminarium będzie obecny fotograf, fotorelacja zostanie później udostępniona. Osoby robiące zdjęcia lub nagrywające będą usuwane z sali.

Seminarium będzie się odbywać w budynku szkoły, bardzo prosimy o korzystanie z pomieszczeń w sposób dla nich przeznaczony, nie niszczyć i nie dewastować mienia szkoły oraz korzystać tylko z terenów udostępnionych dla uczestników seminarium.

Życzymy wszystkim uczestnikom świetnej zabawy! Spotkania z Mistrzem Świata to dla młodych adeptów niezła gratka!

W razie pytań, bądź wątpliwości prosimy o kontakt z klubem.