Seniorzy

Judo dla dorosłych – Masters

Zajęcia “judo dla dorosłych” w sekcji Judo Legii Warszawa są kierowane zarówno do osób, które aktywnie ćwiczą judo od wielu wielu lat, dla amatorów, którzy liznęli tego cudownego sportu gdzieś po krętej drodze życia jak i dla wszystkich, którzy dopiero chcą poznać fenomen sportu stworzonego przez Jigoro Kano.

Nie ma limitu wieku, zajęcia judo dla dorosłych kierujemy do wszystkich, bez względu na metrykę urodzenia. Gwarantujemy świetna zabawę, miłą atmosferę, poprawę samopoczucia i ogólnego zdrowia oraz odporności organizmu.

Zajęcia prowadzone są bardzo wszechstronnie, duży nacisk położony jest na ćwiczenia ogólnorozwojowe (siła i wytrzymałość). Panowie jak i Panie ćwiczący uczą się “stójki” (rzuty) oraz technik w “parterze” (trzymania, dźwignie, duszenia), są to zarówno techniki Judo jak również techniki samoobrony pomocne w nieprzewidywalnych sytuacjach życiowych. Podczas treningu ćwiczący mają możliwość wykorzystania poznanych technik judo w randorii – walki sparingowe.


Treningi grupy Masters w wakacje

W okresie wakacyjnym treningi judo dla dorosłych będą prowadzone w poniedziałki i środy w godz. 19:00-20:30. Zajęcia będą się odbywały na sali judo w głównym budynku Gimnazjum nr 92, ul. Koncertowa 4 (Ursynów).

W trakcie wakacji nie ma podziału na grupy ze względu na stopień zaawansowania, wszyscy ćwiczą razem. We wrześniu wrócimy z podziałem oraz większą ilością dni treningowych.

Zapraszamy!


Opłaty:

1 trening w tygodniu – 90 zł/m-c
2 treningi w tygodniu – 130 zł/m-c
3 treningi w tygodniu – 150 zł/m-c

Wejście jednorazowe – 30 zł

Płatności prosimy dokonywać na poniższe konto bankowe, wpisując w tytule Seniorzy imię i nazwisko uczestnika + miesiąc, za który dokonywana jest opłata. Prosimy pamiętać, że płatności dokonujemy do 10 danego miesiąca za miesiąc z góry.

20 1160 2202 0000 0002 9887 0539
DORWIL Krzysztof Wiłkomirski
ul. Wańkowicza 7/119
02-796 Warszawa

W przypadku grupy seniorskiej akceptowana jest karta Benefit Multisport.

 

Czytaj więcej: