Aktualności Galeria Slider

V turniej o Puchar Burmistrza Białołęki – wyniki

Puchar Burmistrza Białołęki

V turniej o Puchar Burmistrza Białołęki – wyniki

W dniach 3-4 listopada 2018 liczna ekipa legijnych judoków wzięła udział w V turnieju o Puchar Burmistrza Białołęki! W zawodach wzięło udział ponad 1200 uczestników z 13 krajów.

Wyniki – SOBOTA

U10

I miejsce
Karina Czerwińska-Kowar

II miejsce
Adrianna Utrata

III miejsce
Filip Wiłkomirski
Michał Bojanowski
Aleksandra Truszkowska

V miejsce
Filip Korba
Maja Rejniak
Maja Lewińska

VII miejsce
Cyryl Tkaczow
Feliks Sosnowski

Udział
Max Davies
Antoni Ruciński-Zając
Stanisław Chmielewski
Jeremi Kajdana

U12

I miejsce
Hanna Gondko
Natalia Raczyńska

II miejsce
Barbara Twarowska
Emilia Bielawska

III miejsce
Olga Gołębiowska
V miejsce
Zofia Piłat

VII miejsce
Karol Podpora
Marek Klech

Udział
Olgierd Samborski
Ryszard Sienkiewicz
Jerzy Kucharczyk

U14

I miejsce
Barbara Twarowska

III miejsce
Kalina Zozulińska
Maja Bielska
Julia Szymaniak

IV miejsce
Nadine Urjasz

V miejsce
Dawid Wiśniewski

VII miejsce
Aleksander Głasek

Udział
Radosław Rychlewski
Jan Polkowski

NIEDZIELA

U6

I miejsce
Michał Rejniak

U8

I miejsce
Piotr Gawiński

II miejsce
Julia Jankowska
Amelia Gawda

III miejsce
Aleksander Górlicki
Iwo Bagiński

VII miejsce
Łukasz Sknadaj

Udział
Jan Sobczak
Jakub Mierzwa
Piotr Cieślak

U10

I miejsce
Zuzanna Miastowska

II miejsce
Katarzyna Manikowska

III miejsce
Wojciech Gołębiowski
Kacper Kowalski

V miejsce
Mikołaj Kwiatkowski
Lena Koperczak
Lena Banasiuk

VII miejsce
Bruno Brymas
Natalia Królicka

Udział
Sebastian Stępień
Maks Marzecki
Michał Spychała
Kacper Zielonka
Julian Zbiróg
Szymon Duplicki
Ignacy Jabłoński

U12

II miejsce
Hanna Mielecka
Liliana Depczyńska

III miejsce
Tymon Sznee
Stanisław Miśtal

V miejsce
Franciszek Noszczak
Jan Kowalczyk
Maja Pałyska

Udział
Gabriel Grodek
Maciej Grycz
Mateusz Piechna

U14

III miejsce
Zuzanna Lipińska

V miejsce
Jakub Kajzer
Jacek Kobiera

Udział
Kazimierz Rakowiecki

Dodatkowo w sobotę nasze dwie zawodniczki zostały wybrane za najlepsze w swoich kategoriach wiekowych:
w U10 – Karina Czerwińska – Kowar
w U12 – Natalia Raczyńska.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

#mocnoLegia#jaknajmocniej

Czytaj więcej: