Aktualności

Zimowy Camp 2019 – BRAK MIEJSC W GRUPIE MŁODSZEJ

Zimowy Camp 2019

Zimowy Camp 2019 – Warszawa

Zapraszamy na kolejną edycję zimowego campu. W tym roku po raz kolejny gościć będziemy Roberta Krawczyka, najbardziej utytułowanego polskiego zawodnika judo w XXI wieku, który może pochwalić się m.in. medalem mistrzostw świata, złotym medalem mistrzostw Europy, V i VII miejscem Igrzysk Olimpijskich oraz wieloma złotymi medalami zawodów Pucharu Świata.

Robert Krawczyk jako zawodnik był ceniony za perfekcyjną technikę oraz duży wachlarz chwytów zarówno w Tachi-Waza (techniki w pozycji stojącej – rzuty) jak i Ne-Waza (techniki w parterze takie jak trzymania, dźwignie i duszenia).

Nienaganna była również strategia walki oraz kluczowa dla zwycięstw “walka o uchwyt”. Te wszystkie aspekty, które pozwoliły Robertowi Krawczykowi zdobywać dla Polski medale na arenach całego świata są podstawą do sukcesów u każdego zawodnika.

Naszym celem jest umożliwienie młodym judokom naukę i podpatrywanie najlepszych na świecie, tak aby w przyszłości mogli dumnie reprezentować swoją ojczyznę.

Tegoroczny camp odbędzie się w terminie 28-30 grudnia (3 dni) 2019, w Warszawie (SP202, ul. Jana Bytnara “Rudego” 19).

Harmonogram campu we wszystkie dni:
– 10:00-12:00 – trening starsi – technika
– 12:00-14:00 – trening młodsi – technika i randori
– 15:00-17:00 – trening starsi – technika i randori
(ostatniego dnia ostatni trening w godz. 14:00-15:30)

Podział wiekowy na grupy:
– grupa młodsza 2011-2007
– grupa starsza 2006-2002

Koszt uczestnictwa:
– grupa młodsza – 130 zł
– grupa starsza – 180 zł
– wejście jednorazowe – 50 zł

BRAK MIEJSC W GRUPIE MŁODSZEJ! 

Przy zgłoszeniach klubowych 1 trener na 5 zawodników GRATIS!

CZŁONKÓW JUDO LEGIA WARSZAWA PROSIMY O WCZEŚNIEJSZE ZGŁOSZENIE MAILOWE! 

Wpłat prosimy dokonywać na numer konta:
22 2490 0005 0000 4600 1695 6406
Judo Legia Warszawa
ul. Rosoła 20/7
02-786 Warszawa

  • Przy zgłoszeniach indywidualnych tytułem: Zimowy Camp 2019, imię i nazwisko uczestnika + rocznik + klub
  • Przy zgłoszeniach klubowych (grupowych) tytułem: Zimowy Camp 2017, nazwa klubu + ilość osób (po opłaceniu prośba o przesłanie wykazu zawodników – imię i nazwisko oraz rocznik na maila info@judo.legia.com)

Po dokonaniu wpłaty prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu na adres: info@judo.legia.com w celu otrzymania potwierdzenia rejestracji.

Istnieje możliwość zamówienia obiadów w cenie 15 zł (II danie) – zamówienia prosimy wysyłać na maila klubowego info@judo.legia.com.

  • Tylko wpłata gwarantuje rezerwację miejsca! Liczba miejsc ograniczona!
  • Osoby spoza Warszawy zainteresowane noclegiem na macie, prosimy o kontakt z klubem.
  • Dla zapewnienia lepszego komfortu uczestnikom (brak hałasu, telefonów, rozmów, młodszego rodzeństwa), na sali gdzie będzie się odbywało seminarium mogą przebywać jedynie uczestnicy oraz organizator.

Kluby zainteresowane otrzymaniem faktury, proszone są o przesłanie danych na maila info@judo.legia.com wraz z podaniem ilości uczestników.

Każdy uczestnik musi posiadać ubezpieczenie NNW.

Zgłaszając się i biorąc udział w campie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie wizerunku (w postaci materiałów fotograficznych i filmowych mogących zawierać wizerunek uczestników i wypowiedzi pozyskanych w trakcie trwania Zimowego Campu i na nieodpłatne upublicznianie tych danych, polegające na umieszczeniu ich na stronie internetowej organizatora oraz w mediach (portale społecznościowe, lokalna prasa, serwisy internetowe)  w celu promowania zadań statutowych Judo Legia Warszawa.

ZIMOWY CAMP 2019