Aktualności Wyniki

Turniej pierwszego kroku – wyniki

Turniej pierwszego kroku - wyniki

Turniej pierwszego kroku – wyniki

W minioną sobotę prawie 130 zawodników Judo Legia wystartowało w turnieju Pierwszego Kroku. Były to zawody skierowane do dzieci, które niedawno rozpoczęły swoją przygody z judo i jeszcze nigdy nie startowały w zawodach międzyklubowych.

Na czterech matach na warszawskim Ursynowie toczyły się zacięte walki, był to świetny moment na weryfikację tego czego na co dzień uczą się na treningach.

Z udziałem w zawodach zawsze wiążą się duże emocje, stres, mamy nadzieję, że udało nam się zachęcić i  przygotować dzieci do udziału we współzawodnictwie międzyklubowym.

Wyniki zawodów

Dziewczynki

K1 do 24 kg
1. Amelia Gawda
2. Zuzanna Solis
3. Adela Gołębiowska
4. Apolonia Słoniewska
5. Emma Milej
6. Amelia Czuryłowska

K2 do 23 kg
1.Maj Rejniak
2.Ida Siemiończyk
3.Michalina Zawadzka
4.Maja Władzińska

K3 do 26 kg
1. Klara Karolak
2. Weronika Pacuk
3. Katarzyna Manikowska
4. Lena Rodak
5. Anna Biernacka

K4 do 30 kg
1.Hania Mielecka
2.Krystyna Matysiak
3.Olga Gołąbek
4.Magda Bąk

K5 do 35 kg
1. Irena Leśniak
2. Hanna Ulejczyk
3. Lilianna Depczyńska

K6 +35 kg
1. Julia Binienda
2. Weronika Dejmek
3. Oliwia Kasińska
4. Maja Tul

Chłopcy M1

M1 do 18 kg
1.Aleksander Górlicki
2.Krzysztof Stolarski
3.Miłosz Różycki
4. Jakub Rawdanowicz

M2 do 19,5 kg
1. Karol Nowakowski
2. Piotr Gawiński
3. Antoni Słomski
4. Jan Sobczak

M3 do 20 kg
1. Mateusz Godlewski
2. Wiktor Czyżewski – Peikow
3. Nataniel Waszkiewicz
4. Krzysztof Syryt

M4 do 21 kg
1. Stefan Słoniewski
2. Kacper Brona
3. Franciszek Kreczmański
4. Tymon Dmowski

M5 do 22 kg
1. Kajko Urbanowicz
2. Mateusz Sobczyński
3. Krzysztof Wittmayer
4. Mateusz Pociej

M6 do 22,5 kg
1. Łukasz Sknadaj
2. Makary Dreslerski
3. Wiktor Wnęt
4. Adam Czerwiński

M7 do 24 kg
1. Tymek Łapa
2. Kuba Mierzwa
3. Antoni Dziedzic
4. Mikołaj Koźlik
5. Andrzej Matysiak

M8 do 25 kg
1.Borys Brymas
2.Łukasz Żaglewski
3.Leon Romanow
4.Paweł Dmyterko
5. Franek Tracz

M9 do 27,5 kg
1. Jakub Kuźma
2. Aleksander Zapalski
3. Aleksander Szczuciński
4. Leon Juszczyk
5. Antoni Łabuda

M10 do 31 kg
1. Cezary Wołyniak
2. Aleksander Fancini
3. Ignacy Jasiński

Chłopcy M2

M1 do 23 kg
1. Mikołaj Kwiatkowski
2. Michał Spychała
3. Mateusz Klóska
4. Semen Nikitin
5. Tadeusz Momot

M2 do 24 kg
1. Jan Stanikowski
2. Mateusz Ilewicz
3. Szymon Duplicki
4. Aleksander Tokarzewski
5. Bartek Masternak

M3 do 25 kg
1. Feliks Ciepliński
2. Kacper Zielonka
3. Jan Sałkowski
4. Olaf Kubiak
5. Piotr Gadomski

M4 do 28 kg
1. Maksymilian Marzecki
2. Franciszek Grabski
3. Stanisław Daca
4. Jan Drzymowski
5. Franciszek Sądej

M5 do 30 kg
1.Julian Zbiróg
2.Jakub Ciechomski
3.Jan Stępkowski
4.Jakub Kępski

M6 do 31 kg
1. Andrzej Truszkowski
2. Mateusz Majewski
3. Adam Pąprowicz
4. Adam Żurek

M7 do 34 kg
1. Patryk Niemczyk
2. Leon Siedlecki
3. Piotr Pec
4. Piotr Filipiński

M8 do 37,5 kg
1. Filip Jedynak
2. Jan Tworkowski
3. Aleksander Poskrobko

Chłopcy M3

M1 do 27 kg
1. Rafał Kilijanek
2. Antoni Nożyński
3. Wiktor Hapanowicz
4. Dawid Janas
5. Franek Hoszko
6. Jan Stankiewicz

M2 do 30 kg
1.Franek Nowicki
2.Jan Kowalczyk
3.Oliwier Czechowski

M3 do 33 kg
1. Filip Gutkowski
2. Wojciech Gołębiowski
3. Aleksander Solis
4. Jakub Tylski

M4 do 36 kg
1. Stanisław Mańk
2. Maciej Grycz
3. Szymon Cegłowski

M5 do 38 kg
1. Łukasz Kaniasty
2. Kajetan Leśnodorski
3. Piotr Szerejko
4. Mikołaj Pająk

M6 +42 kg
1. Jakub Kajzer
2. Nikodem Jendrzejczak
3. Jakub Strzelecki
4. Jan Woźnicki

Czytaj więcej: