Aktualności Slider

Zimowy Turniej I Kroku – wyniki

Zimowy Turniej I Kroku

Zimowy Turniej I Kroku – wyniki

W sobotę, 29 grudnia na Ursynowie, przy Koncertowej 4 rozegramy został Zimowy Turniej I Kroku w judo, skierowany do młodych judoków, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z judo.

Do zawodów zgłosiło się ponad 100 zawodników, jednak do walk przystąpiło prawie 90 młodych adeptów. Po zważeniu się, zostali podzieleni na grupy po maksymalnie 5 zawodników.

U10

-25 kg
1. Semen NIKITIN
2. Krystian SINKOWSKI
3. Nikodem CICHECKI
4. Igor WOJCIECHOWSKI

-27 kg
1. Aleksander TOKARZEWSKI
2. Jan SAŁKOWSKI
3. Filip KOŁATA
4. Gustaw URBANOWICZ

-47 kg
1. Maksymilian WIERZBICKI
2. Igor SKIBA

-27 kg
1. Iga ŻABOKLICKA
2. Olga JASTRZEBSKA
3. Michalina KOWALSKA
4. Zofia STEFAŃSKA

U8

Pszczółki
1. Kinga SZYMAŃSKA
2. Lidia NOWOSZEWSKA
3. Blanka NAGLGER

Motylki
1. Agata RACZKO
2. Emma MILEJ
3. Hanna OPATOWSKA

Biedronki
1. Małgorzata KORBA
2. Anna Tarczyńska-Wierzbicka
3. Bianka Szewc

-20 kg
1. Jakub RAWDANOWICZ
2. Juliusz PIETRASZEWSKI
3. Krzysztof STOLARSKI
4. Leon ZAPALSKI

-21,2 kg
1. Filip KOWALSKI
2. Jan SOBCZAK
3. Bartek ŁYSKANOWSKI
4. Piotr PYCAK
5. Konstanty KONDZIELA

-21,8 kg
1. Filip WOJCIECHOWSKI
2. Ignacy NIEDZIŃSKI
3. Mateusz LACH
4. Szymon MĄCZKOWSKI
5. Marek WYCZYŃSKI

-22,6 kg
1. Mateusz KAJZER
2. Ignacy WOLSKI
3. Nataniel WASZKIEWICZ
4. Maksymilian GŁASEK
5. Wiktor WNĘT

-23,6 kg
1. Wiktor MORARI
2. Kacper SIĘBOR-NAIR
3. Kajetan URBANOWICZ
4. Antoni MAZUR-PREJSS
5. Franciszek KRECZMAŃSKI

-24,9 kg
1. Franciszek SOLNICKI
2. Adam ZBIRÓG
3. Mateusz DOMINICZAK
4. Alek NOZDERKA
5. Bartosz SOĆKO

-25,3 kg
1. Mikołaj KOŹLIK
2. Sebastian PIÓRO
3. Tymon ŁAPA
4. Jan OKRASKO
5. Oliwier KALINOWSKI

-26,6 kg
1. Makary DRESLERSKI
2. Marcel KUDLICKI
3. Łukasz ŻAGLEWSKI
4. Filip MOTYKA
5. Miłosz GUZEWICZ

-27,5 kg
1. Bartek ROGALSKI
2. Jan SIKORSKI
3. Jan BARAN
4. Mikołaj BŁASZCZAK
5. Mariusz WITKOWSKI

-28,6 kg
1. Jakub KUŻMA
2. Leon JUSZCZYK
3. Maciej KRÓLIK
4. Franciszek KUREK

-30 kg
1. Adam KLUSEK
2. Szymon KOSZELA
3. Paweł DMYTERKO
4. Leon RUDNICKI
5. Mateusz DRAPIKOWSKI

-32 kg
1. Tomasz BIAŁORUCKI
2. Wojciech TOMPOROWSKI
3. Krzysztof KOTŁOWSKI
4. Antoni ŁABUDA
5. Artur WICHROWSKI

-34 kg
1. Jan STĘPKOWSKI
2. Aleksander ZAPALSKI
3. Hubert KRZYSIAK
4. Borys ARTEMIUK
5. Elżbieta PIECHNA

Zawody zostały zorganizowanie w ramach zadania “Urodzeni by zwyciężać”, dofinansowanego ze środków Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy.