Aktualności

Ubezpieczenie dla członków klubu i listy

Judo Legia Warszawa

Ubezpieczenie dla członków klubu i listy

W sezonie 2017/2018 składka roczna na ubezpieczenie wynosi 34 zł.

W celu ujednolicenia opłacanych składek na ubezpieczenie, w tym sezonie wprowadzone zostaną dwa terminy – osoby, które do tej pory opłacały składkę w pierwszym semestrze, czyli do stycznia będzie obowiązywał termin wrześniowy, a osoby, które opłacały ubezpieczenie po rozpoczęciu nowego roku – termin styczniowy (a nie lutowy jak było podane wcześniej).

Osoby, które opłacą składkę np. 28 września lub 18 listopada czy 5 grudnia będą dodane do ubezpieczenia, które obowiązuje od 4 września przez 12 miesięcy, czyli do 3 września 2018 roku.

Osoby opłacające ubezpieczenie po 1 stycznia, będą podlegały drugiej polisie, która będzie podpisywana na początku roku, również na okres 12 miesięcy.

Ubezpieczenie jest obowiązkowe dla wszystkich członków klubu Judo Legia Warszawa – bardzo często nasze zajęcia (sporty walki) traktowane są jako sport wysokiego ryzyka i są wyłączane spod innych ubezpieczeń i dlatego w naszym klubie ubezpieczenie dotyczy zajęć judo prowadzonych przez nas oraz udziału we współzawodnictwie.

Suma ubezpieczenia to 10.000 zł.
Ubezpieczyciel: TU IntrerRisk

Ogólne warunki ubezpieczenia są dostępne tutaj: judo.legia.com/ubezpieczenie

Numer konta jest ten sam co do składek członkowskich.

Nr konta:

27 2490 0005 0000 4500 4576 7305
Dane: JUDO LEGIA WARSZAWA
ul. Wańkowicza 7/119
02-796 Warszawa

W tytule prosimy wpisać imię i nazwisko dziecka + nr grupy + ubezpieczenie np. Jan Kowalski U1 ubezpieczenie. Jeśli dokonają Państwo opłaty członkowskiej wraz z tą za ubezpieczenie prosimy dopisać jedynie „+ubezpieczenie” np. Składka członkowska Jan Kowalski U1 wrzesień + ubezpieczenie.