Aktualności Nasze sukcesy Slider Wyniki

Turniej Pierwszego Kroku – wyniki

Turniej Pierwszego Kroku – wyniki

W niedzielę, 12 stycznia na Koncertowej odbył się Turniej Pierwszego Kroku. Zawody zostały przeprowadzone w czterech kategoriach, łącznie wystartowało prawie 110 uczestników.

Wyniki

Dziewczynki

Do 21 kg
1. Karolina Bąk
2. Maria Gondko
3. Elżbieta Kos

Do 22 kg
1. Maria Twarowska
2. Maria Korczyńska
3. Milena Piechna

Do 23 kg
1. Maria Czałbowska
2. Matylda Kamińska
3. Oliwia Kubów

Do 25 kg
1. Ada Łukasiewicz
2. Zuzanna Depczyńska
3. Paulina Kaźmierczak

Do 27 kg
1. Alicja Chudoba
2. Hanna Słoniewska
3. Justyna Pastewka
4. Maria Piechna

Do 30 kg
1. Natasza Kos
2. Maja Komorowska
3. Zofia Korczyńska
4. Jagoda Klepacka
5. Apolonia Słoniewska

Do 32 kg
1. Maria Gawińska
2. Kornelia Korzeń
3. Ksenia Kłoszewska

Powyżej 32 kg
1. Paulina Czarna
2. Milena Cichocka

Chłopcy 2013

Do 20 kg
1. Andrzej Ostrowski
2. Kacper Zenczewski

Do 23 kg
1. Adam Haft-Szatyński
2. Michał Majewski
3. Wojciech Bitnerowski
3. Franciszek Kurylak
5. Emil Kurkowski-Musiejkiewicz

Do 24 kg
1. Jan Krencik-Raczkowski
2. Antoni Mindewicz
3. Michał Zych
3. Adam Ruciński
5. Aleksander Kopaczko
5. Marcel Starowyejski-Zick

Do 27 kg
1. Bartłomiej Król
2. Ludwik Paprocki
3. Jakub Antosiak
3. Tymoteusz Germel
5. Aleksander Tomczyński
5. Ludwik Ptaszyński

Do 31 kg
1. Krzysztof Łukasik
2. Bartek Grzywiński
3. Olgierd Szmagaj
4. Ksawery Nowakowski
5. Jan Wardzala

Chłopcy 2012

Do 21,5 kg
1. Krzysztof Stolarski
2. Jerzy Sarwas
3. Oskar Pietras
4. Piotr Macias

Do 23 kg
1. Konstatny Kondziela
2. Piotr Pycak
3. Nestor Koktysz
4. Kamil Korbuszewski

Do 24 kg
1. Krzysztof Syryt
2. Piotr Gajos
3. Jan Wojnar
4. Bartosz Krasuski
5. Adam Wrzosek

Do 25 kg
1. Dariusz Zackiewicz
2. Mateusz Lach
3. Jakub Mironiuk
3. Aleksander Kołodziejczyk
5. Franek Lenart

Do 26 kg
1. Aleksander Wideński
2. Tymoteusz Nowak
3. Bartosz Soćko
4. Antoni Wasilewski

Do 27 kg
1. Andrzej Kupczyński
2. Sebstian Witkowski
3. Michał Ząbkowski
4. Maksymilian Pielak

Do 30 kg
1. Marcel Leszczyński
2. Jan Długoń
3. Piotr Kubocz
4. Jakub Górajec
5. Tomasz Jusiński

Do 35 kg
1. Oleksii Yankevych
2. Aleksander Jankowski
3. Jakub Kędzierski

Chłopcy 2011 i starsi

Do 25 kg
1. Patryk Krzewski
2. Maurycy Łukasiewicz
3. Nataniel Waszkiewicz
4. Marek Wyczyński

Do 27 kg
1. Karol Nowakowski
2. Krzysztof Zawistowski
3. Filip Lewiński
4. Olgierd Salamończyk

Do 29 kg
1. mil Kuramochi
2. Bartłomiej Ostrowski
3. Tymon Łukasik

Do 30 kg
1. Piotr Cieślak
2. Gucio Urbanowicz
3. Maksymilian Pach
4. Ignacy Esteves-Fijałkowski

Do 32 kg
1. Mateusz Kokosza
2. Franciszek Zawodny
3. Jan Baran
4. Mikołaj Chybowski

Do 38 kg
1. Milo Kowalak
2. Ashot Hovsepyan
3. Jan Cytrowski
4. Anand Ganta

Do 41 kg
1. Ignacy Marcinkiewicz
2. Agi Amur
3. Michał Musielak
4. Krzysztof Kotłowski
5. Cyprian Rychcik

Wszystkim startującym gratulujemy!