Aktualności Slider

Złota Liga Dzieci JudoFit – czy jesteś gotowy?

Złota Liga Dzieci JudoFit – czy jesteś gotowy?

Jeśli masz mniej niż 14 lat i kochasz judo, to jest to dla Ciebie. Jeśli chcesz być aktywny i uczestniczyć w międzynarodowych zawodach, to też jest dla Ciebie. Międzynarodowa Federacja Judo wprowadza nową zabawę Złotą Ligę Dzieci JudoFit i możesz być jej częścią. To proste i fajne.

KLIKNIJ TUTAJ ŻEBY WZIĄĆ UDZIAŁ W ZABAWIE – fit.ijf.org

Zaloguj się na swoje konto IJF lub utwórz nowe, a będziesz miał niesamowitą okazję wziąć udział w globalnym wydarzeniu, w którym możesz wygrać wspaniałe nagrody.

Będziesz musiał się trochę rozgrzać, aby przygotować się do walki z młodymi ludźmi z całego świata. Są to zawody indywidualne, ale możesz także pomóc swojemu krajowi zakwalifikować się do najlepszego zespołu według kraju.

W każdy czwartek przypada „Dzień nowego wyzwania”, w którym udostępnimy dwa nowe wyzwania, które zapraszamy do nagrania telefonem. To takie proste! Akceptujesz wyzwanie, wykonujesz je i publikujesz swój film. Nic trudnego 🙂

Możesz wygrać niesamowite niespodzianki, takie jak cyfrowe złote trofea i spersonalizowane złote karty. W sumie do zebrania jest 15 trofeów i 15 kart.

Na koniec konkursu Międzynarodowa Federacja Judo przeprowadzi również losowanie specjalnych nagród bonusowych wśród wszystkich najlepszych uczestników.

Dlatego nie odpuszczaj, bądź na bieżąco, bądź silny i sprawny i baw się dobrze 🙂


Złota Liga Dzieci JudoFit (org. Judofit Kids Golden League) to program opracowany i wspierany przez Międzynarodową Federację Judo.

Złota Liga Dzieci JudoFit