Zawodnicy

Zawodnicy Judo Legia Warszawa
img24
Oskar Rogalski
  • III miejsce – European Cup Cadets Fuengirola 2020 (-73 kg)
  • III miejsce – Mistrzostwa Polski juniorów młodszych 2019 (-73 kg)
  • I miejsce – Mistrzostwa Polski młodzików 2018 (-66 kg)
img26
Stanisław Kropiewnicki
  • II miejsce – Mistrzostwa Polski młodzików 2018 (+81 kg)
  • II miejsce – Mistrzostwa Polski młodzików 2017 (-81 kg)
  • III miejsce Warsaw Judo Open 2017 (-81 kg)
Jakub Witkowski
  • III miejsce – Mistrzostwa Polski młodzików 2016 (-60 kg)
img26
Michał Wąsikowski
  • I miejsce – Mistrzostwa Polski młodzików 2019 (-73 kg)
  • III miejsce Drużynowe Mistrzostwa Polski Województw młodzików 2017 (w drużynie)
Jakub Kielesiński
  • III miejsce – Mistrzostwa Polski młodzików 2019 (-81 kg)
Maja Bielska
  • I miejsce – Warszawska Olimpiada Młodzieży dzieci 2019 (-57 kg)
  • III miejsce – Puchar Czech Ostrava Open 2020 (-63 kg)
  • II miejsce – Brno Cup Open 2019 (-57 kg)
Kalina Zozulińska
  • III miejsce – Warszawska Olimpiada Młodzieży dzieci (-52 kg)
Nadine Urjasz
  • I miejsce – Warszawska Olimpiada Młodzieży dzieci 2019 (-33 kg)
Natalia Raczyńska
  • I miejsce – Warszawska Olimpiada Młodzieży dzieci 2019 (-40 kg)
  • I miejsce – Puchar Czech Ostrava Open 2020 (-48 kg)
  • I miejsce – Brno Cup Open 2019 (-44 kg)
Emilia Bielawska
  • I miejsce – Warszawska Olimpiada Młodzieży dzieci 2019 (-44 kg)
  • I miejsce – Puchar Czech Ostrava Open 2020 (-52 kg)
  • II miejsce – Brno Cup Open 2019 (-48 kg)
Aleksandra Jaromin
  • I miejsce – Warszawska Olimpiada Młodzieży dzieci (-48 kg)
  • II miejsce – Brno Cup Open 2019 (-52kg)
Roksana Czerwińska-Kowar
  • III miejsce – Warszawska Olimpiada Młodzieży dzieci (-36 kg)
  • III miejsce – Puchar Czech Ostrava Open 2020 (-40 kg)
  • II miejsce – Brno Cup Open 2019 (-36 kg)
Aleksander Głasek
  • III miejsce – Warszawska Olimpiada Młodzieży dzieci (-66 kg)
Barbara Twarowska
  • I miejsce – Warszawska Olimpiada Młodzieży dzieci 2019 (-36 kg)
  • II miejsce – Brno Cup Open 2019 (-36)
  • III miejsce – Budapest Cup 2019 (-36 kg)
Ryszard Sienkiewicz
  • I miejsce – Warszawska Olimpiada Młodzieży dzieci 2019 (-32 kg)
  • II miejsce – Puchar Czech Ostrava Open 2020 (-34 kg)
Hanna Gondko
  • I miejsce – Warszawska Olimpiada Młodzieży dzieci 2019 (-26 kg)
Olga Gołębiowska
  • I miejsce – Warszawska Olimpiada Młodzieży dzieci 2019 (-48 kg)
Zofia Piłat
  • II miejsce – Warszawska Olimpiada Młodzieży dzieci 2019 (-44 kg)
Bruno Michalski-Stępkowski
  • III miejsce – Warszawska Olimpiada Młodzieży dzieci 2019 (-35 kg)
Marek Klech
  • III miejsce – Warszawska Olimpiada Młodzieży dzieci 2018 (-42 kg)
Franciszek Noszczak
  • III miejsce – Warszawska Olimpiada Młodzieży dzieci 2019 (-27 kg)
Mikołaj Cewiński
  • II miejsce – Warszawska Olimpiada Młodzieży juniorzy 2019
Jacek Zieliński
  • III miejsce – Warszawska Olimpiada Młodzieży młodzików 2018