Wyniki

Wyniki Judo Legia Cup – Ursynów 15.05.2016

Judo Legia Warszawa

ROCZNIK 2008-2009 – DZIEWCZYNKI

Do 22 kg

1. Zuzanna KWIETNIAK (KSJ „Victoria”)
2. Karina CZERWIŃSKA-KOWAR (Judo Legia Warszawa)
3. Laura SKOCZEK (UKJ 225 Warszawa)
4. Marianna GOŁĘBIEWSKA (Judo Legia Warszawa)

Do 24 kg

1. Kaja TOMASZEWSKA (Akademia Walki)
2. Barbara TWAROWSKA (Judo Legia Warszawa)
3. Anna JÓŹWIK (UKJ Ryś)
3. Alicja PONIATOWSKA (UKS Ronin Team)
5. Malina TEPERSKA (UKJ Ookami Warszawa)
5. Blanka KLAUS (UKJ Ookami Warszawa)

Do 26 kg

1. Julia MAJEWSKA (KS Yawara)
2. Olga SZYMAŃSKA (UMKS Dziatwa)
3. Helena BOCHEŃSKA (Judo Legia Warszawa)
3. Adrianna UTRATA (Judo Legia Warszawa)
5. Zofia CZARNECKA (Judo Legia Warszawa)
5. Joanna KWASIBORSKA (UKJ Ookami Warszawa)

Do 27 kg

1. Ania POKŁADEK (UKJ 82)
2. Zuzanna OBSZYŃSKA (UKS Ronin Team)
3. Danuta ORCZYKOWSKA (AZS UW)
4. Hanna BOGUSŁAWSKA (UKJ Ryś)

Do 30 kg

1. Marysia BANASZEK (UKS Judo Fight Club)
2. Karolina GŁODEK (UKJ Ryś)
3. Lena SWĘD (Judo Legia Warszawa)

Do 32 kg

1. Olga GOŁĘBIOWSKA (Judo Legia Warszawa)
2. Ewa CHRZĄSZCZ (UKJ Ryś)
3. Zofia PIŁAT (Judo Legia Warszawa)
4. Laura GRABARCZYK (UKJ Ookami Warszawa)
5. Jaśmina CASTRO (UKJ Champion)

Do 34 kg

1. Kinga JASTRZĘBSKA (UKS Sadyba)
2. Zofia KROPIEWNICKA (Judo Legia Warszawa)
3. Weronika MARUSIAK (UKJ Champion)
4. Lena NOWOSZEWSKA (AZS UW)

+34 kg

1. Michalina KUCZMIERCZYK (UKJ Ryś)

 

ROCZNIK 2009 – CHŁOPCY

Do 19,7 kg

1. Filip WIŁKOMIRSKI (Judo Legia Warszawa)
2. Kajetan KARDASIEWICZ (Judo Legia Warszawa)
3. Szymon CZAŁBOWSKI (Judo Legia Warszawa)

Do 20,8 kg

1. Jakub ŻWIRSKI (Spartakus Lublin)
2. Stanisław CHMIELEWSKI (LTS CSP Legionowo)
3. Wojtek ZWOLIŃSKI (UKS Judo Fight Club)
4. Max DAVIES (Judo Legia Warszawa)

Do 22 kg

1. Adrian KOSZYK (Chojrak)
2. Tomasz GAJDA (UKS Szogun Piaseczno)
3. Jeremi KAJDANA (Judo Legia Warszawa)
3. Tymoteusz WROTECKI (UKJ Ryś)
5. Michał ZALEWSKI (Klub Judo Papaj)
5. Alan KURANOWSKI (Judo Legia Warszawa)
7. Filip TEPERSKI (UKJ Ookami Warszawa)

Do 24 kg

1. Michał BOJANOWSKI (Judo Legia Warszawa)
2. Karol BRAUN (Klub Judo Papaj)
3. Cyryl TKACZOW (Judo Legia Warszawa)
3. Nikodem TOKARZ (Lemur)
5. Aleksander FRYSKA (LTS Legionowo)
5. Piotr POKŁADEK (UKJ 82)
7. Robert MALSKI (Judo Legia Warszawa)
7. Tomasz PIASECKI (Judo Legia Warszawa)

Do 26 kg

1. Leon WODZYŃSKI
2. Marcel GOŚCINIAK (LTS Legionowo)
3. Mateusz SULEJ (UKJ Ryś)
3. Antoni ŚWIĄTKOWSKI-CIEĆWIERZ (Judo Legia Warszawa)
5. Franciszek OLBRYCHOWSKI (Judo Legia Warszawa)
5. Jeremi HODYRA (Judo Legia Warszawa)
7. Antoni NIEDZICKI (Judo Legia Warszawa)

Do 27,4kg

1. Marceli BONDER (UKJ 225 Warszawa)
2. Jakub KURZAWSKI (Judo Legia Warszawa)
3. Aleksander TOKARCZYK (Judo Legia Warszawa)
4. Franek ROSZKOWSKI (Chojrak)
5. Aleksander STOLARSKI (Judo Legia Warszawa)

Do 32 kg

1. Timo NEEF (UKS Judo Fight Club)
2. Witold TRYC (Judo Legia Warszawa)
3. Jakub ŁAWNICZAK (Judo Legia Warszawa)
4. Maciej ŻAGLEWSKI (Judo Legia Warszawa)
5. Mikołaj URBANIAK (Judo Legia Warszawa)
ROCZNIK 2008 – CHŁOPCY

Do 19,5 kg

1. Jan ZALEWSKI (UKS Ronin Team)
2. Franciszek MARCINIAK (Lemur)

Do 22,7 kg

1. Wojtek MICHALAK (UKJ Champion)
2. Mikołaj MIECZ (UKS Judo Fight Club)
3. Maciej OŚKO (Judo Legia Warszawa)
3. Siergiej KOLESOV (UKJ Champion)
5. Grzegorz MAJ (Szogun Piaseczno)
5. Kacper BACHNIUK (Szogun Piaseczno)
7. Piotr SOPRYCH (UKJ Champion)

Do 24 kg

1. Bartłomiej SATFIJOWSKI (UKJ 225 Warszawa)
2. Bruno MICHALSKI (Judo Legia Warszawa)
3. Ryszard SIENKIEWICZ (Judo Legia Warszawa)
3. Wiktor MARUSZKIN (UKJ 225 Warszawa)
5. Szymon KIELAK (UKJ Ryś)
5. Mikołaj ROMANOWSKI (UKS Ronin Team)
7. Giorgi MAMULASHVILI (UKJ 225 Warszawa)
7. Antoni LORENC (UKS Sadyba)

Do 25,6 kg

1. Bartosz KĘDROŃ (Chojrak)
2. Konstanty MAJEWSKI (UKJ 225 Warszawa)
3. Igor JASSAK (Judo Legia Warszawa)
3. Łukasz ARDZIŃSKI (UMKS Dziatwa)
5. Julian WIĘCKOWSKI (UKJ Ryś)
5. Franciszek WROTECKI (UKJ Ryś)
7. Wiktor MANTORSKI (Judo Legia Warszawa)
7. Michał SZYMCZAK (Judo Legia Warszawa)

Do 27,1 kg

1. Aleksander OLSZAK (KSJ „Victoria”)
2. Marek MECHA (UKJ Ookami Warszawa)
3. Piotr WILECKI (Judo Legia Warszawa)
3. Aleksy MIRKOWSKI (UKJ Ryś)
5. Patryk NIEWIADOMSKI (KS Yawara)
5. Stanisław KURAS (Judo Legia Warszawa)
7. Matvei KOSHELEV (UKS Sadyba)

Do 27,7 kg

1. Aleks KLENIEWSKI (UKJ 82)
2. Mateusz PAWŁOWSKI (KS Yawara)
3. Antoni IWANOWICZ (UKJ Ryś)
3. Sebastian OGRODZKI (LTS Legionowo)
5. Szymon ZABIEŁŁO (UKS Sadyba)
5. Ignacy STELMACH (UKS Ronin Team)
7. Kacper PONCYLEUSZ (UKS Ronin Team)
7. Michał DZIEWICKI (UKS Sadyba)

Do 28,9 kg

1. Leonardo VARENNO (AZS UW)
2. Jakub BORZĘCKI (UKJ Ryś)
3. Jan MATUSIK (Judo Legia Warszawa)
3. Piotr POŻARYCKI (Uks Judo Fight Club)
5. Natan BANACH (Judo Legia Warszawa)
5. Artur WÓJTOWICZ (UKJ Champion)
7. Szymon DUBIŃSKI (Judo Legia Warszawa)
7. Jan SŁOWIKOWSKI (UKJ Ryś)

Do 31 kg

1. Bartosz KOWALSKI (Chojrak)
2. Jerzy KUCHARCZYK (Judo Legia Warszawa)
3. Stanisław STACHERA (UKJ Ryś)
3. Adam WAŚNIEWSKI (KS Yawara)
5. Oskar ŚLĘZAK (Judo Legia Warszawa)
5. Filip MECNER (CHOJRAK)
7. Kaj BENINCASA (UKS Ronin Team)
7. Tymon CIOŁKOWSKI (Klub Judo Papaj)

Do 34 kg

1. Wiktor JACKOWICZ (Judo Legia Warszawa)
2. Przemek ORŁOWSKI (KS Yawara)
3. Jan TOBER (UKJ Ryś)
3. Wojtek SUWAŁA (UKS Szogun Piaseczno)
5. Borys ZĘALSKI (UKS Ronin Team)
5. Paweł KOWALCZYK (Klub Judo Papaj)
7. Antoni PSZCZÓŁKOWSKI (Klub Judo Papaj)
7. Jędrek SKIBA (UMKS Dziatwa)

Do 36,5 kg

1. Tomasz WĄSIK (UKJ 225 Warszawa)
2. Kuba BUJNOWICZ (UKJ Ryś)
3. Jakub KOWALCZYK (Judo Legia Warszawa)
4. Mateusz KIESZEK (Szogun Piaseczno)
5. Leonard KUBICKI (UKS Ronin Team)

Do 39,5 kg

1. Mateusz CELI (Chojrak)
2. Tytus MOSKAL (Chojrak)
3. Sebastian RACŁAWSKI (UKJ Ryś)

 

ROCZNIK 2006-2007 – DZIEWCZYNKI

Do 26 kg

1. Roksana CZERWIŃSKA-KOWAR (Judo Legia Warszawa)
2. Julia KĘPSKA (Judo Legia Warszawa)
3. Aleksandra SOPRYCH (UKJ Champion)
4. Maja OCHĘDALSKA (UKS Ronin Team)

Do 28 kg

1. Kamila KASZUBA (UKJ Ryś)
2. Wiktoria JADCZAK (UKJ Ryś)
3. Joanna SKONECZNA (UKJ 225 Warszawa)
4. Zuzanna MATEŃCZUK (UKJ Ookami Warszawa)
5. Maria BUCIAK (UKJ Champion)

Do 30 kg

1. Emilia BIELAWSKA (UKJ Champion)
2. Greta JÓŹWIAK (UKS 152 Safari)
3. Natalia MECHA (UKJ Ookami Warszawa)
4. Zoja KUPCZYK (UKJ 225 Warszawa)
5. Oliwia KWIL (UKS Szogun Piaseczno)

Do 32 kg

1. Dominika ROGOZIŃSKA (UKJ Champion)
2. Oliwia PRZETACKA (UKJ Ryś)
3. Julia TATAJ (UKJ Ryś)
3. Zosia ZAWADZKA (UKS Ronin Team)
5. Laila MATERKA (Judo Legia Warszawa)
5. Julia BEK (UKJ 82)
7. Wiktoria JANKOWSKA (UKJ Ryś)
7. Martyna PTAK (UKJ Champion)

Do 34 kg

1. Kalina ZOZULIŃSKA (Judo Legia Warszawa)
2. Zuzanna GOROCHOW (UKJ Ryś)
3. Naran ROGALA (Judo Legia Warszawa)
3. Alicja TOMASZEWSKA (UKJ 225 Warszawa)
5. Michalina BOREK (UKJ 225 Warszawa)
5. Katarzyna KONDRATENKO (UKS Szogun Piaseczno)

Do 35 kg

1. Oliwia KUŹMIŃSKA (LTS Legionowo)
2. Maja BIELSKA (Judo Legia Warszawa)
3. Antonina TOKARCZYK (Judo Legia Warszawa)
3. Aniela PIMPICKA (UKJ Ryś)
5. Natalia PACUSZKA (UKS Szogun Piaseczno)
5. Karolina KOPCZYŃSKA (UKS Szogun Piaseczno)

Do 38 kg

1. Maria WYSOCKA (UKJ Champion)
2. Joanna KWIATKOWSKA (UKJ Ryś)
3. Oliwia WIŚNIEWSKA (Judo Legia Warszawa)

Do 42 kg

1. Matylda ŚWIERCZYŃSKA (OSiR Serock)
2. Lena NOWAK (Judo Fight Club)
3. Pola WOJNAR (Judo Legia Warszawa)
4. Michalina NIZIO (UMKS Dziatwa)

+42 kg

1. Roksana WYSOCKA (Sochaczewskei Centrum Sportów Walki)
ROCZNIK 2006-2007 – CHŁOPCY

Do 23,7 kg

1. Franek MICHALAK (UKJ Champion)
2. Kuba BĄK (Klub Judo Papaj)
3. Kajetan BYLINIAK (UKJ 82)

Do 26,5 kg

1. Mikołaj GIL (UKS Judo Wolbrom)
2. Piotr WOJTKOWSKI (Judo Legia Warszawa)
3. Radosław RYCHLEWSKI (Judo Legia Warszawa)
3. Jan KOPERWAS (UKJ Ryś)
5. Miłosz SŁAWEK (UKJ Ryś)
5. Kuba JÓŹWIK (UKJ Ryś)
7. Leon BIELECKI (Judo Legia Warszawa)
7. Antoni KOPEĆ (UKS Szogun Piaseczno)

Do 27,8 kg

1. Julian SACZUK (UKS Ronin Team)
2. Maciek BIELECKI (UKJ 225 Warszawa)
3. Mikołaj TRĘBACZ (UKJ Ookami Warszawa)
3. Karol CZARNECKI (UKJ Champion)
5. Ignacy CZAJKOWSKI (Judo Legia Warszawa)
5. Franciszek NIEBUDEK (KSJ „Victoria”)
7. Max ERKIERT (Judo Legia Warszawa)
7. Bruno GAWIN (Judo Legia Warszawa)

Do 28 kg

1. Maciek WIĘCKOWSKI (UKS Judo Fight Club)
2. Franek BORSUK (UKJ 82)
3. Mikołaj STOLNICKI (UKJ Ryś)
3. Mateusz DĄBROWSKI (UMKS Dziatwa)
5. Franciszek ŻAK (Judo Legia Warszawa)
5. Bartosz DĄBROWSKI (UKJ Ryś)
7. Tymoteusz WALKIEWICZ (UKJ Ryś)
7. Adam PASZCZAK (Klub Judo Papaj)

Do 29,3 kg

1. Jan WOŹNIAK (Judo Legia Warszawa)
2. Tymon ŁĄCZKA (KS Yawara)
3. Marek KLECH (Judo Legia Warszawa)
3. Jakub MISZCZAK (UKS Judo Fight Club)
5. Jakub BORKOWICZ (UKJ Ookami Warszawa)
5. Stanisław RUMOWSKI (Judo Legia Warszawa)
7. Kacper KUBACKI (UKS Szogun Piaseczno)
7. Kuba JAROSZ (UKJ Meyio)

Do 30,6 kg

1. Filip ZAREMBA (KSJ „Victoria”)
2. Wojciech JANUSZEK (UKS Judo Wolbrom)
3. Maciej BODNAR (UKJ Ryś)
3. Olek NOWACKI (KS Yawara)
5. Mikołaj KONDERSKI (UKJ Champion)
5. Juliusz WROŃSKI (UKJ Ryś)
7. Maksymilian MAZUR (Judo Legia Warszawa)
7. Szymon SOKULSKI (UKJ Ryś)

Do 32,9 kg

1. Kamil PADZIŃSKI (UKJ Meiyo)
2. Piotr GŁADECKI (Klub Judo Papaj)
3. Ryszard GINTER (Judo Legia Warszawa)
3. Aleks KRASSOWSKI (UKJ 82)
5. Przemek PIWOWARSKI (Yuko Józefów)
5. Bartek STERCZEWSKI (Judo Legia Warszawa)
7. Gustaw KAROlak (Judo Legia Warszawa)
7. Sebastian GUGAŁA (UKJ Champion)

Do 35,9 kg

1. Michał TOMASZEWSKI (UKS Ulisses Pruszków)
2. Damian PASZEK (UKJ Ryś)
3. Ksawery BONDER (UKJ 225 Warszawa)
3. Dawid KARDASZEWSKI (UKJ Ryś)
5. Adam MARCINKOWSKI (Akademia Walki)
5. Mateusz DUDZIAK (Judo Legia Warszawa)
7. Jan OSIADACZ (KS AZS AWF Warszawa)
7. Konstanty KUBICKI (UKS Ronin Team)

Do 37,9 kg

1. Jan KRAUSS (UKJ Ryś)
2. Jan Kanty LUDZIA (Judo Fight Club)
3. Aleksander GŁASEK (Judo Legia Warszawa)
3. Robert ROSŁAN (UKJ Ryś)
5. Marcel HRYNISZYN (LTS Legionowo)
5. Krzysztof ŚLUBOWSKI (LTS Legionowo)
7. Antoni SŁONIEWSKI (Judo Legia Warszawa)
7. Imad Eddine HAMDI (Judo Legia Warszawa)

Do 43,5 kg

1. Franciszek LUDZIA (Judo Fight Club)
2. Paweł TURSKI (Akademia Walki)
3. Bartłomiej SOBOTKA (Judo Legia Warszawa)
4. Krzysztof BERLIŃSKI (Judo Legia Warszawa)
5. Adam WICHROWSKI (Judo Legia Warszawa)

Do 49 kg

1. Mateusz KONDERSKI (UKJ Champion)
2. Roksana WYSOCKA (Sochaczewskie Centrum Sportów Walki)
3. Gabryś PAPIERZ (Chojrak)
3. Anton KHACATARYAN (Chojrak)
5. Kamil PANAS (Judo Legia Warszawa)
5. Piotr KLIMASZEWSKI (OSiR Serock)
ROCZNIK 2004-2005 – DZIEWCZYNKI

Do 33 kg

1. Barbara GLEN (Bushido)
2. Pola PODPORA (UMKS Dziatwa)

Do 41 kg

1. Agata T. (Judo Legia Warszawa)
2. Marianna WAŻYŃSKA (Judo Legia Warszawa)

Do 45 kg

1. Łucja GĄGAŁA UKJ Meiyo)
2. Klaudia HOPPE (Judo Legia Warszawa)
3. Agata KOPEĆ (UKS Ronin Team)

+45 kg
1. Agnieszka ZAŁUSKA (UKS Sadyba)
ROCZNIK 2004-2005 – CHŁOPCY

Do 30 kg

1. Krzysztof DYBA (AZS UW)
2. Maciej WARDZIAK (UKJ AON)
3. Nikodem GAJCY (UKJ Meiyo)
4. Jędrzej KWAŚNY (Bushido Piaseczno)

Do 33 kg

1. Stanisław BANASZEK (Judo Fight Club)
2. Ricardo VARENNA (AZS UW)

Do 36 kg

1. Hubert SOSNÓWKA (AZS UW)
2. Maciej ZWOLSKI (AZS UW)
3. Oskar BANASZEK (UKJ 225)
3. Wiktor KRUSIŃSKI (Lemur)
5. Konstanty KUŁAKOWSKI (Yuko Józefów)
5. Ireneusz PIWOWARSKI (yuko Józefów)
7. Mateusz ROKICKI (Judo Legia Warszawa)

Do 39 kg

1. Jerzy MAJONEK (UKJ AON Rembertów)
2. Stanisław OKUROWSKI (Judo Legia Warszawa)

Do 42 kg

1. Stanisław DRĄG (UKJ Ryś)
2. Eryk ZDANOWSKI (Sochaczewskie Centrum Sportów Walki)
3. Konstanty WOLSKI (UKJ Champion)
4. Konstantin IVLEV (UKJ Sadyba)
5. Jan GUZ (Judo Legia Warszawa)

Do 46 kg

1. Michał WĄSIKOWSKI (Judo Legia Warszawa)
2. Fedor VERSHININ (Judo Legia Warszawa)
3. Rafał SZULIMOWSKI (Gwardia Białystok)
3. Adam KLIŚ (UKJ Ryś)
5. Franek BIŁOS (UKJ MEiyo)
5. Szymon SZYMCZUK (UKJ Ryś)
7. Karol STERCZEWSKI (Judo Legia Warszawa)
7. Vladimir SOROKIN (UKS Sadyba)

Do 50 kg

1. Krzysztof PROSZEWSKI (UKJ Champion)
2. Hubert PRUSZKOWSKI (UKS Ulisses Team)
3. Aleksander BIELECKI (Chojrak)

Do 55 kg

1. Antoni NOJEK (UKJ Champion)
2. Alex LASMAK (Gwardia Białystok)
3. Jakub CZARNECKI (Yuko Józefów)

+55 kg

1. Jakub KARCZEWSKI (UKJ Champion)
2. Michał MIKULSKI (Judo Legia Warszawa)
3. Mateusz MARUSIAK (UKJ Champion)

Czytaj więcej: